odmiany i ceny

Jak wybrać choinkę? Jodła, daglezja czy świerk?

Rozwiń
    Siatkówka: Porażka energetycznych dziewczyn w Świeciu....

Siatkówka: Porażka energetycznych dziewczyn w Świeciu. Poznanianki nie wracają jednak do domu z pustymi rękami, bo wywalczyły punkt

Simona Dreczka (z prawej) kąsała zawodniczki Jokera trudną zagrywką

Simona Dreczka (z prawej) kąsała zawodniczki Jokera trudną zagrywką ©Fot. Waldemar Wylegalski

Siatkarki Enei Energetyka przegrały w środę trzecie spotkanie w sezonie. Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek I ligi poznanianki uległy w Świeciu miejscowemu Jokerowi 2:3 (18:25, 19:25, 31:29, 25:18, 13:15). Podopieczne Marcina Patyka straciły pierwsze miejsce w tabeli na rzecz Solnej Wieliczka, ale wciąż pozostają jedyną drużyną w lidze, która w każdym spotkaniu zdobywała choćby punkt. W sobotę energetyczne dziewczyny zagrają na wyjeździe z Politechniką Gliwice.

Poznanianki stoczyły heroiczny bój, w którym z trudem obroniły się przed porażką 0:3, bo w trzeciej partii rywalki miały już piłkę meczową. Dwa pierwsze sety były słabe w wykonaniu przyjezdnych, więc tym bardziej należą się im brawa za ambicję i odwrócenie losów spotkania.
    Ekipa gości w tie-breaku też odrabiała straty od stanu 8:11 do 11:11, ale w samej końcówce zabrakło już jej zdrowia i szczęścia. Swojego dnia w Świeciu nie miała Izabella Rapacz. W drugim secie zastąpiona ona została przez Aleksandrę Omelaniuk. Była zawodniczka Legionovii zagrała całkiem przyzwoicie i przyczyniła się do wyrwania punktu niezwykle groźnemu u siebie Jokerowi.