Sport w TV. Lech gra w sobotę, w niedzielę jeździ Fogo Unia

LUMAR, MAC
Lech zmierzy się z Wisłą Płock w sobotę o godz. 20.30
Lech zmierzy się z Wisłą Płock w sobotę o godz. 20.30 Grzegorz Dembiński
Świąteczny weekend będzie bardzo bogaty w wydarzenia sportowe. Kibice którzy zdecydują się spędzać czas przed telewizorem będą mogli zobaczyć wszystkie spotkania polskiej LOTTO Ekstraklasy oraz wiele meczów najsilniejszych lig europejskich, a także amerykańską MLS i ligę chińską. Najbardziej interesujące sympatyków futbolu w Poznaniu wyjazdowe spotkanie Lecha z Wisłą Płock, w sobotę od 20.10 w Canal+ Sport. Kibice żużla zobaczą (o ile pozwoli na to aura) wszystkie mecze inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi (spotkanie FOGO Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław w niedzielę od godziny 18.30). oraz dwa spotkania Nice PLŻ (w poniedziałek o 12.30 mecz Polonia Piła – Orzeł Łódź). Z innych wydarzeń polecamy przede wszystkim Grand Prix Bahrajnu, trzecią Grand Prix sezonu 2017 w Formule 1, mecze I rundy play off w lidze NBA oraz w lidze hokeja na lodzie NHL.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa, Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna, sobota, godz. 15.10, nSport, Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Cracovia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Wisła Płock - Lech Poznań, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Korona Kielce, poniedziałek, godz. 15.10, Canal+ Sport, Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, poniedziałek, godz. 15.30, Eurosport 1, Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin, poniedziałek, godz. 17.35, Eurosport 1, Lechia Gdańsk – Arka Gdynia, poniedziałek, godz. 17.35, Canal+.

Nice 1. Liga, Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała, sobota, godz. 17.70, Polsat Sport.

Liga angielska, Premier League, Tottenham – Bournemouth, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Stoke City – Hull City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Southampton – Manchester City, sobota, godz. 18,25, Canal+ Sport 2, West Bromwich – Liverpool, niedziela, godz. 14.25, Canal+Sport, Manchester United - Chelsea, niedziela, godz, 16.55, Canal+, Middlesbrough – Arsenal Londyn, poniedziałek, godz. 20.55, Canal+ Sport 2.

Liga angielska, Championship, Fulham FC – Aston Villa Birmingham, poniedziałek, godz. 15.40, Eleven Sports, Derby County – Huddersfield Town FC, poniedziałelk, godz.17.55, Eleven Sports.

Liga niemiecka, Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Werder Brema – Hamburger SV, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, Darmstadt 98 – Schalke 04 Gelsenkirchen, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga niemiecka, 2. Bundesliga, Arminia Bielefeld – VfB Stuttgart, poniedziałek, godz. 20, Eurosport 2.

Liga hiszpańska, Deportivo La Coruna – Malaga, sobota, godz. 12.55, Eleven Extra, Sporting Gijon – Real Madryt, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports, Atletico Madryt –- Osasuna Pampeluna, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports,.FC Barcelona – Real Sociedad, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Leganes – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Valencia – Sevilla, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sports, Betis Sevilla – Eibar, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports, Granada – Celta Vigo, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports, Alaves –Villarreal, poniedziałek, godz. 20.40, Eleven.

Liga francuska, AS Monaco – Dijon, sobota, godz. 20.55, Eleven Extra, FC Nantes – Girondins Bordeaux, niedziela, godz. 14.55, Eleven Extra, Bastia – Olympique Lyon, niedziela, godz. 16.55, Eleven Extra, Olympique Marsylia – Saint Etienne, niedziela, godz. 20.55, Eleven.

Liga włoska, Inter Mediolan – AC Milan, sobota, godz. 12.25, Eleven, Pescara – Juventus Turyn, sobota, godz. 14.55, Eleven, AS Roma – Atalanta Bergamo, sobota, godz. 14,55, Eleven Extra, Napoli – Udinese, sobota, godz. 20.40, Eleven.

Przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni - 13 kwietnia 2017

Źródło: vivi24

Liga austriacka, RZ Pellets WAC – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 16, SportKlub, SK Puntigamer Sturm Graz – SV Guntamatic Ried, sobota, godz. 18.30, SportKlub, SV Mattersburg – Admira Wiedeń, niedziela, godz. 15, SportKlub.

Liga holenderska, ADO Den Haag – PSV Eindhoven, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport Extra, Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport, Ajax Amsterdam – SC Heerenveen, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport.

Liga rosyjska, Spartak Moskwa – Zenit Sankt Petersburg, niedziela, godz. 18.55, Polsat Sport.

Liga ukraińska, Olimpik Donieck – Szachtar Donieck, sobota, godz. 15.55, Polsat Sport Extra.

Liga amerykańska MLS, Orlando City SC – Los Angeles Galaxy, sobota, godz. 21, Eurosport 2.

Liga chińska, Tianijin Teda FC – Guangzhou Evergrande Tobao FC, niedziela, godz. 13.30, Polsat Sport Extra.

Mecz towarzyski Niemcy – Dania reprezentacji do lat 19, poniedziałek, godz. 17.45, Eurosport 2.
ŻUŻEL
PGE Ekstraliga, Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik, niedziela, godz. 16, nSport, FOGO Unia Leszno – Sparta Wrocław, niedziela, godz. 18.30, nSport, Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz, poniedziałek, godz. 16, nSport, Get Well Toruń – Stal Gorzów, poniedziałek, godz. 18.30, nSport.
1 PLŻ, Euro Finannce Polonia Piła – Orzeł Łódź, poniedziałek, godz. 12.30, Eleven Sports, Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk, poniedziałek, godz. 14.45, Polsat Sport.

FORMUŁA 1
Grand Prix Bahrajnu, sesja treningowa, sobota, godz. 13.55, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz. 16.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 16.45. Eleven.

FORMUŁA 2
Grand Prix Bahrajnu, 1. wyścig, sobota, godz. 12.10, Polsat Sport Extra, 2. wyścig, niedziela, godz. 13.15, Polsat Sport News.

FUTSAL
Ekstraklasa mężczyzn, Pogoń 04 Szczecin – Gatta Zduńska Wola, sobota, godz. 13, SportKlub, Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice,poniedziałek, godz. 20, SportKlub.

KOSZYKÓWKA
Liga NBA, mecz I rundy play off, sobota, godz. 21, Canal+ Sport 2, niedziela, godz. 21, Canal+Sport.
Ekstraklasa mężczyzn, Anwil Włocławek – Rosa Radom, poniedziałek, godz. 17.50, Polsat Sport.
Liga hiszpańska, Unicaja Malaga – MoraBanc Andorra, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, Valencia Basket – FC Barcelona Lassa, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.
Liga niemiecka, Rasta Wechta – Bayern Monachium, niedziela, godz. 20.30, Polsat Sport News.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, I runda play-off, Washington Capitals – Toronto Maple Leafs, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport, St.Louis Blues – Minnesota Wild, niedziela, godz. 21, TVP Sport.

PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga mężczyzn, mecz o awans do ćwierćfinału Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin, sobota, godz. 12.45, Canal + Sport oraz nSport.

KOLARSTWO SZOSOWE
Wyścig Amstel Gold Race, niedziela, godz. 14.45, Eurosport 1.
Giro del Trentino, poniedziałek, godz. 14.30, Eurosport 2.
Puchar Francji, poniedziałek, godz. 15.45, Eurosport 2.

KOLARSTWO TOROWE
Mistrzostwa Świata w Hongkongu, sobota, godz. 12.55, TVP Sport, godz. 13, Eurosport 2, niedziela, godz. 7.55, TVP Sport, godz. 8, Eurosport 1.

WYŚCIGI ENDURANCE
Wyścig 24-godzinny w Le Mans, sobota, godz. 14.45, Eurosport 2, godz. 23, Eurosport. 2, niedziela, godz. 7, Eurosport 2, godz. 13, Eurosport 2.
Mistrzostwa Świata w Silverstone, niedziela, godz. 18, Eurosport 1.

BOKS
Walka o pasy mistrzowskie Federacji IBF, IBO, i WBA w Glasgow, waga superlekka, Ricky Burns – Julius Indongo, sobota, godz. 20, Polsat Sport.

TENIS
Turniej WTA w Biel, finał gry pojedynczej, niedziela, godz. 15, TVP Sport.
Turniej ATP w Houston, mecze półfinałowe gry pojedynczej, 1. półfinał, sobota, godz.20, Polsat Sport News, 2. półfinał, sobota, godz. 22, Polsat Sport Extra, finał gry pojedynczej, niedziela, godz. 21, Polsat Sport Extra.
Turniej ATP w Monte Carlo, mecze 1 rundy gry pojedynczej, poniedziałek, godz. 11, godz. 13, godz. 15, godz. 17, Polsat Sport Extra.

SNOOKER
Mistrzostwa Świata w Sheffield, 1. dzień, sobota, godz. 11, Eurosport 1, Mistrzostwa Świata w Sheffield, 2 dzień, niedziela, godz, 11, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 20, Eurosport 1, Mistrzostwa Świata w Sheffield, 3. dzień, poniedziałek, godz. 11, oraz poniedziałek, godz. 20.15, Eurosport 1.

GOLF
European Tour, Trophee Hassan II – finał, niedziela, godz. 15, Canal+Sport 2.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie