Rynek BRIC i narodziny nowego ładu ekonomicznego

artykuł sponsorowany
Udostępnij:
Świat zmienia się na naszych oczach. Metamorfozę przechodzi przede wszystkim układ sił w światowej gospodarce. Stare potęgi chwieją się w posadach, Państwa o ugruntowanej dotąd pozycji ekonomicznej nagle znalazły się na skraju bankructwa - Grecja jest tego najlepszym przykładem.

Ranking ulega ciągłym zmianom. Znamienny jest fakt, że państwa, które jeszcze przed 5 laty nie znaczyły zbyt wiele na gospodarczej mapie świata dziś zajmują miejsca w samym czubie tabeli. Najlepszym przykładem takich państw są kraje określane mianem BRIC. W Polsce nadal sytuacja jest stabilna. Zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne mogą korzystać z pomocy finansowej na bardzo dobrych warunkach, którą zapewnia Dobra pożyczka.

Wspomniane pojęcie BRIC jest skrótem pochodzącym od nazw czterech państw: Brazylii, Rosji, Indii oraz Chin. Wymienione kraje są zaliczane do rynków znajdujących się na ścieżce dynamicznego rozwoju gospodarczego. Grupa BRIC należą do grupy rozwijających się rynków ze względu na kryterium dochodu narodowego na jednego mieszkańca. Łącznie tych czterech krajach zamieszkuje około 40 procent ogólnej ludności świata czyli aż o 10 razy więcej niż w USA. Państwa BRIC nie tworzą żadnego związku, ani politycznego ani gospodarczego. Kraje czwórki zdecydowanie różnią się między sobą pod względem politycznym, ale cechą, która je łączy jest wysoki potencjał rozwoju. W Polsce pożyczkobiorcy mogą rozwijać swój rynkowy potencjał i korzystać z korzystnej oferty proponowanej przez Polska Korporacja Finansowa Skarbiec. Jak kształtują się Dobra Pożyczka opinie? Forum ekonomiczne chwali niskie oprocentowanie w wysokości 2,99%*

Weźmy pod lupę grupę BRIC: gospodarka Chin wzrasta średnio aż o dziesięć procent rocznie i wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie podobnie. Według szacunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego Chiny są krajem o najwyższym na świecie dochodzie narodowym. Obecnie Chiny wykupują obligacje państw przechodzących kłopoty finansowe. Indie są z kolei drugim najludniejszym państwem na świecie. Wzrost gospodarczy w Indiach osiągnął w ubiegłych latach wprost znakomite tempo, m.in. dzięki rozwojowi opartemu na nowoczesnych technologiach. Brazylia jest z kolei siódmą potęgą gospodarczą świata. Kraj kawy robi olbrzymie pieniądze na eksporcie, nie mniej saldo wymiany handlowej ostatnio pogorszyło się z powodu zbyt silnego reala. No i oczywiście Rosja - najważniejszą rolę w procesie rozwoju gospodarczego tego kolosa odgrywa wydobycie i sprzedaż surowców - przede wszystkim energetycznych. Utrzymujące się na wysokim poziomie ceny ropy i gazu zapewniają rosyjskim spółkom systematyczne zyski. Jeśli chodzi o polską gospodarkę to jej siła zależy w znacznej mierze od małych i średnich firm, a co za tym idzie od zdrowego systemu finansowania inwestycji. W sytuacji gdy banki realizują twardą politykę kredytową idealnym rozwiązaniem dla Polaków stały się pożyczki gotówkowe proponowane przez rodzime instytucje finansowe. Na przykład Polska Korporacja Finansowa Skarbiec proponuje wszystkim klientom bardzo dobre oprocentowanie na poziomie 2,99%*.

Dobra pożyczka gwarantuje korzystne warunki wszystkim zainteresowanym, także tym osobom, którzy nie mają zdolność kredytowej i nie otrzymały pomocy finansowej w banku. Dlatego na temat oferty Dobra pożyczka opinie klientów są bardzo pozytywne. Raty miesięczne w ofercie Dobra pożyczka są bardzo niskie i nie obciążają budżetu pożyczkobiorcy. Dobra pożyczka do niezbędnego minimum ogranicza formalności i zapewnia uczciwe zasady.

Do dyspozycji pozostaje infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160** i Instytucjonalnych: 608 921 608**

Skarbiec posiada 34 oddziały zlokalizowane w całej Polsce. Zapraszamy!

Dobra Pożyczka KALISZ
tel. 62 767 10 09
fax 62 767 10 86
tel. kom. 784 512 133
ul. Kazimierzowska 6, IV piętro, pok. 14
62-800 KALISZ
(na przeciwko Hotelu Europa)
[email protected]

Dobra Pożyczka POZNAŃ
tel. 61 835 22 34
tel. kom. 666 855 979
ul. Towarowa 17/19, pok. 18
61-586 POZNAŃ
[email protected]

*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
**Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Wideo

Materiał oryginalny: Rynek BRIC i narodziny nowego ładu ekonomicznego - Polska Times

Dodaj ogłoszenie