reklama

Sport w TV. Lech gra w Gliwicach, sporty zimowe i Cavaliada w Poznaniu

LUMAR, MAC
Tym razem w weekend będzie dość bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Będą mecze europejskich lig i konkursy w skokach narciarskich. Zobaczcie szczegóły.

Jeśli chodzi o wydarzenia piłkarskie zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (wyjazdowy mecz Lecha Poznań z Piastem Gliwice, w niedzielę od 15.10 w Canal+) oraz wiele meczów ligi angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej Serie A.

Polecamy zwłaszcza rozpoczynające się w Niemczech mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet (mecz Polska – Szwecja w sobotę o 17.15 w TVP Sport oraz TVP 3, mecz Polska – Czechy w niedzielę o 13.50 w TVP Sport i TVP 3), kolejne spotkania Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, szczególnie te z udziałem zespołów polskich oraz zawody Pucharu Świata w sportach zimowych. Przede wszystkim w skokach narciarskich, w narciarstwie alpejskim biathlonie, ale także w kombinacji norweskiej, biegach narciarskich czy saneczkarstwie oraz Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia, sobota, godz. 15.10, nSport, Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Sandecja Nowy Sacz – Legia Warszawa, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Piast Gliwice – Lech Poznań, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Wisła Kraków – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Liga angielska:Chelsea – Newcastle, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Watford – Tottenham, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Arsenal – Manchester United, sobota, godz. 18.25, Canal+Sport 2, Bournemouth – Southampton, niedziela, godz. 14,25, Canal+Sport 2, Manchester City – West Ham, niedziela, godz. 16.55, Canal+Sport 2.

Puchar Anglii: Notts County – Oxford, sobota, godz. 13.25, Eleven Sports 3.

Liga niemiecka: Bayer 04 Leverkusen – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Bayern Monachium – Hannover, sobota, godz. 15.25, Eleven Sport 1, Schalke 04 Gelsenkirchen – 1.FC Koeln, sobota, godz. 18.20, Canal+, Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports 2, VfL Wolfsburg – Borussia Monenhengladbach, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 1.

2. Bundesliga: Holstein Kiel – Fortuna Dusseldorf, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2, SV Darmstadt 96 – SSV Jahn Regensburg, niedziela, godz. 13. 25, Eleven Sports 3.

Liga francuska: Strasbourg – Paris Saint Germain, sobota, godz. 17.25, Eleven Sports 3, Monaco – Angers, sobota, godz. 19.55, Eleven Sports 3, Montpellier – Olympique Marseille, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 3.

Liga hiszpańska: FC Barcelona – Celta Vigo, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, Atletico Madryt – Real Sociedad, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 2, Sevilla – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 2, Athletic Bilbao – Real Madryt, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 1, Leganes – Villarreal, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 2, Getafe – Valencia, niedziela, godz. 16, Eleven Sports 3, Eibar – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports 2, Las Palmas – Real Betis Sevilla, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 2.

Liga włoska: Torino – Atalanta, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 2, Benevento – Milan, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Inter – Chievo, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 1, Sampdoria – Lazio, niedziela, godz. 20.40. Eleven Sports 1.

Liga austriacka: Wolfsnerg – Rapid Wiedeń, sobota, godz.16, SportKlub, Austria Wiedeń – Redbull Salzburg, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

Liga czeska: Sparta Praga – FK Mlada Boleslav, niedziela, godz. 17.55, Polsat Sport Extra.

Liga holenderska: Twente Enschede – Ajax Amsterdam, sobota, godz.18.25, Polsat Sport Extra, Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport Extra, PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News.

Liga rosyjska: Lokomotiw Moskwa – Rubin Kazań, sobota, godz.14.25, Polsat Sport News
Liga ukraińska: Dynamo Kijów – FK Ilicziwiec Mariupol, niedziela, godz. 18.30, Polsat Sport News.

JEŹDZIECTWO
Cavaliada Tour w Poznaniu, Speed&Music, sobota, godz. 21, Canal+Sport 2, Future – finał, niedziela, godz. 10.15, nSport, ujeżdżenie, niedziela, godz.11.45, nSport, Grand Prix, niedziela, godz. 13.45, Canal+Sport.

KOSZYKÓWKA
Liga NBA: Oklahoma City Thunder – Minnesota Timnerwolves, sobota,, godz. 1.30, Canal+Sport, New York Knicks – Orlando Magic, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.
Ekstraklasa koszykarzy: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka: Demirinsaat Buyukcekmece – Eskisehir Basket, sobota, godz. 11, SportKLub, Tofas Bursa – Galatasaray Odeabank Stambuł, sobota, godz. 18.15, SportKlub.
Liga hiszpańska: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.

SIATKÓWKA
Ekstraklasa kobiet: Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
PlusLiga mężczyzn: Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Cuprum Lubin – Cerrrad Czarni Radom, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Mistrzostwa świata kobiet: Czechy – Argentyna, sobota, godz. 13.50, TVP Sport, Szwecja – Polska, sobota, godz.17.15, TVP Sport oraz TVP 3, Norwegia – Węgry, sobota, godz. 20,20, TVP Sport, grupowej Polska – Czechy, niedziela, godz. 13.50, TVP Sport oraz TVP 3, Węgry – Szwecja, niedziela, godz.17.50, TVP Sport.
Liga Mistrzów: MOL Pick Szeged – Orlen Wisła Płock, sobota, godz. 15.55, Canal+ oraz Eleven Sports 3, Telekom Veszpren HC – PGE Vive Kielce, sobota, godz. 17.55, nSport oraz Eleven Sports 1.
PGNiG Superliga mężczyzn: Gwardia Opole – Azoty Puławy, sobota, godz. 12.45, Canal+Sport, NMC Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.15, Canal+Sport.
Liga niemiecka: TSV Hannover-Burgdorf – VfL Gummersbach , niedziela, godz. 12.30, SportKlub.
SKOKI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Niżnym Tagile, sobota, godz.15.25, TVP 1 oraz godz. 16, Eurosport 1, niedziela, godz.15.25, TVP 1 oraz godz. 16, Eurosport 1.

KOMBINACJA NORWESKA
Puchar Świata w Lillehammer, konkurs skoków, sobota, godz.10 Eurosport 1, bieg drużynowy, sobota, godz. 13.30, Eurosport 1, konkurs skoków, niedziela, godz.8.45, Eurosport 2, bieg na 10 km, niedziela, godz. 14, Eurosport 1.

BIEGI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Lillehammer, biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet, sobota, godz.11, TVP 2 oraz godz. 11.15, Eurosport 1, bieg łączony kobiet, niedziela, godz. 9.45, Eurosport 1 oraz godz. 9.50. TVP 2, bieg łączony mężczyzn, niedziela, godz.11.30, Eurosport 1.
Ski Clasiscs, La Sgambeda – Livigno, sobota, godz.9.25, TVP Sport.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Lake Louise, zjazd kobiet, sobota, godz. 20.30, Eurosport 1, supergigant kobiet, niedziela, godz. 18.45, Eurosport 1.
Puchar Świata w Beaver Creek, zjazd mężczyzn, sobota, godz.18.45, Eurosport 1, 1. przejazd giganta mężczyzn, niedziela, godz. 17.45, Eurosport 1, 2. przejazd giganta mężczyzn, niedziela, godz. 20.30, Eurosport 1.

BIATHLON
Puchar Świata w Ostersund, bieg sprinterski mężczyzn, sobota, godz. 14.30, Eurosport 1 oraz sobota, godz. 14.35, Polsat Sport Extra, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 13, Eurosport 1 oraz niedziela, godz.13.05, Polsat Sport Extra, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz.15, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 15.05, Polsat Sport Extra.

SANECZKARSTWO
Zawody Pucharu Świata w Altenbergu, sobota, godz. 9, godz. 10.30 godz. 12 oraz godz. 13.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 10 oraz godz. 13, Eurosport 2.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Puchar Świata w Calgary, sobota, godz. 15.50, TVP Sport, niedziela, godz. 21.45 (1500 m mężczyzn i kobiet), niedziela, godz.22.50 (500 m mężczyzn), niedziela, godz.23.10, wyścigi ze startu wspólnego kobiet i mężczyzn), TVP Sport.

HOKEJ NA LODZIE

liga NHL Washington Capitals – Columbus Blue Jackets, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.

BOKS
5. Memoriał Leszka Drogosza, niedziela, godz. 10.45, TVP Sport.
Gala w Nowym Jorku, walka o pas mistrzowski Federacji WBO World, waga junior średnia Miguel Cotto – Sadam Ali, sobota/niedziela, godz.3, Polsat Sport.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Świata w Anaheim, kategoria do 77 kg mężczyzn – rwanie, sobota, godz. 21.10, TVP Sport, podrzut, sobota, godz. 22.10, TVP Sport, kategoria do 85 kg mężczyzn – rwanie niedziela, godz.21, TVP Sport, podrzut, niedziela, godz. 22, TVP Sport.

JUDO

Grand Slam w Tokio, 1. dzień, sobota, godz. 8, TVP Sport, 2. dzień, niedziela, godz. 8, TVP Sport.

KOLARSTWO TOROWE
Revolution Series w Glasgow, sobota, godz. 18, Eurosport 2.

WYŚCIGI SANOCHODOWE
FIA Formuła E Championship, 1. wyścig w Hongkongu, sobota, godz. 7.45, Eurosport 1, 2. wyścig w Hongkongu, niedziela, godz. 7.45, Eurosport 1.

SNOOKER
Turniej UK Championship w Yorku, sobota, godz. 14.45 oraz sobota, godz. 21, Eurosport 2, niedziela, godz. 14.15 oraz niedziela, godz. 20. Eurosport 2.

GOLF
European Tour, Australian PGA Championship, 3. runda, sobota, godz. 9, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz. 8, Canal+Sport2.

SPORTY WALKI

Gala Babilon MMA2 w Legionowie, walka Szymon Kołecki – Kamil Bazelak, sobota, godz. 20, Polsat Sport.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
liga NFL: Seattle Seahawks – Philadelphia Eagles, niedziela/poniedziałek, godz.2.25, Eleven Sports 2.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3