Dominik Sikora, obiecujący zapaśnik z Poznania został brutalnie pobity 26 stycznia na Starym Rynku w Poznaniu. Kilka dni walczył o życie, mimo to zmarł 31 stycznia na skutek obrzęku mózgu. Policja ustaliła, że zapaśnik został najprawdopodobniej zaatakowany przez 42-letniego trenera personalnego, Olgierda Michalskiego. Miał go uderzyć w twarz, po czym zapaśnik upadł.
Czytaj: Śmierć zapaśnika w Poznaniu: Poszukiwany Olgierd Michalski ukrywa się w Szwajcarii?
Michalski najprawdopodobniej ukrył się w Szwajcarii. Wysłano za nim list gończy. Śledztwo prowadzone jest w związku z nieumyślnym spowodowaniem śmierci.
Śledczy z Poznania w piątek, 6 marca opublikowali nagranie z monitoringu na którym widać kobietę i mężczyznę. Jednocześnie zwracają się z apelem do wszystkich świadków zdarzenia.
- W związku z prowadzonym śledztwem, dotyczącym nieumyślnego spowodowania śmierci Dominka Sikory w dniu 26 stycznia br. w Poznaniu na Starym Rynku, zwraca się z prośbą do wszystkich świadków w/w zdarzenia, którzy byli w tym dniu w klubie Van diesel i Bee Jays - a w szczególności widocznych na monitoringu, o kontakt z osobami prowadzącymi postępowanie - apelują.
Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami: osobiście przy ul. Szylinga 2 – Wydział Kryminalny i Wydział Dochodzeniowo Śledczy, lub telefonicznie pod nr tel. (061) 8413603, (061) 8413090 w godzinach od 7.00 do 15.00, lub pod czynnym całą dobę numerem 796 658 459.
Sprawdź też:
- 15 kultowych miejsc w Poznaniu, których już nie ma. Pamiętasz je wszystkie?
- Głośne zabójstwa i niewyjaśnione zbrodnie. Poznań nadal kryje wiele zagadek
- 50 zdjęć Poznania z lat 90. Wielu z tych miejsc nie poznasz!
- Tak wygląda schron pod zamkiem zbudowany dla Hitlera
- Ściśle tajny obiekt w Biedrusku wyburzony. Co kryła budowla?
- Największa tajemnica Poznańskiego Szybkiego Tramwaju
iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Komisja ds. wpływów rosyjskich. Wiceminister przypomina, co kiedyś mówiła opozycja
- "Krytyka komisji to przyznanie się do winy". Politolodzy o komisji ds. wpływów Rosji
- Lewandowska na meczu FC Barcelony. "Tak żegnamy Camp Nou"
- Były dowódca sił NATO w Europie: Kumple Putina mogą zwrócić się przeciwko niemu