Romantyczny "Plan B" od piątku. Mamy dla Was bilety!

  Romantyczny "Plan B" od piątku. Mamy dla Was bilety!

  Zdjęcie autora materiału

  Kamilla Placko-Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Kadr z filmu "Plan B" Kingi Dębskiej
  1/5
  przejdź do galerii

  Kadr z filmu "Plan B" Kingi Dębskiej ©materiały prsowe

  Walentynki coraz bliżej, coraz więcej też w kinach romantycznych propozycji. Od piątku oglądać będziemy „Plan B” Kingi Dębskiej. Mamy dla Was bilety na ten film!
  – W scenariuszu „Planu B” ujęła mnie prawda w opowieści o człowieku. Dla mnie większość komedii romantycznych to ckliwe historie o relacjach damsko-męskich. W tym przypadku nie zauważam nadmiernej słodyczy czy wybujałego romantyzmu. Szczęście nie zawsze można odnaleźć szybko i w sposób oczywisty, trzeba o nie walczyć.„Plan B” jest szczerą opowieścią o ludziach, którzy muszą się zmagać i walczyć o szczęście, które nie jest dane raz na zawsze – zachęca widzów grająca jedną z głównych ról Kinga Preis.

  Zbliżają się walentynki - zarówno u nas, jak i u bohaterów filmu, których poznajemy w chwili gdy każdego z nich spotyka coś całkiem nieoczekiwanego, coś, co wywraca ich życie do góry nogami. Sytuacje, z którymi przyjdzie im się zmierzyć, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta), którzy dają im nadzieję, że trudne początki nieraz prowadzą do prawdziwych uczuć i silnych więzi. Jak się okaże życie pisze najlepsze scenariusze, w dodatku uwaględnia w nich czasami najlepszy plan B.

  W najnowszym filmie Kingi Dębskiej, autorki przeboju „Moje córki krowy” (trzy „Orły”, dwa „Złote Lwy” i ponad 730 tysięcy widzów w kinach), w rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Małgorzatę Gorol i Krzysztofa Stelmaszyka.

  Wyjątkową rolę ma Marcin Dorociński, któremu partneruje... pies.

  – Miałem okazję grać z przepiękną suczką Kotletem, która wygląda jak zbój, czym mnie oczarowała. Ma ogromny talent, pokłady cierpliwości i pokory. Nie ma w niej żadnej agresji. Byłem w wyjątkowej sytuacji, ponieważ miałem możliwość wyboru psa, z którym będę grał – z jednej strony to ogromne zaufanie, które mnie bardzo cieszy, z drugiej strony wiązało się to również z odpowiedzialnością za ten wybór. Na castingu pojawiło się wiele psów i Kotlet tak naprawdę tylko towarzyszyła swojemu koledze. Gdy tylko ją zobaczyłem, od razu złapaliśmy kontakt. Kotlet okazała się wymarzoną partnerką – wspomina aktor.

  Plan B
  reż. Kinga Dębska
  wyk. Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska
  premiera: 2 lutego


  Mamy dla Was bilety!
  Mamy 3 podwójne zaproszenia na film „Plan B” (kino Helios w Poznaniu, dowolny seans filmu między 5 a 8 lutego). Aby wygrać podwójne zaproszenia, należy wysłać pod numer 72 355 SMS o treści GLW1 numer wydarzenia imię i nazwisko i dokończenie zdania „Czytam Pasaż kultury, bo...” – np. „GLW1.Jan Nowak Bo to moja gazeta”. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT-em. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy. Konkurs trwa do piątku, do godziny 13.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo