Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w...

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu?

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Chcemy, żeby seniorzy na bieżąco wiedzieli o wszystkich aktualnych ofertach do nich skierowanych. Wspólnie z CIS-em polecamy więc różne wydarzenia, na które mogą przyjechać również seniorzy z innych miejscowości regionu
  Sobotnia wycieczka piesza „Na tropie Borejków” rozpocznie się w parku Mickiewicza przed Operą

  Sobotnia wycieczka piesza „Na tropie Borejków” rozpocznie się w parku Mickiewicza przed Operą ©Waldemar Wylegalski

  Pieśni moniuszkowskie i rodzinne śpiewanie Moniuszki. Poznańscy seniorzy i seniorki od kilku miesięcy przygotowują się do uroczystego odśpiewania pieśni moniuszkowskich. Chór wystąpi dziś, 25 maja o godz. 17 na schodach przed Operą. Będzie to zwieńczenie projektu Teatru Wielkiego i CIS-u pt. „Moniuszko w kolorze”. Zapraszamy do wspólnego śpiewania! Miejsce: Teatr Wielki, ul. Fredry.

  Kino Pałacowe w CK Zamek zaprasza seniorów na promocyjne seanse filmowe w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 11. Bilet w cenie 8 zł. Miejsce: Św. Marcin 80/82.

  Lekkostrawnia – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyka zaprasza na senioralne czwartki! W każdy pierwszy czwartek miesiąca konsultacja wstępna i pomiar profesjonalnym analizatorem składu ciała dla seniorów są bezpłatne. W pozostałe czwartki – 20 proc. zniżki na wszystko, łącznie z ułożeniem diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia.
  Rejestracja na wizytę pod numerem tel. 694 84 00 84.
  Miejsce: ul. H. Sienkiewicza 22 B/2.

  Wycieczki piesze po Poznaniu. „Na tropie Borejków” – 28.05 o godz. 9.30 i 13. Zbiórka: park Mickiewicza przed Operą, zakończenie przy Starym Zoo. Przewodnik: Anna Basińska.
  Więcej informacji www.PoPoznaniu.pl
  i tel. 884 605 305.

  Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek zaprasza. 28 i 29.05. (z noclegiem) – wyjazd Pelplin-Malbork-Gdańsk; 4.06 – zwiedzamy pałace, dwory i nie tylko...., wycieczka na trasie: Baborówko – Wąsowo – Nowy Tomyśl (m.in. Muzeum Wikliniarstwa); 11.06 – wyjazd: Borne Sulinowo – Szczecinek z rejsem statkiem; 13.06 o godz. 18 – prelekcja w kawiarni Eurocafe, w Galerii MM przy ul. Św. Marcin 24, 18.06 – zwiedzamy ogrody różane we Forst i klasztor Neuzelle w Brandenburgii. Konieczne są zapisy, liczba miejsc ograniczona. Miejsce: ul. Bukowska 15. Dyżury: poniedziałek w godz. 13-18 i środa w godz. 11-16. Kontakt: tel. 881 701 911 lub 603 955 070.

  Akademi a Podróży Wojażer zaprasza. 16 czerwca – Kruszwica, Strzelno i Inowrocław. Obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje w biurze przy ul. Dąbrowskiego 28 a. Kontakt i zapisy: tel. 61 662 84 03.

  Koncerty Fortepianowe na Szachownicy. W każdą niedzielę, w godz. 16-17.30 Stary Browar zaprasza na cykl koncertów fortepianowych na Szachownicy. 29 maja – Koncert muzyki Johannesa Brahmsa i Roberta Schumanna, 26 czerwca – Koncert muzyki Henryka Wieniawskiego. W pozostałe niedziele goście Starego Browaru przysłuchiwać się będą repertuarowi Sławomira Sikory. Wstęp bezpłatny.
  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wakacje

  Felka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na Nordic Walking kije już mam kupione w sklepie Perfekton i to będzie mój pierwszy dłuższy wyjazd :)! Wakacje czas zacząć!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo