Rutkowski: Wracamy nad Wartę po raz ostatni

  Rutkowski: Wracamy nad Wartę po raz ostatni

  JL

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Rutkowski: Wracamy nad Wartę po raz ostatni
  1/7
  przejdź do galerii

  Rutkowski: Wracamy nad Wartę po raz ostatni ©Łukasz Gdak

  Krzysztof Rutkowski wznowił we wtorek poszukiwania ciała Ewy Tylman w Warcie. Zapewnił też, że to już ostatni raz, kiedy jego ludzie wracają na rzekę.
  - To nasze ostatnie podejście do poszukiwań w Warcie. Temperatura jest na tyle wysoka, że ciało powinno wypłynąć na powierzchnię - mówi Krzysztof Rutkowski.

  Jego ekipa zaczęła swoje dzisiejsze działania w okolicach Słońska i Kostrzyna nad Odrą. Poszukiwania z łodzi zostały jednak przerwane przez warunki atmosferyczne.

  Tym razem do poszukiwań będą wykorzystywane nie tylko łodzie, ale i motolotnie.
  - Być może ktoś z góry przekaże na tyle istotna informację, że będzie można natychmiast podjąć działania pod wodą. Na miejscu są płetwonurkowie. W poszukiwania ogólnie zaangażowanych jest kilkanaście osób - przekonuje Krzysztof Rutkowski.

  Poszukiwanie będą prowadzone na odcinku 30 km od mostu św Rocha w Poznaniu. Były detektyw bierze pod uwagę, że ciało Ewy Tylman mogło się już rozczłonkować, dlatego obraz z motolotni będzie nagrywany, a następnie jeszcze raz analizowany. - Po pół roku jest możliwe, że ciało oderwało się od kości. Na powierzchnię mogą wypływać tylko jego części - mówi Rutkowski.  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  najlePSIE

  777 elity POLACKIE TO AFY KTURE KOHAJĄ tylko PSSY (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  YASSNOWIDZE śą z LIBER PEŁO.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wskazanie

  Slawomir (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Swego czasu slyszalem wypowiedz Jasnowidza ,ktory podawal gdzie cialo sie znajduje w wodzie czy zbadano ten teren ,wniosek z tego ze cos nie tak jest ?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ewa

  grzesiu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Zależy o którego jasnowidza chodzi. Bo jeśli o Bornego to do jego wizji można dopasować wiele miejsc w Poznaniu i okolicach. O wiele dokładniejszą wizję podała Maja Danilewicz, gdzie wszystko się...rozwiń całość

  Zależy o którego jasnowidza chodzi. Bo jeśli o Bornego to do jego wizji można dopasować wiele miejsc w Poznaniu i okolicach. O wiele dokładniejszą wizję podała Maja Danilewicz, gdzie wszystko się sprawdziło i rzeczywiście jest takie miejsce w Poznaniu. Ale ta wizja była podana pół roku temu a przez ten czas to ciało mogło popłynąć dalej. Zresztą Borowiak w jednym z wywiadów wspominał kiedyś, że poznańska policja nie korzystała, nie korzysta i nie będzie korzystać z usług jasnowidzów. Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć im dalszych owocnych poszukiwań. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ewa

  grzesiu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  Biorąc pod uwagę ekipy poszukiwawcze, które przetrząsnęły podwodnie i nawodnie spory odcinek Warty od mostu Rocha w dół rzeki to zastanawiam się czy ludzie Rutkowskiego są w stanie coś jeszcze...rozwiń całość

  Biorąc pod uwagę ekipy poszukiwawcze, które przetrząsnęły podwodnie i nawodnie spory odcinek Warty od mostu Rocha w dół rzeki to zastanawiam się czy ludzie Rutkowskiego są w stanie coś jeszcze znaleźć. Ale jak sobie przypomnę, że jego ludzie znaleźli rękę bezdomnego to znaczy, że jednak dobrze się stało, że powrócił teraz nad Wartę w poszukiwaniu Ewy. Dlaczego Rutkowski nic nie wspomniał o specjalnych psach służących do tropienia zwłok w wodzie ? Wtedy mówił, że jest za zimno i musi być cieplej żeby wyczuły zwłoki ludzkie. Teraz jest już ciepło, ale psów z tego co czytam nie ma. Straszne byłoby, gdyby jego słowa o rozczłonkowaniu zwłok się potwierdziły, ale biorąc pod uwagę skalę zanieczyszczenia wody i różne zwierzęta wodne bytujące w rzece to mogłoby być nawet realne. No chyba, że ciało zostało przykryte mułem to wtedy istnieje szansa, że zachowa się w lepszym stanie. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo