Zobacz
  koniecznie

  Czy Twoje imię i nazwisko jest na liście?

  Rozwiń
  Roztańczona pomoc dla Wiktorii

  Roztańczona pomoc dla Wiktorii

  MCC

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Wyjątkowy maraton Zumby odbędzie się w sobotę w klubie RosFit w Rokietnicy (ulica Szamotulska 29). Dochód z imprezy zostanie przekazany na remont domu Wiktorii Gąsior. To jedenastolatka, która obecnie czeka na przeszczep szpiku w Klinice Onkologii i Transplantologii w Poznaniu.
  Po przeszczepie Wiktorię poddana zostanie leczeniu, a po nim dziewczynka będzie mogła wrócić do domu w Przecławku, gdzie czeka na nią stęskniony młodszy brat.

  - Wiktoria po powrocie do domu będzie wymagała sterylnych warunków mieszkaniowych - mówi Anna Gąsior, mama Wiktorii. - Dlatego konieczne będzie przeprowadzenie remontu.

  Każdy, kto chciałby pomóc Wiktorii może wziąć udział w maratonie Zumby, który rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa dwie godziny.
  W programie zaplanowano także półgodzinny pokaz Zumby Kids oraz wiele atrakcji dla dzieci. Po tańcach, dla najmłodszych uczestników odbędzie się koncert Majki Jeżowskiej. Bilety-ciegiełki sprzedawane są w klubie RosFit za 20 zł. Wiktoria jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo