Sport w TV. El Clasico Barcelona – Real hitem weekendu

    Sport w TV. El Clasico Barcelona – Real hitem weekendu

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Sportowym wydarzeniem weekendu będzie bez wątpienia hiszpańskie El Clasico, czyli pojedynek FC Barcelona z Realem Madryt (sobota, godz. 20.30 na Camp

    Sportowym wydarzeniem weekendu będzie bez wątpienia hiszpańskie El Clasico, czyli pojedynek FC Barcelona z Realem Madryt (sobota, godz. 20.30 na Camp Nou, transmisja w Eleven) ©Daniel Ochoa De Olza

    Sportowym wydarzeniem weekendu będzie bez wątpienia hiszpańskie El Clasico, czyli pojedynek FC Barcelona z Realem Madryt (sobota, godz. 20.30 na Camp Nou, transmisja w Eleven). Ponadto piłkarskich kibiców czekają relacje z pojedynków w polskiej ekstraklasy, będzie można również zobaczyć spotkania niemieckiej 1.Bundesligi, angielskiej Premier League oraz lig francuskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, portugalskiej, szkockiej i włoskiej. Polecamy też transmisję z Grand Prix Bahrajnu, drugiego w sezonie 2016 wyścigu Formuły 1, finałowego turnieju Pucharu Polski w siatkówce kobiet rozgrywany w Kaliszu oraz turnieju żużlowego Speedway Best Pairs Cup w Toruniu – pierwszą imprezę składającego się z trzech zawodów cyklu stanowiącego mistrzostwa świata par. Niestety wyłącznie w systemie pay-per-view oglądać będzie można za 40 złotych Galę Polsat Boxing Night z walką wieczoru Tomasz Adamek – Eric Molina.
    Sportowym wydarzeniem weekendu będzie bez wątpienia hiszpańskie El Clasico, czyli pojedynek FC Barcelona z Realem Madryt (sobota, godz. 20.30 na Camp

    Sportowym wydarzeniem weekendu będzie bez wątpienia hiszpańskie El Clasico, czyli pojedynek FC Barcelona z Realem Madryt (sobota, godz. 20.30 na Camp Nou, transmisja w Eleven) ©Daniel Ochoa De Olza

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Korona Kielce, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Cracovia – Górnik Łęczna, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Ruch Chorzów – Wisła Kraków, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

    Pierwsza liga, GKS Katowice – PGE GKS Bełchatów, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport.

    Eliminacje ME do lat 17, Polska – Irlandia, sobota, godz.17.50, Polsat Sport.

    Liga angielska, Aston Villa Birmingham – Chelsea Londyn, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport 2, Bournemouth – Manchester City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Liverpool – Tottenham, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Leicester – Southampton, niedziela, godz. 14.25, Canal+. Manchester United – Everton, niedziela, godz.16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka, Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, Borussia Dortmund – Werder Brema, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, Hoffenheim – FC Koeln, niedziela, godz.17.30, Eurosport 2.

    Liga francuska, Nantes – Lille, niedziela, godz. 14, Eleven Sports, Bastia – Olympique Marsylia, niedziela, godz. 17, Eleven.

    Liga hiszpańska, Atletico Madryt – Real Betis Sevilla, sobota, godz. 16, Eleven, Las Palmas – Valencia, sobota, godz. 18.15, Eleven Sports, FC Barcelona – Real Madryt, sobota, godz. 20.30, Eleven (studio już od godziny 19.30), Celta de Vigo – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 22.40, Eleven, Athletic de Bilbao – Granada, niedziela, godz. 12, Eleven Sports, Eibar – Villarreal, niedziela, godz. 18.50, Eleven, Sevlla– Real Sociedad San Sebastian, niedziela, godz. 20.30, Eleven Sports.

    Liga włoska, Juventus Turyn – Empoli, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Udinese – Napoli, niedziela, godz. 12.30, Eleven, Lazio Rzym – AS Roma, niedziela, godz.15, Eleven, Inter Mediolan – Torino, niedziela, godz. 20.45, Eleven.

    Liga holenderska, Feyenoord Rotterdam – Excelsior Rotterdam, sobota, godz. 20.45, Polsat Sport News, Ajax Amsterdam – Zwolle, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport Extra.

    Liga portugalska, Arouca – Academica Coimbra , sobota, godz. 17.15, SportKlub, Marítimo – Nacional Funchal, sobota, godz. 19.30, SportKlub, Vitoria Guimaraes – Boavista Porto, sobota, godz. 21.45, SportKlub, Estoril – Pacos Ferreira, niedziela, godz. 18, SportKlub, Moreirense - FC Rio Ave, niedziela, godz. 20.15, SportKlub.

    Liga szkocka, Celtic Glasgow – Hart of Middlothian, sobota, godz. 13.30, Eleven

    Liga amerykańska, Chicago Fire – Philadelphia Union, sobota, godz. 22.45, Eurosport 2, Orlando City SC – Portland Timbers, niedziela/poniedziałek, godz. 1.45, Eurosport 1.

    FORMUŁA 1
    Grand Prix Bahrajnu, sobota, godz. 14, Eleven Sports, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz.17, Eleven Sports, wyścig, niedziela, godz.17, Eleven Sports.

    ŻUŻEL
    Speedway Best Pairs Cup w Toruniu, pierwsza impreza cyklu stanowiącego mistrzostwa świata par, sobota, godz. 17, Eurosport 1.
    13. Memoriał Edwarda Jancarza, niedziela, godz. 18, nSport.
    Nice Polska Liga Żużlowa, Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Instal Kraków, niedziela, godz. 13.15, TVP Sport.

    KOLARSTWO
    Klasyk Tour des Flandres, niedziela, godz. 14, Eurosport 1

    LEKKA ATLETYKA
    Maraton w Paryżu, niedziela, godz. 8.30, Eurosport 1.

    TENIS
    Turniej WTA w Miami, finał Swietłana Kuzniecowa – Victoria Azarenka, sobota, godz.19, TVP Sport.
    Turniej ATP w Miami, mecz finałowy, niedziela, godz. 19, Polsat Sport.

    BOKS
    Gala Polsat Boxing Night, sobota, godz. 18.30.Canał 222 Platformy Cyfrowego Polsatu (w systemie PPV).
    1 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33