reklama

Sport w TV: Lech Poznań gra w niedzielę z Legią Warszawa, skoki narciarskie w Lahti i sporo emocji na innych arenach

LUMAR, MACZaktualizowano 
Niedzielny wyjazdowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa od 17.30 w Canal+
Niedzielny wyjazdowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa od 17.30 w Canal+ Grzegorz Dembińśki
Zakończyły się zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu, ale weekend będzie bardzo bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Nie powinni jednak narzekać sympatycy sportów zimowych, wznowiona bowiem zostaje rywalizacja o punkty Pucharu Świata. Skoczkowie narciarscy, których występy śledzone są w Polsce z największym zainteresowaniem, tym razem rywalizować będą w fińskim Lahti.

Jeśli chodzi o wydarzenia piłkarskie, w weekend na ekranach telewizorów tradycyjnie zobaczyć będzie można wszystkie spotkania polskiej LOTTO Ekstraklasy (niedzielny wyjazdowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa od 17.30 w Canal+).

Kibicom piłki ręcznej polecamy Ligę Mistrzów mężczyzn, zwłaszcza spotkania polskich eksportowych zespołów męskich PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły Płock. W sobotę od godz. 12.45 w nSport transmisja z Kalisza z meczu PGNiG Superligi Energa MKS Kalisz – Chrobry Głogów.

Polecamy również relacje z halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce, mistrzostw świata w kolarstwie torowym oraz mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju sprinterskim.

Warto zobaczyć także spotkanie Energi Basket Ligi (ekstraklasy koszykarzy), w którym Start Lublin zmierzy się z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski w niedzielę o 12.40 w Polsacie Sport.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 15.10, nSport, Korona Kielce – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Piast Gliwice – Górnik Zabrze, sobota, godz. 20.10, Canal+Sport, Śląsk Wrocław ­­ Górnik Zabrze, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Cracovia – Arka Gdynia, niedziela, godz. 15.10.Canal+, Legia Warszawa– Lech Poznań, niedziela, godz. 17.30, Canal+.

Nice 1.Liga, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska: Burnley FC – Everton FC, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Tottenham – Huddersfield, sobota, godz. 16.55, Canal+ Sport 2, Liverpool – Newcastle, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Manchester City – Chelsea, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport.

Liga niemiecka: Schalke 04 Gelsenkirchen – Hertha Berlin, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 2, RB Lipsk – Borussia Dortmund, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, 1.FC Koeln – VfB Stuttgart, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports 2, SC Freiburg – Bayern Monachium, niedziela, godz. 17.50, Canal+ Sport 2.

2.Bundesliga: Holstein Kiel – MSV Duisburg, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2.

Liga francuska: Troyes – Paris Saimt Germain, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports 3, Olympique Marsylia – Nantes, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 3.
Liga hiszpańska: Villarreal – Girona, sobota, godz.12.55, Eleven Sports 1, Sevilla – Athletic Bilbao, sobota, godz.16.10, Eleven Sports 1, Deportivo La Coruna – Eibar, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 4, Real Madryt – Getafe, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 1, Levante – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 1, FC Barcelona – Atletico Madryt, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sports 1, Real Sociedad San Sebastian – Alaves, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Valencia – Betis Sevilla, niedziela, godz.20.40, Eleven Sports 2.

Liga włoska: SPAL – Bologna, sobota, godz.14.55, Eleven Sports 3, Lazio – Juventus, sobota, godz. 17.55. Eleven Sports 2, Napoli – Roma, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 2, Genoa – Cagliari, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 2, Atalanta – Sampdoria, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 3, Milan – Inter, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 1.

Liga czeska: Sparta Praga – Zbrojovka Brno, niedziela, godz. 18, Polsat Sport Extra.

Liga amerykańska: Seattle Sounders FC – Los Angeles FC, niedziela, godz. 23.15, Eurosport 2, Sporting Kansas City – New York City FC, niedziela/poniedziałek, godz. 1.45, Eurosport 2.

Liga austriacka: LASK Linz – Sturm Graz, sobota, godz, 16, SportKlub, FC Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

Liga belgijska: SV Zulte Waregem – Anderlecht Bruksela, sobota, godz. 19.55, Eleven Sports 3.

Liga holenderska: PSV Eindhoven – FC Utrecht, sobota, godz.18.25, Polsat Sport Extra, NAC Breda – Feyenoord Rotterdam, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport Extra, Vitesse Arnhem – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.

Liga rosyjska: Lokomotiw Moskwa – Spartak Moskwa, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News.
SKOKI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Lahti: konkurs drużynowy, sobota, godz. 16.15, Eurosport 1 oraz godz.16.30, TVP 1, konkurs indywidualny, niedziela, godz.15.15, Eurosport 1 oraz godz. 15.30, TVP 1.

BIEGI NARCIARSKIE

Ski Clasics – Bieg Wazów, niedziela, godz. 7.55. TVP Sport

Zawody Pucharu Świata w Lahti, biegi sprinterskie kobiet i mężczyzn, sobota, godz.13.30, Eurosport 1, bieg ma 10 km stylem klasycznym kobiet, niedziela, godz. 11, Eurosport 2, bieg ma 15 km stylem klasycznym mężczyzn, niedziela, godz. 12.30, Eurosport 2.

KOMBINACJA NORWESKA
Zawody Pucharu Świata w Lahti, rywalizacja drużynowa, sobota, godz. 12.30, konkurs skoków, Eurosport 2, sprint drużynowy, sobota, godz.15, Eurosport 1, zawody indywidualne, konkurs skoków, niedziela, godz. 9.30, Eurosport 2, bieg ma 10 km, niedziela, godz.14.30, Eurosport 1

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze, 1 przejazd slalomu giganta mężczyzn, sobota, godz. 9.15, Eurosport 1, 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, sobota, godz. 12, Eurosport 1, 1 przejazd slalomu mężczyzn, niedziela, godz. 9.15, Eurosport 1, 2. przejazd slalomu mężczyzn, niedziela, godz. 12, Eurosport 1.

Zawody Pucharu Świata w Crans Montana, supergigant kobiet, sobota, godz. 10.30, Eurosport 1, supergigant do superkombinacji kobiet, niedziela, godz. 10.30, Eurosport 1, slalom do superkombinacji kobiet, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 1.

NARCIARSTWO DOWOLNE
Zawody Pucharu Świata w Sunny Valley, sobota, godz. 9.30, Eurosport 2, niedziela, godz.8, Eurosport 2.

SNOWBOARD
Zawody Pucharu Świata w La Molina, sobota, godz. 11, Eurosport 2.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mistrzostwa Świata w wieloboju sprinterskim w Changchun, sobota, godz. 10 oraz sobota, godz. 15, TVP Sport, niedziela, godz. 9, TVP Sport.
KOSZYKÓWKA
Liga NBA: Houston Rockets – Boston Celtics, sobota/niedziela, godz. 2, Canal+ Sport, Atlanta Hawks – Sacramento Kings, niedziela, godz.21.30, Canal+Sport 2

Energa Basket Liga: TBV Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, niedziela, godz. 12.40, Polsat Sport.

Liga hiszpańska: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC, niedziela, godz. 13, SportKlub.

SIATKÓWKA
PlusLiga:, Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, MKS Będzin – Dafi Społem Kielce, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzyń: Skjern Haldbold – Motor Zaporoże, niedziela, godz. 15.05, nSport.

Liga Mistrzów: PGE VIVE Kielce – Mieszków Brześć, sobota, godz.15.30, Canal+ oraz godz. 15.55, Eleven Sports 4, HC Vardar Skopje – Orlen Wisła Płock, niedziela, godz. 16.55, nSport oraz Eleven Sports 3, Paris Saint Germain Handball – THW Kiel, niedziela, godz. 18.55, nSport oraz Eleven Sports 2.

PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – Chrobry Głogów, sobota, godz. 12.45, nSport.

Liga niemiecka: MT Melsungen – TBV Lemgo, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL: Washington Capitals – Toronto Maple Leafs, sobota/niedziela, godz. 2.05, TVP Sport

Polska Hokej Liga: 1. runda fazy play off, Comarch Cracovia – Unia Oświęcim , niedziela, godz. 18.50, TVP Sport.

LEKKA ATLETYKA
Halowe mistrzostwa świata w Birmingham, sobota, godz. 12.40, TVP 2, godz. 11, TVP Sport, godz. 16.10, TVP Sport, godz. 17.20, TVP Sport, godz. 19.05, TVP Sport, niedziela, godz. 16.05, TVP Sport.

KOLARSTWO TOROWE
Mistrzostwa świata w Apeldoorn, sobota, godz. 18.25, TVP Sport, godz. 20.15, Eurosport 1, niedziela, godz. 13.25, TVP Sport.

KOLARSTWO
Wyścig Strade Blanche, sobota, godz. 14, Eurosport 2.

Wyścig Paryż – Nicea, niedziela, godz. 15.30. Eurosport 2.
TENIS
Turniej WTA w Acapulco, mecz finałowy gry pojedynczej, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.

Turniej ATP w Acapulco, mecz finałowy gry pojedynczej, sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport News.

Turniej ATP w Dubaju, mecz finałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 16, Polsat Sport Extra.

BOKS
Gala w Sheffield, w tym waga superpółśrednia Kell Brook – Siergiej Ranczenko, waga superkogucia: Gamal Yafai – Gavin McDommell, sobota, godz. 20,30 Polsat Sport.

Gala w Nowym Jorku, w tym walka o mistrzowski pas federacji WBO w wadze półciężkiej Siergiej Kowaliow – Igor Michałkin, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport Extra.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Motocross – Mistrzostwa Świata w Neuquen, niedziela, godz. 17, Eurosport 2.

JEŹDZIECTWO
Cavaliada Tour w Warszawie, Future Sztafeta, sobota, godz. 19, nSport, Speed&Music, sobota, godz. 20.30, nSport, Future z rozgrywką, niedziela, godz. 10.30, nSport, konkurs Grand Prix, godz. 12.30, Canal+ Sport 2.

BILARD
Pool bilard. World Pool Masters, sobota, godz. 19, SportKlub, niedziela, godz. 19, SportKlub.

GOLF
European Tour, Commercial Bank Qatar Masters – 3, runda, sobota, godz. 10, Canal+Sport 2, Monaco Champioomship– finał, niedziela, godz.19, Canal+Sport .

SNOOKER
Turniej Welsh Open w Cardiff –mecze półfinałowe, sobota, godz. 15.30 oraz sobota, godz. 19.45, Eurosport 2, mecz finałowy, niedziela, godz. 19.45, Eurosport 1.

SPORTY WALKI
UFC 222, w tym walki Cris Cyborg – Yana Kunitskaya (waga piórkowa) oraz Frankie Edgar – Brian Ortega (waga piórkowa), sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport.

Gala Cage Warriors 91 w Newport, sobota, godz. 22, Eleven Sports 3.

POLECAMY:

Kobiety poszukiwane za niepłacenie alimentów

Stary Poznań na archiwalnych zdjęciach!

Tu serwują najlepszą pizzę w Poznaniu!

Sprawdź, czy jesteś bystry [QUIZ]

Quizy gwarowe, które pokochaliście [SPRAWDŹ SIĘ]

Wszystko o Lechu Poznań [NEWSY, TRANSFERY]

Top sportowy 24 - Zobacz:

Źródło: vivi24

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3