Sport w TV. Bardzo dużo piłki nożnej i sportów zimowych, ale...

    Sport w TV. Bardzo dużo piłki nożnej i sportów zimowych, ale zawody w skokach narciarskich zostały odwołane

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Joanna Jędrzejczyk wystąpi na gali UFC 231. Walczy w wadze muszej.

    Joanna Jędrzejczyk wystąpi na gali UFC 231. Walczy w wadze muszej. ©Szymon Starnawski

    W telewizyjny weekend zobaczyć będzie można wszystkie mecze naszej Lotto Ekstraklasy, spotkania angielskiej Premier League, mecze niemieckiej 1 i 2 Bundesligi, hiszpańskiej La Liga oraz włoskiej Seria A. Ponadto także liga austriacka, czeska i holenderska. Polecamy także rewanżowe spotkanie finałowe Copa Libertadores River Plate Buenos Aires – Boca Juniors Buenos Aires, które w niedzielę wieczorem zostanie rozegrane w Madrycie oraz mecz finałowy amerykańskiej Major League Soccer (MLS) Atlanta United – Portland Timbers. Co z innymi sportami?
    Joanna Jędrzejczyk wystąpi na gali UFC 231. Walczy w wadze muszej.

    Joanna Jędrzejczyk wystąpi na gali UFC 231. Walczy w wadze muszej. ©Szymon Starnawski

    Warto zobaczyć mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet, liczne zawody Pucharu Świata w sportach zimowych oraz galę bokserską w Nowym Jorku z walką o pasy mistrzowskie federacji WBA i WBO w wadze lekkiej i galę UFC 231 z pojedynkiem Joanny Jędrzejczyk o tytuł w wadze muszej. W przypadku zwycięstwa Polka zostanie pierwszą kobietą z tytułami mistrzowskimi w dwóch kategoriach wagowych (wcześniej była mistrzynią w wadze słomkowej).

    Przypominamy, że z uwagi na wysokie temperatury i niekorzystne prognozy zostały odwołane zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt.

    PIŁKA NOŻNA
    Lotto Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec, sobota, godz.
    15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Korona Kielce – Wisła Płock, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok, sobota, godz. 20.05, Canal+ Sport, Górnik Zabrze – Miedź Legnica, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – Legia Warszawa, niedziela, godz. 17.30, Canal+.
    Liga angielska: Bournemouth – Liverpool, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Manchester United – Fulham, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Chelsea – Manchester City, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Leicester – Tottenham, sobota, godz. 20.40, Canal+ Sport 2, Newcastle – Wolverhampton, niedziela, godz.16.55, Canal+Sport 2.

    Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Alaves, sobota, godz. 12.55, Canal+ Sport, Valencia – Sevilla sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 3, Espanyol Barcelona – FC Barcelona, sobota, godz. 20.40, Canal+, Eibar – Levante, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Huesca – Real Madryt, niedziela, godz.16.10, Eleven Sports 1, Real Sociedad – Real Valladolid, niedziela, godz. 18.25, nSport, Betis Sevilla – Rayo Vallecano, niedziela, godz. 20.40. Eleven Sports 2.

    Liga niemiecka, 1.Bundesliga: Bayern Monachium – Nurnberg, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 1, VfL Wolfsburg – Hoffenheim, sobota, godz. 15.30, Eleven Sports 4, Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Mainz 05 – Hannover 96, niedziela, godz. 15.30, Eleven Sports 3, Borussia Monchengladbach – VfB Stuttgart, niedziela, godz. 17.50, Canal+Sport.

    Liga niemiecka – 2.Bundesliga, 1.FC Heidenheim – MSV Duisburg, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, FC Magdeburg – Union Berlin, niedziela, godz. 13.30, Elevem Sports 3.

    Liga włoska: Napoli – Frosinone, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Cagliari – Roma, sobota, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Lazio Rzym – Sampdoria Genua, sobota, godz. 20.25, Eleven Sports 1, Sassuolo – Fiorentina, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Parma – Chievo Verona, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Udinese – Atalanta Bergamo, niedziela, godz.14.55, Eleven Sports 4, Genoa – SPAL, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Milan – Torino, niedziela, godz. 20.25, Eleven Sports 1.
    Liga amerykańska (MLS): finał Atlanta United – Portland Timbers, niedziela, godz. 3, Eurosport 1.
    Copa Libertadores: rewanżowy mecz finałowy River Plate Buenos Aires – Boca Juniors Buenos Aires, niedziela, godz. 20.30, SportKlub.

    Liga austriacka: FC Admira Wacker Modling – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 17, SportKlub.
    Liga czeska, SK Slavia Praga – FK Mlada Boleslav, sobota, godz.16.55, Polsat Sport Extra, AC Sparta Praga – FK Teplice, niedziela, godz. 16.55, Polsat Sport News.
    Liga holenderska: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport News, PSV Eindhoven – SBV Excelsior Rotterdam, sobota, godz. 21.50, Polsat Sport News (retransmisja), FC Emmen – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz,14.25, Polsat Sport News.
    1 3 »

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
    2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
    3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
    4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
    5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
    6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
    7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
    8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
    9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
    10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
    11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
    12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
    13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
    14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
    15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45