Seniorzy: co warto wiedzieć? dokąd wybrać się w nadchodzącym...

  Seniorzy: co warto wiedzieć? dokąd wybrać się w nadchodzącym tygodniu?

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Impreza Senioralni.Poznań potrwa do końca października

  Impreza Senioralni.Poznań potrwa do końca października

  Co tydzień Centrum Inicjatyw Senioralnych i Głos Wielkopolski rekomendują seniorom ciekawe wykłady, zajęcia, warsztaty... Sprawdź koniecznie, co Ciebie interesuje. Naprawdę warto wyjść z domów! Zapraszamy również seniorów spoza Poznania
  Impreza Senioralni.Poznań potrwa do końca października

  Impreza Senioralni.Poznań potrwa do końca października

  Dziś, 17 października, o godz. 14 zapraszamy na wykład dra Zbigniewa Dziemianko pt. "Jak mogą wyglądać współczesne wojny?", który odbędzie się w Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, ul. Zwierzynieckiej 15 w auli


  Także dzisiaj o godz. 18 w "Cafe pod Papugami" odbędzie się spotkanie z właścicielką salonu kosmetycznego i prelekcja na temat pielęgnacji dojrzałej skóry. W ofercie październikowej czekają też zniżki 10 proc. na całą ofertę kawiarni. A w każdy piątek października w godz. 20-21 organizatorzy zapraszają na koncert jazzowy z repertuarem standardów. Kontakt i zapisy: ul. Piątkowska 149, tel. 881 441 812.


  Tego samego dnia, w godzinach 10-18.45. Wydział Biologii UAM (ul. Umultowska 89) przygotował serię 45-minutowych wykładów otwartych, a wśród nich m.in. "Biologia na usługach medycyny - od odkryć naukowych do skutecznych terapii", "Wirusy - nasi wrogowie i sprzymierzeńcy", "Osiągnięcia i wyzwania współczesnej biologii i biotechnologii", "Życie w warunkach ekstremalnych". Miejsce: Sala Owalna UAM.


  Jutro, 18 października o godz. 10 zapraszamy na wycieczkę po Radiu Merkury (ul. Berwińskiego 5). Kontakt i zapisy w Centrum Inicjatyw Senioralnych.


  Również jutro, w godz. 10-11 odbędą się bezpłatne warsztaty z zakresu tresury psów przeznaczone dla seniorów (55+), właścicieli psów. Szkolenia będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów-behawiorystów, którzy na co dzień zajmują się szkoleniem zwierząt. Na zajęcia trzeba stawić się ze swoim własnym psem, w wygodnej odzieży i komfortowym obuwiu, najlepiej sportowym, na płaskiej podeszwie. Należy zadbać o takie ubranie, które zapewnia łatwy dostęp do kieszeni (gdzie chowamy smakołyki dla psa). 19 października odbędą się wykłady teoretyczne w godz. 9-12. Miejsce: DK Słońce, os. Przyjaźni w Poznaniu. Zapisy: Mamzer@amu.edu.pl lub tel. 602 35 97 36.


  Tego samego dnia w godz. 15-16.30 Otwarta Wszechnica Ekonomiczna zaprasza na wykład "Wielkopolska na filmowo. Śladem znanych filmów i aktorów", który wygłosi Marek Szymański, autor i wydawca książki "Polska na filmowo. Gdzie kręcono polskie seriale". Miejsce: Budynek Główny UEP, al. Niepodległości 10, sala 111A.


  A o godz. 16 Pracownia Psychologiczna TU zaprasza na otwarte spotkanie: "Edukacja seksualna - międzypokoleniowe porozumienie w sferze intymności", czyli o roli rodziców i dziadków w edukacji seksualnej dzieci i wnuków na przestrzeni całego życia. Kontakt i zapisy: ul. Roosevelta 10/6 (wejście od podwórza), tel. 660 969 872

  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo