Skoki narciarskie: Wygrał Schlierenzauer, a Stoch tuż za podium

JAC
Gregor Schlierenzauer wygrał 61. Turniej Czterech Skoczni, jaki zakończył się w Bischofshofen. Austriak wygrał ten konkurs i był to jego 45 triumf w zawodach Pucharu Świata (Matti Nykaenen ma 46 wygranych). Schlierenzauer wygrał TCS po raz drugi z kolei i umocnił się też na pozycji lidera obecnego cyklu Pucharu Świata.

Drugi w konkursie i także drugi w 61. TCS był Norweg Anders Jacobsen. Trzeci w Bischofshofen był inny Austriak Stefan Kraft, a na czwartym miejscu zawody skończył Kamil Stoch. Polakowi do podium Turnieju Czterech Skoczni zabrakło dwóch punktów (zajął je Norweg Tom Hilde). Dobrze w ostatnim konkursie spisał się również Maciej Kot, który zajął 10. miejsce.