Siatkówka: SGB Samsung Supercup w Szamotułach, czyli gwiazdy...

    Siatkówka: SGB Samsung Supercup w Szamotułach, czyli gwiazdy na parkiecie

    Radosław Patroniak

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    W piątek w hali "Nałęcz" w Szamotułach rozpoczyna się tradycyjny, przedsezonowy turniej siatkarek. Tym razem w ostatnim dniu nie będzie rozgrywany mecz o Superpuchar, ale kibice nie powinni narzekać na brak emocji, ponieważ w rywalizacji wezmą udział dwa zagraniczne zespoły, Agel Prostejov i Dresdner SC.
    Katarzyna Skowrońska-Dolata będzie najbardziej znaną siatkarką wśród uczestniczek trzydniowego turnieju

    Katarzyna Skowrońska-Dolata będzie najbardziej znaną siatkarką wśród uczestniczek trzydniowego turnieju ©Fot. naszemiasto.pl

    Na szamotulskim parkiecie nie zabraknie gwiazd żeńskiej siatkówki, bo w drużynie Impelu Wrocław kibice zobaczą Katarzynę Skowrońską-Dolatę (Impel Wrocław), Amerykankę Ginę Mancuso (Dresdner SC), Niemkę Kathleen Weiss (Agel Prostejov) i Kanadyjkę Rebeccę Pavan (MKS Dąbrowa Górnicza).

    Harmonogram turnieju SGB Samsung Supercup 2015:

    Piątek - 09.10.2015
    16:00 VK AGEL Prostejov - Dresdner SC
    17:30 Uroczyste Rozpoczęcie Turnieju
    18:30 Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

    Sobota 10.10.2015
    16:00 Dresdner SC - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
    18:00 VK AGEL Prostejov - Impel Wrocław

    Niedziela - 11.10.2015
    11:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - VK AGEL Prostejov
    13:00 Impel Wrocław - Dresdner SC



    Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
    2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
    3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
    4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
    5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
    6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
    7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
    8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
    9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
    10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
    11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
    12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
    13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
    14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
    15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45