Sport w TV. Bardzo dużo piłki nożnej i sportów zimowych, ale zawody w skokach narciarskich zostały odwołane

LUMAR, MACZaktualizowano 
Joanna Jędrzejczyk wystąpi na gali UFC 231. Walczy w wadze muszej.
W telewizyjny weekend zobaczyć będzie można wszystkie mecze naszej Lotto Ekstraklasy, spotkania angielskiej Premier League, mecze niemieckiej 1 i 2 Bundesligi, hiszpańskiej La Liga oraz włoskiej Seria A. Ponadto także liga austriacka, czeska i holenderska. Polecamy także rewanżowe spotkanie finałowe Copa Libertadores River Plate Buenos Aires – Boca Juniors Buenos Aires, które w niedzielę wieczorem zostanie rozegrane w Madrycie oraz mecz finałowy amerykańskiej Major League Soccer (MLS) Atlanta United – Portland Timbers. Co z innymi sportami?

Warto zobaczyć mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet, liczne zawody Pucharu Świata w sportach zimowych oraz galę bokserską w Nowym Jorku z walką o pasy mistrzowskie federacji WBA i WBO w wadze lekkiej i galę UFC 231 z pojedynkiem Joanny Jędrzejczyk o tytuł w wadze muszej. W przypadku zwycięstwa Polka zostanie pierwszą kobietą z tytułami mistrzowskimi w dwóch kategoriach wagowych (wcześniej była mistrzynią w wadze słomkowej).

Przypominamy, że z uwagi na wysokie temperatury i niekorzystne prognozy zostały odwołane zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Korona Kielce – Wisła Płock, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok, sobota, godz. 20.05, Canal+ Sport, Górnik Zabrze – Miedź Legnica, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – Legia Warszawa, niedziela, godz. 17.30, Canal+.
Liga angielska: Bournemouth – Liverpool, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Manchester United – Fulham, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Chelsea – Manchester City, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Leicester – Tottenham, sobota, godz. 20.40, Canal+ Sport 2, Newcastle – Wolverhampton, niedziela, godz.16.55, Canal+Sport 2.

Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Alaves, sobota, godz. 12.55, Canal+ Sport, Valencia – Sevilla sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 3, Espanyol Barcelona – FC Barcelona, sobota, godz. 20.40, Canal+, Eibar – Levante, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Huesca – Real Madryt, niedziela, godz.16.10, Eleven Sports 1, Real Sociedad – Real Valladolid, niedziela, godz. 18.25, nSport, Betis Sevilla – Rayo Vallecano, niedziela, godz. 20.40. Eleven Sports 2.

Liga niemiecka, 1.Bundesliga: Bayern Monachium – Nurnberg, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 1, VfL Wolfsburg – Hoffenheim, sobota, godz. 15.30, Eleven Sports 4, Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Mainz 05 – Hannover 96, niedziela, godz. 15.30, Eleven Sports 3, Borussia Monchengladbach – VfB Stuttgart, niedziela, godz. 17.50, Canal+Sport.

Liga niemiecka – 2.Bundesliga, 1.FC Heidenheim – MSV Duisburg, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, FC Magdeburg – Union Berlin, niedziela, godz. 13.30, Elevem Sports 3.

Liga włoska: Napoli – Frosinone, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Cagliari – Roma, sobota, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Lazio Rzym – Sampdoria Genua, sobota, godz. 20.25, Eleven Sports 1, Sassuolo – Fiorentina, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Parma – Chievo Verona, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Udinese – Atalanta Bergamo, niedziela, godz.14.55, Eleven Sports 4, Genoa – SPAL, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Milan – Torino, niedziela, godz. 20.25, Eleven Sports 1.
Liga amerykańska (MLS): finał Atlanta United – Portland Timbers, niedziela, godz. 3, Eurosport 1.
Copa Libertadores: rewanżowy mecz finałowy River Plate Buenos Aires – Boca Juniors Buenos Aires, niedziela, godz. 20.30, SportKlub.

Liga austriacka: FC Admira Wacker Modling – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 17, SportKlub.
Liga czeska, SK Slavia Praga – FK Mlada Boleslav, sobota, godz.16.55, Polsat Sport Extra, AC Sparta Praga – FK Teplice, niedziela, godz. 16.55, Polsat Sport News.
Liga holenderska: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport News, PSV Eindhoven – SBV Excelsior Rotterdam, sobota, godz. 21.50, Polsat Sport News (retransmisja), FC Emmen – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz,14.25, Polsat Sport News.
KOSZYKÓWKA
Enea Basket Liga Kobiet (ekstraklasa koszykarek): CCC Polkowice – Investin TheWest Enea Gorzów Wielkopolski, niedziela, godz. 15, SportKlub.
Liga NBA: Dallas Mavericks – Houston Rockets, sobota/niedziela, godz. 0.00, Canal+ Sport, Detroit Pistons – New Orleans Pelicans, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.
Energa Basket Liga (ekstraklasa koszykarzy): King Szczecin – Polpharma Starogard Gdański, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport, Rosa Radom – Legia Warszawa, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka: Pinar Karsiyaka – Turk Telekom, sobota, godz. 11, SportKlub, Galatasaray Stambuł – Banvit BK, sobota, godz. 13.15, SportKlub
VTB United League: Stelmet BC Zielona Góra – Chimki Moskwa, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

PIŁKA RĘCZNA
Mistrzostwa Europy kobiet: sobota, godz. 18, TVP Sport, niedziela, godz. 17.50, TVP Sport.
PGNiG Superliga mężczyzn: Zagłębie Lubin – Azoty Puławy, niedziela, godz. 12.45, nSport.
Liga SEHA: HC Zeleznicar Sarajewo – HC Vardar Skopje, sobota,, godz. 20.15, SportKLub, HC Metalurg AD Skopje – HC Mieszków Brześć, niedziela, godz. 17.30, SportKlub.

SIATKÓWKA
Liga Siatkówki Kobiet: Chemik Police – Grot Budowlani Łódź, niedziela, godz. 20.30 Polsat Sport.
Plus Liga mężczyzn: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport, Chemik Bydgoszcz – Stocznia Szczecin, sobota, godz. 20.30, Polsat Sport Extra, PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
Liga włoska mężczyzn: Kloene Padwa – Sir Safety Conad Perugia, niedziela, godz. 18, Polsat Sport Extra.

BOKS
Gala w Sheffield, walka w wadze superpółśredniej Kell Brook – Nichael Zerafa, sobota, godz. 21, Polsat Sport.
Gala w Nowym Jorku, walka o pasy mistrzowskie federacji WBA i WBO w wadze lekkiej Wasyl Łomaczenko – Jose Pedraza, niedziela, godz. 3, Polsat Sport Extra.

SPORTY WALKI

DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach, sobota, godz. 19.50,TVP Sport.
Cage Warriors 100, walka Jack Shore – Mike Ekundayo, aobota, godz. 22, Eleven Sports 2.
Gala UFC 231w Toronto, walka w wadze piórkowej Max Holloway –Brian Ortega, walka w wadze muszej Walentina Szewczenko – Joanna Jędrzejczyk, niedziela, godz. 4, Polsat Sport.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, Ottawa Senators – Pittsburgh Penguins, niedziela, godz. 1, TVP Sport.
BIATHLON
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce, bieg sprinterski kobiet, sobota, godz. 14, Eurosport 1 oraz godz. 14.05, Polsat Sport Extra, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz. 11/30, Eurosport 1 oraz godz. 11.35, Polsat Sport Extra, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 14.35, Polsat Sport Extra oraz godz. 15, Eurosport 1.

BIEGI NARCIARSKIE
Zawody Pucharu Świata w Beitostolen, 15 km stylem dowolnym kobiet, sobota, godz. 9.15, Eurosport 2 oraz godz. 9.25, TVP Sport, 30 km stylem dowolnym mężczyzn, sobota, godz. 13.15, Eurosport 2, sztafeta kobiet, niedziela, godz. 10.15, Eurosport 2 godz. 10.30, TVP Sport, sztafeta mężczyzn, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 1 (retransmisja).

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Zawody Pucharu Świata Val d’Isere, slalom gigant mężczyzn, sobota, godz. 9.45 i godz. 12.45, Eurosport 1, slalom mężczyzn, niedziela, godz. 9.15 i 12.30, Eurosport 1.
Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz, supergigant kobiet, sobota, godz.11, Eurosport 1, slalom równoległy kobiet, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 1.

NARCIARSTWO DOWOLNE
Zawody Pucharu Świata w Val Thorens, sobota, godz. 11.30, Eurosport 2.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Zawody Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim, sobota, godz. 13.35 – 500 m kobiet, sobota, godz. 14.40 – 1500 m mężczyzn, niedziela, godz. 12.45 – sprint drużynowy kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 14 – wyścig ma 5000 m kobiet, TVP Sport.

SHORT TRACK
Zawody Pucharu Świata w Ałmatach, niedziela, godz. 8.55 – wyścigi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 9.40 – wyścigi półfinałowe na 500 m i 1500 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 10.40 – wyścigi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 11.25 – wyścigi finałowe sztafety mieszanej i 1500 m mężczyzn, niedziela, godz. 12 – wyścig finałowy na 1500 m kobiet, niedziela, godz. 12.15 – wyścigi finałowe sztafet kobiet i mężczyzn, TVP Sport.

BOBSLEJE
Zawody Pucharu Świata w Siguldzie, 1 i 2 przejazd dwójek mężczyzn, sobota, godz. 12, Polsat Sport News, Zawody Pucharu Świata w Siguldzie, 1 i 2 przejazd czwórek mężczyzn, niedziela, godz. 12, Polsat Sport News.

SKELETON
Zawody Pucharu Świata w Siguldzie, 1 i 2 przejazd mężczyzn, sobota, godz. 8.30, Polsat Sport Extra, 1 i 2 przejazd kobiet, niedziela, godz. 8.30, Polsat Sport Extra.

SANECZKARSTWO
Zawody Pucharu Świata w Calgary, sobota, godz. 18, sobota, godz. 19.05, Eurosport 1, sobota, godz. 20.50, Eurosport 2 (zawody drużynowe).

SNOWBOARD
Zawody Pucharu Świata w Coppper Mountain – half pipe, sobota, godz. 19, Polsat Sport Extra oraz Eurosport 2.

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Finał Grand Prix w Vancouver, sobota, godz. 6.25 – program dowolny solistów, TVP Sport, sobota, godz. 22.50 – program dowolny solistek, TVP Sport, sobota, godz. 23, program dowolny solistek, Eurosport 2, niedziela, godz. 3.50 – program dowolny par tanecznych, TVP Sport, niedziela, godz. 5.15 – program dowolny par sportowych, TVP Sport, niedziela, godz. 23 – pokazy mistrzów, Eurosport 2, niedziela, godz. 23.10 – pokazy mistrz ów, TVP Sport.

SNOOKER
Turniej UK Championships w Yorku, mecze półfinałowe, sobota, godz. 14, Eurosport 2 oraz sobota, godz. 20, Eurosport 1, mecz finałowy, niedziela, godz. 13.45, Eurosport 2 oraz niedziela, godz. 19.45, Eurosport 1.

POLECAMY:

Wideo

polecane: Flesz: Koniec gorszego jedzenia - żywność w Polsce, jak na zachodzie.

Materiał oryginalny: Sport w TV. Bardzo dużo piłki nożnej i sportów zimowych, ale zawody w skokach narciarskich zostały odwołane - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3