Sport w TV: Dużo futbolu i żużla, Formuła 1 i siatkówka

LUMAR, MAC
Żużlowcy zaczynają rywalizację w Grand Prix
Żużlowcy zaczynają rywalizację w Grand Prix Sławomir Kowalski
Na początek długiego sportowego weekendu przede wszystkim polecamy Grand Prix Słowenii w Krsko – pierwszą rundę cyklu GP Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu, Grand Prix Rosji w Soczi – czwarty w sezonie 2017 wyścig mistrzostwa świata Formuły 1 oraz turniej Final Four Ligi Mistrzów w siatkówce mężczyzn.

Jak zwykle nie będą mogli narzekać sympatycy futbolu, będzie bowiem można zobaczyć wszystkie spotkania polskiej LOTTO Ekstraklasy oraz wiele spotkań najsilniejszych lig i amerykańskiej MLS. Warto również zobaczyć mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej, po raz drugi w historii imprezy – z udziałem reprezentacji Polski.

Nie można przegapić także gali bokserskiej w Londynie z walką o mistrzowskie pasy WBA Super World, IBF World, IBO World w wadze ciężkiej Anthony Joshua – Władimir Kliczko. Sympatycy żużla oprócz Grand Prix Słowenii w Krsko, będą mogli zobaczyć spotkania PGE Ekstraligi oraz Nice Polskiej Ligi Żużlowej (I ligi).

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa, Wisła Płock – Ruch Chorzów, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Wisła Kraków, niedziela, godz. 17.35, Canal+, KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia, poniedziałek, godz.17.45, Eurosport 1.
Nice 1 liga, GKS Katowice – GKS Tychy, sobota, godz. 16.45, Polsat Sport.

Liga hiszpańska, Real Sociedad San Sebastian – Granada, sobota, godz. 12.55, Eleven Extra, Real Madryt – Valencia, sobota, godz. 16.10, Eleven, Las Palmas – Atletico Madryt, sobota, godz. 18.25, Eleven, Espanyol Barcelona – FC Barcelona, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Osasuna Pampeluna – Deportivo La Coruna, niedziela, godz. 11.55, Eleven Extra, Eibar – Leganes, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Celta Vigo – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports, Malaga – Sevilla, poniedziałek, godz. 20.55, Eleven oraz Eleven Sports.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Liga niemiecka, Borussia Dortmund – FC Koeln, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, VfL Wolfsburg – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Augsburg – Hamburger, niedziela, godz.15.30, Eurosport 2, Hoffenheim – Eintracht Frankfurt, niedziela, godz, 17.30, Eurosport 2.
Liga angielska, Premier League, Southampton – Hull City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Crystal Palace – Burnley, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Manchester United – Swansea City, niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport, Everton – Chelsea, niedziela, godz. 15, Canal+, Tottenham – Arsenal, niedziela, godz. 17.25, Canal+ Sport, Watford – Liverpool, poniedziałek, godz. 20.55, Canal+Sport 2.
Liga angielska, Championship, Cardiff City – Newcastle United, sobota, godz. 15, Eleven Extra.

Liga włoska, Torino – Sampdoria, sobota, godz. 20.40, Eleven, Roma – Lazio, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Crotone – AC Milan, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Atalanta Bergamo – Juventus Turyn, niedziela, godz. 17, Eleven Sports, Inter Mediolan – Napoli, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga francuska, AS Monaco – Toulouse, sobota, godz. 16.55, Eleven Extra, Nice – Paris St Germain, niedziela, godz. 20.55, Eleven.

Liga belgijska, KAA Gent - Anderlecht Bruksela, niedziela, godz.14.25. Eleven Extra.

Liga chińska, Tianjin Quanjian FC – Jiangsu Suning FC, sobota, godz. 9.30, Polsat Sport Extra.

Liga szkocka, Glasgow – Celtic, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports.

Liga amerykańska MLS, Orlando City FC – Colarado Rapids, sobota, godz. 22, Eurosport 2, Atlanta United – DC United, niedziela, godz, 21, Eurosport 2.

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA
Mistrzostwa Świata w Nassau, mecz fazy grupowej Tahiti – Japonia, niedziela, godz, 21.20, TVP Sport, mecz fazy grupowej Paragwaj – Portugalia, niedziela, godz. 22.55, TVP Sport oraz niedziela, godz. 23, Eurosport 2, mecz fazy grupowej Polska – Brazylia, niedziela/poniedziałek, godz. 0.15, Eurosport 1 oraz niedziela/poniedziałek, godz, 0.20, TVP Sport, mecz fazy grupowej Włochy – Meksyk, poniedziałek, godz. 21.15, Eurosport 2, mecz fazy grupowej Szwajcaria – Senegal, poniedziałek, godz. 22.45, Eurosport 2.
ŻUŻEL
Grand Prix Słowenii w Krsko, zawody cyklu GP Indywidualnych Mistrzostw Świata 20217, sobota, godz. 18.30, Canal+
PGE Ekstraliga, FOGO Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, niedziela, godz. 16, nSport, Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń, niedziela, godz. 18.30, nSport.

Nice PLŻ, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Unia Tarnów, sobota, godz.15, Eleven Sports.
Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport.

FORMUŁA 1
Grand Prix Rosji w Soczi, sobota, godz. 10.55, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz. 13.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eleven.

SIATKÓWKA
Final Four Ligi Mistrzów, sobota, półfinały, Berlin Recycling Volleys – Zenit Kazań, godz. 16.30, Colucci Perugia – Cucine Lube Civitanova, godz. 19.30, Polsat Sport Extra, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 16, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz.19, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, rewanżowe mecze ćwierćfinałowe, Montpellier HB – Telekom Veszprem niedziela, godz. 18.25, Canal+Sport 2 oraz Eleven Sports, FC Barcelona – THW Kiel , sobota,, godz.18.25, nSport oraz Eleven Sports, Paris Saint Germain Handball – MOL-Pick Szeged, sobota, godz. 20.30, Eleven Extra oraz godz. 20.40, nSport
PGNiG Superliga mężczyzn, VIVE Turon Kielce – Górnik Zabrze, sobota, godz. 12.45, Canal+, Orlen Wisła Płock – Chrobry Głogów, niedziela, godz. 12.45, Canal+ Sport 2.

KOSZYKÓWKA
Ekstraklasa mężczyzn, Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport Extra.
Ekstraklasa kobiet, Wisła Can Pack Kraków – Ślęza Wrocław, sobota, godz.13.45, TVP Sport, ewentualny czwarty mecz, niedziela, godz. 18.15, TVP Sport.
Liga NBA, sobota, godz. 21, Canal+ Sport 2, niedziela, godz. 21.30, Canal+ Sport 2.
Liga niemiecka, Science City Jena – Bruse Bamberg, poniedziałek, godz. 15.30, Polsat Sport Extra.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, Ottawa Senators – New York Rangers, sobota, godz. 21.55, TVP Sport, Pittsburgh Penguins – Washington Capitals, poniedziałek/wtorek, godz. 1.30, TVP Sport.
SIATKÓWKA
Final Four Ligi Mistrzów, sobota, półfinały, Berlin Recycling Volleys – Zenit Kazań, godz. 16.30, Colucci Perugia – Cucine Lube Civitanova, godz. 19.30, Polsat Sport Extra, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 16, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz.19, Polsat Sport.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Wyścigi superbike’ów, Mistrzostwa Świata w Assen, superpole, sobota, godz. 10.30, Eurosport 2, 1. Wyścig, sobota, godz. 13, Eurosport 2, 2. wyścig, niedziela, godz. 13, Eurosport 1

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Wyścigi samochodów turystycznych – Mistrzostwa Świata w Monzie, kwalifikacje, sobota, godz. 14, Eurosport 2, wyścig otwarcia, niedziela, godz. 12, Eurosport 1, wyścig główny, niedziela, godz. 14, Eurosport 1.
Euroformuła Open, 1. wyścig w Estoril, sobota, godz. 15.10, Polsat Sport News, 2. wyścig w Estoril, niedziela, godz. 13.15, Polsat Sport News.

BOKS
Gala w Londynie, w tym walka o mistrzowskie pasy WBA Super World, IBF World, IBO World w wadze ciężkiej Anthony Joshua – Władimir Kliczko, sobota, godz. 19.30. Polsat Sport.

TENIS
Turniej WTA w Stuttgarcie, 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 16, TVP Sport, 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 18.30, TVP Sport, finał gry pojedynczej, niedziela, godz. 15, TVP Sport.
Turniej ATP w Barcelonie, 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 13.30, Polsat Sport Extra, 2 mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz.16, Polsat Sport News, finał gry pojedynczej, niedziela, godz.16, Polsat Sport News.

KOLARSTWO
Tour de Romandie – niedziela, godz. 13.45, Eurosport 2.
Wyścig Echsborn – Frankfurt, poniedziałek, godz. 15.15, Eurosport 2.

GOLF
European Tour, Volvo China Open – 3 runda, sobota, godz. 6.30, Canal+ Sport 2, finał, niedziela, godz. 6.30, Canal+ Sport 2.

SNOOKER
Mistrzostwa Świata w Sheffield, mecze półfinałowe, sobota, godz. 11, sobota, godz. 15.30, oraz sobota, godz. 20, Eurosport 1, mecz finałowy, niedziela, godz. 15 oraz niedziela, godz. 20, Eurosport , poniedziałek, godz, 15 oraz poniedziałek, godz. 20, Eurosport 1.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie