Sport w TV. Dużo piłki nożnej, ale też żużel i Formuła 1

LUMAR, MAC
Kibicom, którzy w sobotę i niedzielę (1-2 października) zdecydują się zasiąść przed telewizorami, oprócz spotkań piłkarskich w polskiej Lotto Ekstraklasie i pierwszej lidze oraz najsilniejszych ligach europejskich, polecamy przede wszystkim żużlową Grand Prix Polski w Toruniu, żużlowe MŚ do lat 21 w Gdańsku, wyścig Formuły 1 o Grand Prix Malezji, Ligę Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, w której tytułu broni mistrz Polski Vive Tauron Kielce oraz Letnią Grand Prix w skokach narciarskich.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa, Arka Gdynia – Piast Gliwice, sobota, godz. 15.10, nSport, Wisła Płock – Wisłą Kraków, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 20, Canal+ Sport, Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, niedziela, godz. 15, Canal+, Cracovia – Korona Kielce, niedziela, godz. 15.40, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, niedziela, godz. 17.40, Canal+.

Pierwsza liga, GKS Tychy – GKS Katowice, sobota, godz.14.45, Polsat Sport, Górnik Zabrze – Chrobry Głogów, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.

Liga angielska, Swansea City – Liverpool FC, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Hull City – Chelsea, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Watford – Bournemouth, sobota, godz. 18.15, Canal+ Sport 2, Manchester United – Stoke City niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport, Tottenham Hotspur Londyn – Manchester City, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport 2, Burnley – Arsenal Londyn, niedziela, godz. 17.25. Canal+ Sport 2.

Bayern Monachium – FC Koeln, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayer 04 Leverkusen – Borussia Dortmund, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, VfL Wolfsburg – Mainz 05, niedziela, godz.15.15, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Mönchengladbach, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga francuska, Paris Saint Germain – Girondins Bordeaux, sobota, godz. 17.10, Eleven Sports, FC Metz – AS Monaco. niedziela. godz..19.55, Eleven Sports.

Liga hiszpańska, Granada – Leganes, sobota, godz. 12.55, Eleven, Sevilla – Alaves, sobota, godz. 16.10, Eleven, Osasuna Pampeluna – Las Palmas, sobota, godz. 18.25, Eleven, Palencia – Atletico Madryt, niedziela, godz.11.55, Eleven Sports, Real Madryt – Eibar, niedziela, godz. 16.10, Eleven, Espanyol Barcelona – Villarreal CF, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Celta Vigo – FC Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga włoska, Udinese – Lazio Rzym, sobota, godz. 20.40, Eleven, Empoli – Juventus Turyn, niedziela, godz. 12.25, Eleven, Atalanta Bergamo – Napoli, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, AS Roma – Inter Mediolan, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

Liga amerykańska MLS, New York Red Bulls – Philadelphia Union, sobota/niedziela, godz.1, Eurosport 2.

Liga holenderska, Ajax Amsterdam – FC Utrecht, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport News, Willem II Tillburg – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.

Liga austriacka, Pellets WAC – Altach, sobota, godz. 16, SportKlub, Admira Wacker Moedling – SV Mattersburg, sobota, godz. 18,30, SportKlub, Red Bull Salzburg – Sturm Graz, niedziela, godz. 16.30, SportKlub, Austria Wiedeń – St. Poelten, niedziela, godz. 19, SportKlub.

Liga szkocka, Dundee FC – Celtic Glasgow, sobota, godz. 13.15, Eleven Sports.

ŻUŻEL
Grand Prix Polski w Toruniu, sobota, godz. 18.30, Canal+.
Mistrzostwa świata do lat 21 w Gdańsku, niedziela, godz. 19, Eurosport 1.

FORMUŁA 1
Grand Prix Malezji na torze Sepang, sobota, godz. 7.55, Eleven Sports, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 10.55, Eleven Sports, wyścig, niedziela, godz. 8.25, Eleven Sports.

FUTSAL
Mistrzostwa świata w Kolumbii, o trzecie miejsce Iran – Portugalia, sobota, godz. 18.45, Eurosport 1 oraz godz. 18.55, TVP Sport, finał Rosja – Argentyna, sobota, godz. 21.15, Eurosport 1 oraz sobota, godz. 21.25, TVP Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, VIVE Tauron Kielce – IFK Kristianstad, sobota, godz. 15, Canal+ Sport oraz godz. 15.25, Eleven Sport, Paris Saint Germain Handball – Orlen Wisła Płock, niedziela, godz. 17.25, Eleven Sports.
PGNiG Superliga, Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 18.15, nSport.

SPORTY WALKI
Gala KSW 36 w Zielonej Górze, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport, od godz. 20.05 także Polsat.
Superkombat Wild Grand Prix, sobota, godz. 21, Eurosport 2.

KOLARSTWO
Tour of Ałmaty, niedziela, godz.9, Eurosport 2.

TENIS
Turniej WTA w Wuhan, finał, sobota, godz. 9.30, TVP Sport.
Turniej ATP w Tokio, niedziela, godz. 4, Polsat Sport.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Wyścigi superbike’ów, XI runda MŚ, 1.wyścig w Magny- Cours, sobota, godz. 10.30, Eurosport 1, 2. wyścig w Magny-Cours, niedziela, godz. 13, Eurosport 1.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Blancpain Sprint Series w Barcelonie, niedziela, godz. 14, Eurosport 1.
Wyścigi samochodów turystycznych ETC Cup, wyścig w Omoli, niedziela, godz. 12.30 oraz 13.30, Eurosport 2.
Euroformuła Open, 1. wyścig w Mionzy, sobota, godz. 15.30, Polsat Sport Extra, 2. wyścig w Monzy, niedziela, godz. 11.15, Polsat Sport Extra.

RAJDY SAMOCHODOWE
Rajdowe Mistrzostwa Świata – 59. Rajd Francji, 10. odcinek specjalny: Porto-Vecchio – Palombaggia (power stage), niedziela, godz.12, Polsat Sport Extra.

SKOKI NARCIARSKIE
Letnia Grand Prix w Hinzenbach, sobota, godz. 12.15, Eurosport 1, Letnia Grand Prix w Klingenthal, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 1.

SIATKÓWKA
Turniej charytatywny „Giganci Siatkówki” w Szczecinie, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – VfB Friedrichshafen, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News, PGE Skra Bełchatów – Berlin Recycling Volley, sobota, godz. 20, Polsat Sport Extra orasz Polsat Sport News, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Berlin Recycling Volleys, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport oraz Polsat Sport News, PGE Skra Bełchatów – VfB Friedrichshafen:, niedziela, godz. 17.15, Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

KOSZYKÓWKA
TBLK, Pszczółka AZS UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz, niedziela, godz.17.05, TVP Sport.
Superpuchar Polski mężczyźni, Stelmet Zielona Góra – Rosa Radom, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
Liga NFL, niedziela/poniedziałek, godz. 2.25, Eleven Sports

FUTBOL AUSTRALIJSKI
Liga AFL, finał Sydney Swans – Western Bulldogs, sobota, godz. 6.30, Eurosport 2.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Drużynowy Puchar Polski Kobiet w Wierzbnie, sobota, godz. 14.25, TVP Sport.

JEŹDZIECTWO
Los Angeles Masters, niedziela, godz. 23.15, Eurosport 1.

WYŚCIGI KONNE
Służewiec’2016, niedziela, godz. 16.05, TVP Sport.

GOLF
Ryder Cup 2016, sobota, godz. 23, Polsat Sport News niedziela, godz.18, Polsat Sport Extra.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie