EMOCJE NA ZAKOŃCZENIE 5. SEZONU PROGRAMU ROLNIK SZUKA ŻONY. INTERNAUCI KOMENTUJĄ ODCINEK FINAŁOWY [MEMY]

Kiedy odcinek świąteczny Rolnik szuka żony?

Wydanie specjalne programu "Rolnik szuka żony" będziemy mogli obejrzeć na antenie TVP1 w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia.

Początek o godz. 20.20. Tradycyjnie, jak co roku, rolnicy ze wszystkich edycji zasiądą wtedy przy świątecznym stole i opowiedzą, jak układa im się życie po udziale w reality show. Będzie dużo wspomnień i wspólne śpiewanie kolęd.

CZY KTÓRYŚ Z UCZESTNIKÓW PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" MÓGŁBY BYĆ TWOJĄ DRUGĄ POŁÓWKĄ? SPRAWDŹ W NASZYM QUIZIE MIŁOSNYM!

Jessica z Rolnik Szuka Żony w MiauCzat

Rolnik szuka żony ODCINEK 8 s05e08 4.11

Rolnik szuka żony ODCINEK 7 s05e07 28.10

Rolnik szuka żony ODCINEK 6 s05e06 21.10

Po tygodniowej przerwie spowodowanej emisją meczu piłkarskiej Ligi Narodów i z 20-minutowym poślizgiem ze względu na studio wyborcze, program "Rolnik szuka żony" wrócił na antenę TVP. Odcinek 6 upłynął pod znakiem rywalizacji na polu kulinarnym. Kandydatki na żonę Grzegorza na obiad przygotowały schabowe. Monika, Martyna i Dorota były jednak niezbyt zadowolone, że ich wybranek nie chciał powiedzieć, który z kotletów smakował mu najbardziej. Nerwowa atmosfera w domu Krzysztofa. Jessica zaskoczyła wszystkich, na obiad podając krewetki, jednak potrawa nie przypadła do gustu domowników. - Kijami jeść... Nie ma to jak widelec. To nie dla mnie - stwierdził Krzysztof.

Rolnik szuka żony ODCINEK 5 s05e05

Skandal wywołało zachowanie Jana, który dotykał pośladków jednej z uczestniczek, a następnie rzucił się na nią, doprowadzając kobietę do płaczu. Odcinek 5 zakończył się sceną przeprosin, ale złego wrażenia zatrzeć się nie udało. "Promowanie molestowania seksualnego w publicznej telewizji", "Zero szacunku do kobiet, burak jakich mało", "Stary obleśny leśny dziad", "Cham i prostak" - to tylko niektóre z epitetów, które posypały się w stronę najstarszego uczestnika 5. edycji "Rolnik szuka żony".

Szeroko komentowany był także występ Pauliny z Hagi. Urodziwa 29-latka stara się o względy Łukasza. Od samego początku pobytu na gospodarstwie rzuciła się w wir pracy. Rolnik pozostaje jednak obojętny wobec jej zaangażowania, bowiem już wcześniej upatrzył sobie inną kandydatkę, którą postanowił obdarzyć uczuciem. Internauci nie pozostawiają suchej nitki na zachowaniu mężczyzny. Paulina z Hagi zyskała natomiast po odcinku 5 wielu sympatyków. "Paula niesamowita kobieta, wie czego chce, ma swoje zdanie, ale przede wszystkimi jest bystra, pracowita i Pani domu pełną parą, brawo. Kobietą na 100% plus siłownia.. Paula trzymam za Ciebie kciuki, żebyś trafiła na prawdziwego mężczyznę, który Cię doceni i dorówna... Kobieta jakich mało, będzie dobrą żoną i synową" - czytamy w jednym z komentarzy.

Rolnik szuka żony ODCINEK 4 s05e04

W odcinku wyemitowanym 23.09 rolnicy witali wybrane kandydatki w swoich gospodarstwach. Show znowu skradła Jessica Miemiec, która przywiozła Krzysztofowi... obiecane kajdanki z różowym futerkiem. Uwagę widzów przykuła też mama Marka, która kilka razy w obecności potencjalnych przyszłych synowych dyscyplinowała 46-letniego syna. "Bardzo fajna matka, towarzyska, wyluzowana, rozgadana, kipi z niej pozytywna energie. To takie przeciwieństwo jej smętnego synka, który woli nie dotykać kobiety, tylko z nią gadać jak się poznaje" - skomentował jeden z internautów.

Rolnik szuka żony ODCINEK 3 s05e03

W odcinku 3 zapadają pierwsze poważne decyzje. Grzegorz odsyła do domu kandydatki, przez które został się oszukany. Wspólne siekanie i ugniatanie kapusty pozwala wyłonić trzy dziewczyny, które rolnik zaprosi do siebie na gospodarstwo. Będą to Ślązaczka Martyna, pochodząca z Bieszczad Dorota i Monika ze Szczecina.

Luźna atmosfera i dużo dobrej zabawy także u innych rolników. Łukasz gra ze swoimi kandydatkami w kalambury. Jessica Miemiec coraz śmielej kokietuje Krzysztofa. Jan bez zbędnych ceregieli odlicza do trzech i już wie, z którymi kobietami chce spędzić tydzień na swoim gospodarstwie.

Rolnik szuka żony ODCINEK 2 s05e02

W odcinku 2 rolnicy po raz pierwszy mają okazję na żywo zobaczyć swoje wybranki. Poznajemy Jessicę Miemiec, która już podczas pierwszego spotkania z Krzysztofem udowadnia, że będzie jedną z gwiazd tej edycji. Najwięcej emocji wśród widzów budzą jednak kandydatki Grzegorza. Rolnik narzekał przed kamerami na kobiety, które w listach zamieściły swoje nieaktualne zdjęcia. "Ma chłopak rację..to jakbym się umówiła z Bradem Pittem a przyszedł Danny de Vito ;) ma prawo czuć się rozczarowany...", "On ma racje pokazał siebie tak jak wygląda, nie ukrywał nic wiec oczekiwał tego samego ! one są w tej sytuacji zakłamane i nie fair" - komentowali internauci.

Rolnik szuka żony ODCINEK 1 s05e01

W odcinku 1 poznajemy rolników, których miłosne perypetie będziemy śledzić w 5. edycji show. Każdego uczestnika odwiedza Marta Manowska. Bohaterowie programu spośród nadesłanych listów wybierają kobiety, z którymi chcą spotkać się na żywo.

Rolnik szuka żony: Historie zakończone ślubami

Program „Rolnik szuka żony” na antenie TVP debiutowało w 2014 roku i z miejsca stał się hitem, który przyciąga przed telewizory miliony telewidzów. 4. edycję programu oglądało średnio 3,84 miliona ludzi, a wpływy z reklam wyniosły 13,86 milionów złotych. W reality show rolnicy z całej Polski poszukują swoich drugich połówek, wybierając spośród trzech wyselekcjonowanych kandydatek. Ślubem zakończyły się zawarte w programie związki Grzegorza Bardowskiego i Anny Warachim, Małgosi Sienkiewicz i Pawła Borysewicza oraz Agnieszka Mańka i Robert Filochowski.

CZYTAJ TEŻ | ROLNICY SZUKAJĄ ŻON, A MARTA MANOWSKA - MIŁOŚCI. MIĘKNIE DOPIERO, KIEDY SIĘ ZAKOCHA

Kiedy i gdzie oglądać Rolnik szuka żony? Emisja w niedziele w telewizji i na VOD TVP

"Rolnik szuka żony" jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 21:15 na TVP 1. Powtórki są nadawane tydzień później w sobotę. W internecie program "Rolnik szuka żony" można obejrzeć na TVP VOD.

POLECAMY: