Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w...

  Seniorzy Poznań: co warto wiedzieć? dokąd się wybrać w nadchodzącym tygodniu?

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Galeria Art Stations w Starym Browarze zaprasza seniorów na kolejne spotkanie z cyklu „65 + ART”

  Galeria Art Stations w Starym Browarze zaprasza seniorów na kolejne spotkanie z cyklu „65 + ART” ©Galeria Art Stations

  Chcemy, by seniorzy na bieżąco wiedzieli o wszystkich aktualnych ofertach do nich skierowanych. Wspólnie z CIS-em polecamy więc różne wydarzenia, na które mogą przyjechać również seniorzy z innych miejscowości regionu.
  Galeria Art Stations w Starym Browarze zaprasza seniorów na kolejne spotkanie z cyklu „65 + ART”

  Galeria Art Stations w Starym Browarze zaprasza seniorów na kolejne spotkanie z cyklu „65 + ART” ©Galeria Art Stations

  CIS zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad psychologicznych oraz spotkań grupy samopomocowej. Wystarczy zadzwonić lub przyjść i zarezerwować termin. Porady psychologiczne w każdą środę w godzinach 12-14. Grupa Samopomocowa w każdą pierwszą środę miesiąca. Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu, tel. 61 847 21 11.

  Dom Bretanii zaprasza. 21 kwietnia o godz. 19 wykład „W krainie fado” – w muzyczną podróż po Portugalii zaprasza dr Katarzyna Tomalak. Wstęp jest bezpłatny. Miejsce: Stary Rynek 37. Kontakt: tel. 61 851 68 51.

  Kino Pałacowe w CK Zamek zaprasza seniorów na promocyjne seanse filmowe w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 11. Bilet w cenie 8 zł. Miejsce: Św. Marcin 80/82.

  Dietetyk Poznań: Lekkostrawnia – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyka zaprasza na senioralne czwartki. W każdy pierwszy czwartek miesiąca konsultacja wstępna i pomiar profesjonalnym analizatorem składu ciała dla seniorów są bezpłatne. W pozostałe czwartki – 20 proc. zniżki na wszystko, łącznie z ułożeniem diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia. Rejestracja na wizytę pod numerem tel. 694 84 00 84. Miejsce: ul. H. Sienkiewicza 22 B/2.

  Centrum Amarant przy ul. Słowackiego 19/21 zachęca seniorów do aktywności fizycznej. Qi-Gong dla dorosłych – zajęcia w czwartki w godz. 18-19.30 (Sala Warsztatowa). Nie są wymagane zapisy. Wstęp bezpłatny. Pilates dla seniorów i seniorek – zajęcia w czwartki w godz. 11-12. (Sala Warsztatowa). Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maty lub koca, wygodnego stroju oraz butelki wody. Nie są wymagane zapisy. Wstęp 5 zł.

  Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza
  na spotkania towarzysko-kulturalne w każdy czwartek w godz. 15-17. Formy: spotkania edukacyjne z zakresu samokontroli w leczeniu cukrzycy, spotkania koleżeńskie, wycieczki, działalność samopomocowa. Miejsce: ul. Bonin 4, tel.: 61 823 37 11.

  22 kwietnia o godz. 17 ODK „Pod Lipami” zaprasza na wspólne tańce
  , przy muzyce. Bilety: 15 zł (w tym napoje). Rezerwacja biletów: os. Pod Lipami 108 A, tel. 61 630 33 47.
  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo