SAMORZĄDOWIEC WIELKOPOLSKI | Wybrani w plebiscycie włodarze...

  SAMORZĄDOWIEC WIELKOPOLSKI | Wybrani w plebiscycie włodarze i radni odebrali swoje wyróżnienia

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  9 października podczas uroczystej gali, najlepszych samorządowców w regionie uhonorowaliśmy dyplomami, pamiątkowymi statuetkami i medalami.
  1/130
  przejdź do galerii

  9 października podczas uroczystej gali, najlepszych samorządowców w regionie uhonorowaliśmy dyplomami, pamiątkowymi statuetkami i medalami. ©Pawel F. Matysiak

  Wczoraj, 9 października, podczas uroczystej gali, najlepszych samorządowców w regionie uhonorowaliśmy dyplomami, pamiątkowymi statuetkami i medalami.
  W plebiscycie "Samorządowiec Wielkopolski 2014-2018" nasi czytelnicy i internauci wybrali najpopularniejszych samorządowców - prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów oraz najlepszych radnych w każdym powiecie województwa.

  Nasza akcja zachęciła wyborców do tego, by przyjrzeli się bliżej dotychczasowym dokonaniom kończących swoje kadencje lokalnych samorządowców. Był to więc dobry wskaźnik popularności dla lokalnych polityków przed zbliżającymi się wyborami. Tym bardziej, że głosy można było oddawać nie tylko na TAK, ale i na NIE.

  We wtorek, 9 października, laureatów plebiscytu zaprosiliśmy na uroczyste podsumowanie akcji - galę samorządową, podczas której odebrali swoje wyróżnienia.

  - Dziękujemy za ten sprawdzian, w którym mogliśmy uczestniczyć, to była znakomita rozgrzewka przed tym, co nas czeka 21 października - mówił Mariusz Zgaiński, starosta powiatu grodziskiego, który zwyciężył w swojej kategorii.

  Poznań: Plebiscyt na najlepszych samorządowców w Wielkopolsce (2018)  POLECAMY:  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo