Sport w TV. Hokejowe mistrzostwa, dużo futbolu, piłki...

    Sport w TV. Hokejowe mistrzostwa, dużo futbolu, piłki ręcznej, żużla i tenisa

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    W sobotę Lech Poznań zmierzy się w Szczecinie z Pogonią

    W sobotę Lech Poznań zmierzy się w Szczecinie z Pogonią ©Andrzej Szkocki

    Przede wszystkim polecamy pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, zwłaszcza spotkanie mistrza Polski VIVE Tauronu Kielce oraz rozpoczynające się w Katowicach mistrzostwa świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie. Jak zwykle będzie bardzo dużo futbolu. Mecz Lecha Poznań z Pogonią w Szczecinie w sobotę o 20.30 (początek relacji o 20.10) w Canal+ Sport. Poza tym polecamy mecze PGE Ekstraligi żużlowej i Nice PLŻ, spotkania NBA i Tauron Basket Ligi koszykarzy, maraton w Londynie oraz niedzielną relację z najstarszej jednodniówki kolarskiej Liege – Bastogne – Liege.
    W sobotę Lech Poznań zmierzy się w Szczecinie z Pogonią

    W sobotę Lech Poznań zmierzy się w Szczecinie z Pogonią ©Andrzej Szkocki

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, grupa mistrzowska, Pogoń Szczecin – Lech Poznań, sobota, godz. 20.10, Canal+Sport, Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, niedziela, godz. 17.35, Canal+; grupa spadkowa: Korona Kielce – Górnik Łęczna, sobota, godz. 15.10, Canal+Sport, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław, sobota, godz. 17.40, Canal+Sport, Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport.


    Pierwsza liga, Rozwój Katowice – GKS Katowice, niedziela, godz.12.35, Polsat Sport.

    Liga angielska, Manchester City – Stoke City, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport 2, Liverpool – Newcastle United, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Sunderland – Arsenal, niedziela, godz.15, Canal+, Leicester – Swansea, niedziela, godz. 17.10, Canal+Sport 2.

    Puchar Angli, półfinały, Everton – Manchester United, sobota, godz. 18.15, Eleven, Crystal Palace – Watford, niedziela, godz. 17, Eleven Sports.

    Liga niemiecka, Hertha Berlin – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 19.30, Eurosport 2, Borussia Mönchengladbach – 1899 Hoffenheim, niedziela, godz. 15, Eurosport 2, Eintracht Frankfurt – Mainz 05, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

    Liga francuska, Olympique Marsylia – Nantes, niedziela, godz. 14, Eleven, Stade Renes – Monaco, niedziela, godz. 21, Eleven.

    Puchar Ligi Francuskiej, finał, Paris Saint Germain – Lille, sobota, godz. 20.50, Eleven Sports.

    Liga hiszpańska, Rayo Vallecano – Real Madryt, sobota, godz. 16, Eleven, Atletico Madryt – Malaga, sobota, godz. 18.15, Eleven Sports, FC Barcelona – Sporting Gijon, sobota, godz. 20.30, Eleven, Eibar – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 22.30, Eleven, Levante – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 12, Eleven, Sevilla – Real Betis Sevilla, niedziela, godz.16, Eleven, Getafe – Valencia, niedziela, godz. 18.15, Eleven.

    Liga włoska, Frosinone – Palermo, niedziela, godz.12.30, Eleven Sports, Torino – Sassuolo, niedziela, godz. 15, Eleven Sports, Fiorentina – Juventus, niedziela, godz. 20.45, Eleven Sports.

    Liga portugalska, Academica Coimbra – FC Porto, sobota, godz. 17.15, SportKlub, Sporting Lizbona – Uniao Madeira, sobota, godz.19.30, SportKlub, Pacos Ferreira – Sporting Braga, sobota, godz. 21.45, SportKlub, Maritimo Funchal – Arouca, niedziela, godz.17, SportKlub, Vitoria Guimaraes – Estoril, niedziela, godz. 19.15, SportKlub, Rio Ave – Benfica Lizbona, niedziela, godz.21.30, SportKlub.

    ŻUŻEL
    PGE Ekstraliga, Unia Tarnów – Stal Gorzów, niedziela, godz.16.30, nSport, MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław, niedziela, godz. 19, nSport.
    Nice Polska Liga Żużlowa, Orzeł Łódź – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk, niedziela, godz.13.15, TVP Sport oraz TVP 3.

    HOKEJ NA LODZIE
    Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Katowicach, Włochy – Polska, sobota, godz..16.10, TVP 1 oraz TVP Sport, Korea Południowa – Austria, sobota, godz. 19.55, TVP Sport, Polska – Korea Południowa, niedziela, godz. 16, TVP Sport, Austria – Japonia, niedziela, godz. 19.55, TVP Sport.

    KOLARSTWO
    Wyścig Liege – Bastogne – Liege, niedziela, godz. 14, Eurosport 1.
    Tour of Turkey, 1. etap, niedziela, godz. 12, Eirosport 2

    FUTSAL
    Mbit Gliwice – Red Dragons Pniewy, ekstraklasa, sobota, godz.17.55, Orange Sport.

    KOSZYKÓWKA
    Turon Basket Liga mężczyzn, Rosa Radom – Polski Cukier Toruń, niedziela, godz. 20.50, Polsat Sport News.
    Liga NBA, czwarty mecz I rundy play off, Indiana Pacers – Toronto Raptors sobota, godz. 21, Canal+ Sport 2. czwarty mecz I rundy play off Houston Rockets – Golden State Warriors, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.
    Liga hiszpańska mężczyzn, FC Barcelona Lassa – Real Madryt, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.

    PIŁKA RĘCZNA
    PGNiG Superliga kobiet, MKS Selgros Lublin – Start Elbląg, sobota, godz.17.30, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
    Liga Mistrzów mężczyzn, ćwierćfinały, HC Vardar Skopje – MVM Veszprém, sobota, godz. 15.55, nSport oraz godz.16, Eleven Sports, SG Flensburg-Handewitt – VIVE Tauron Kielce, sobota, godz. 17.25, Canal+, HC Prvo Zagrzeb – Paris SG Handball, sobota, godz. 23.15, nSport (retransmisja), THW Kiel – FC Barcelona Lassa, niedziela, godz. 19.25, Canal+ Sport.
    Liga niemiecka mężczyzn, Rhein-Neckar Löwen – TBV Lemgo, niedziela, godz. 15, SportKlub.

    SIATKÓWKA
    Orlen Liga kobiet, Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, mecz o 3. miejsce MP, sobota, godz. 14.45, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

    SIATKÓWKA PLAŻOWA
    Turniej World Tour w Fuzhou, mecz o 3. miejsce mężczyzn, sobota, godz. 9.30, Polsat Sport Extra, mecz finałowy mężczyzn, sobota, godz. 10.30, Polsat Sport Extra, mecz o 3. miejsce kobiet, niedziela, godz. 9.30, Polsat Sport Extra, mecz finałowy kobiet, niedziela, godz. 10.30, Polsat Sport Extra.

    TENIS
    Turniej WTA w Stuttgarcie, półfinały, sobota, godz. 13.30, TVP Sport (na żywo) oraz sobota, godz.23.25, TVP Sport (retransmisja), finał, niedziela, godz. 23, TVP Sport (retransmisja)
    Turniej ATP w Barcelonie, półfinały, sobota, godz. 13.30 i 16, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport Extra.
    Turniej ATP w Bukareszcie, 1. mecz półfinałowy, sobota, godz. 21.07, Polsat Sport News (retransmisja), 2. mecz półfinałowy, sobota, godz. 23.10, Polsat Sport News (retransmisja), mecz finałowy, niedziela, godz.15.10, Polsat Sport Extra (retransmisja) oraz niedziela/poniedziałek, godz. 0.00, Polsat Sport News (retransmisja)

    TENIS STOŁOWY
    Turniej ITTF Wild Tour w Warszawie, mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet, sobota, godz, 19.05, TVP Sport, półfinały, niedziela, godz. 10-13.15, TVP Sport, finały, niedziela, godz.13.45-16, TVP Sport. (finał gry pojedynczej kobiet, niedziela, godz.19.10, TVP Sport – retransmisja w przerwie między meczami MŚ w hokeju na lodzie).

    WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
    Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Grand Prix Hiszpanii, 3. sesja treningowa, sobota, godz. 9, Polsat Sport News, sesje kwalifikacyjne, sobota, godz.12.35, Polsat Sport News (po sesji kwalifikacyjnej Moto3, ostatnia sesja treningowa Moto GP, po niej sesja kwalifikacyjna Moto GP, sesja kwalifikacyjna Moto2, retransmisja, godz. 16, po wyścigu Euroformuły Open), rozgrzewki przed wyścigami, niedziela, godz. 8.40, Polsat Sport News, wyścigi, niedziela, godz. 11, Polsat Sport News.

    WYŚCIGI SAMOCHODOWE
    FIA World Touring Car Championship, wyścigi w Budapeszcie, niedziela, godz. 14, Eurosport 2, niedziela, godz.17, Eurosport 1.
    Euroformuła Open, 1 wyścig w Estriol, sobota, godz. 15.15, Polsat Sport News, 2. wyścig w Estriol, niedziela, godz. 13.15, Polsat Sport Extra.
    Formuła E, wyścig w Paryżu, sobota, godz. 16, Eurosport 1.

    RAJDY SAMOCHODOWE
    Rajdowe Mistrzostwa Świata, 36. Rajd Argentyny, 16. odcinek specjalny El Kondor – Copina, niedziela, godz. 14, Polsat Sport Extra, kończący Rajd 18. odcinek specjalny El Condor (power stage), niedziela, godz.17, Polsat Sport News

    SNOOKER
    Mistrzostwa świata w Sheffield, 8. dzień, sobota, godz. 11, sobota, godz, 17, sobota, godz. 20, Eurosport 1, 9 dzień, niedziela, godz. 20, Eurosport 1.

    GOLF
    European Tour, Shenzhen International - 3. runda, sobota, godz. 7, Canal+Sport 2, Shenzhen International – finał, niedziela, godz. 6.30, Canal+Sport 2

    LEKKA ATLETYKA
    Maraton w Londynie, niedziela, godz. 10, Eurosport 1.

    SPORTY WALKI
    Gala DSF Kickboxing Challenge, Polska – Litwa, sobota, godz. 21, nSport.



    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33