Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w...

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu?

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Chcemy, żeby seniorzy na bieżąco wiedzieli o wszystkich aktualnych ofertach do nich skierowanych. Wspólnie z CIS-em polecamy więc różne wydarzenia, na które mogą przyjechać również seniorzy z innych miejscowości regionu.
  Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę pod hasłem “Szlak wiatraków w Wielkopolsce”

  Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek zaprasza na wycieczkę pod hasłem “Szlak wiatraków w Wielkopolsce” ©123 RF

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu?
  CIS zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad psychologicznych oraz spotkań grupy samopomocowej. Wystarczy zadzwonić lub przyjść i zarezerwować termin. Porady psychologiczne w każdą środę w godzinach 12-14. Grupa Samopomocowa w każdą pierwszą środę miesiąca. Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu, tel. 61 847 21 11.


  Brama Poznania zaprasza
  seniorów na nowe, tematyczne zwiedzanie ekspozycji z oprowadzaniem. Goście będą mieli okazję zwiedzić nowoczesną, interaktywną ekspozycję, w towarzystwie przewodnika. Opowie on o początkach Polski i przełomowej decyzji księcia Mieszka I o przyjęciu chrztu oraz jego długofalowych skutkach.
  Przed obchodami 1050. rocznicy chrztu Mieszka I spoglądamy w przeszłość ku początkom Polski. Dla seniorów indywidualnych obowiązują zapisy – tel. 61 647 76 34 lub w punkcie informacji. Najbliższe spotkania: dzisiaj, o godz. 16; 13.04 o godz. 12; 20 kwietnia o godz. 16; 27 kwietnia o godz. 12. Bilet na zwiedzanie z oprowadzaniem w cenie 8 zł/os.


  Kino Pałacowe w CK Zamek zaprasza
  seniorów na promocyjne seanse filmowe w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 11. Najbliższy seans w promocyjnej cenie już jutro, 7.04 – “Ojcowie i córki”. Bilet w cenie 8 zł. Miejsce: Św. Marcin 80/82.


  Dietetyk Poznań: Lekkostrawnia – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyka zaprasza na senioralne czwartki!
  W każdy pierwszy czwartek miesiąca konsultacja wstępna i pomiar profesjonalnym analizatorem składu ciała dla seniorów są bezpłatne. W pozostałe czwartki – 20 proc. zniżki na wszystko, łącznie z ułożeniem diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia. Rejestracja na wizytę pod numerem tel. 694 84 00 84. Miejsce: ul. H. Sienkiewicza 22 B/2.


  Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza
  na spotkania towarzysko-kulturalne w każdy czwartek w godz. 15-17. Formy: spotkania edukacyjne z zakresu samokontroli w leczeniu cukrzycy, spotkania koleżeńskie, wycieczki, działalność samopomocowa. Miejsce: ul. Bonin 4, tel.: 61 823 37 11.


  Republika Rytmu zaprasza osoby 50+ na bezpłatne zajęcia DJ’skie. Od 9.04 do 11.06 odbywać się będą spotkania, podczas których uczestnicy wcielą się w role prezenterów muzycznych. Oprócz nauki kursanci będą mieli okazję nagrać płytę oraz zagrać na żywo podczas dancingu międzypokoleniowego. Projekt składa się z cyklu teoretycznych wykładów oraz praktycznych warsztatów. Do 8.04 uczestnicy oraz wolontariusze mogą zapisać się do projektu poprzez formularze na stronie dziadekdogramofonu.pl lub osobiście w biurze Republiki Rytmu przy
  ul. Dąbrowskiego 17 (pn-pt w godz. 14-20). Projekt jest finansowany przez Miasto Poznań oraz Fundację “Nieściszalni”.

  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo