reklama

Sport w TV. Lech Poznań gra w niedzielę z Termaliką. Dużo piłki nożnej, siatkówki i sportów zimowych

MAC, LUMARZaktualizowano 
Mecz Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza w niedzielę od 15.10  w Canal+ Sport
Mecz Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza w niedzielę od 15.10 w Canal+ Sport Archiwum Polskapress
Weekend będzie bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Tradycyjnie na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (mecz Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza w niedzielę od 15.10 w Canal+ Sport) oraz wiele meczów lig zagranicznych.

Poza spotkaniami ligowymi polecamy ostanie mecze Klubowych Mistrzostw Świata – o trzecie miejsce i finał.

Oprócz futbolu, polecamy zwłaszcza rozgrywane w Niemczech mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet – spotkania o 3. miejsce i finał oraz zawody Pucharu Świata w sportach zimowych, przede wszystkim w skokach narciarskich, biegach narciarskich, w narciarstwie alpejskim i biathlonie.

Z pewnością warto zobaczyć również relacje z Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn oraz spotkań w polskich ligach koszykówki mężczyzn oraz siatkówki kobiet (mecz Legionovia – Enea PTPS Piła w sobotę o 14.45 w Polsacie Sport).

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Arka Gdynia, sobota, godz. 15.10, nSport, Sandecja Nowy Sącz – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Wisła Płock, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Liga angielska: League: Leicester – Crystal Palace, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Chelsea – Southampton, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Manchester City – Tottenham, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, West Bromwich Albion – Manchester United, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Bournemouth – Liverpool, niedziela, godz. 17.25, Canal+Sport 2.

Liga niemiecka: VfB Stuttgart – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Eintracht Frankfurt – Schalke 04 Gelsenkirchen, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Borussia Dortmund – Hoffenheim, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Hannover 96 – Bayer 04 Leverkusen, niedziela, godz. 15.20, Canal+ Sport 2, RB Lipsk – Hertha Berlin, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 1.

II liga niemiecka: SSV Jahn Regensburg – Arminia Bielefeld, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports, SpVgg Greurther Furth – SV Darmstadt 98, niedziela, godz. 13.25, Eleven Sports 3.

Liga francuska: Stade Rennais – Paris Saint Germain, sobota, godz, 16.55, Eleven Sports 3, Olympique Lyon – Olympique Marseille, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports 3.

Liga hiszpańska: Athletic Bilbao – Real Sociedad, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 2, Atletico Madryt – Alaves, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 1, Girona – Getafe, niedziela, godz. 11.55. Eleven Sports 2, Celta Vigo –Villarreal, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sports 2, Las Palmas – Espanyol Barcelona, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports 2, FC Barcelona – Deportivo La Coruna, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 1.

Liga włoska: Inter Mediolan – Udinese, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports 3, Torino – Napoli, sobota, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Roma – Cagliari, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 2, Hellas Verona – Milan, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Bologna – Juventus, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 1, Benevento – SPAL, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 3, Atalanta – Lazio Rzym, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports 2.

Liga austriacka: Red Bull Salzburg – LASK Linz, sobota, godz. 16, SportKlub, SKN St. Polten – Rapid Wiedeń, sobota, godz. 18.30, SportKlub, Austria Wiedeń – Sturm Graz, niedziela, godz. 20.30, SportKLub (retransmisja).

Liga holenderska: PSV Eindhoven – ADO Den Haag, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport Extra, Sparta Rotterdam – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport Extra. AZ Alkmaar –Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News.

Klubowe Mistrzostwa Świata, mecz o 3. miejsce Al-Jazira Club Abu Zabi – Pachuca CF, sobota, godz. 14.15, TVP Sport, finał: Real Madryt – Gremio Porto Alegre, sobota, godz. 17.45, TVP Sport.
KOSZYKÓWKA
Liga NBA: Cleveland Cavaliers – Utah Jazz, sobota/niedziela, godz. 1.30, Canal+ Sport, Toronto Raptors – Sacramento Kings, niedziela, godz. 21.30, Canal+Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn: Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka: Besiltas Sompo Japan – Galatasaray Odeabank, sobota, godz. 11, SportKlub, Muratney Usak – Pinar Karsiyaka, niedziela, godz. 11, SportKlub.
Liga hiszpańska:, Monbus Obradoiro – Realo Madryt, niedziela, godz.18.30, SportKlub.

SIATKÓWKA
Ekstraklasa kobiet: Legionovia – Enea PTPS Piła, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Impel Wrocław – Chemik Police, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
Klubowe Mistrzostwa Świata mężczyzn: półfinały, Zenit Kazań – Sada Cruzeiro, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport, PGE Skra Bełchatów – Cucine Lube Banca Civitanova, sobota, godz. 20.30, Polsat Sport, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz.17.30, Polsat Sport, finał, niedziela, godz. 20.30, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Mistrzostwa Świata kobiet: mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 14.10, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 17.05, TVP Sport.
Puchar Ligi Hiszpańskiej mężczyzn, finał, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.

SKOKI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Engelbergu, konkursy indywidualne, sobota, godz. 15.30, Eurosport 1 oraz godz. 15.40, TVP 1, niedziela, godz.13.20, TVP 1 oraz godz.13.30, Eurosport 1.

BIEGI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Toblach, bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet, sobota, godz. 10.45, Eurosport 2 oraz godz. 10,55, TVP 2, bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn, sobota, godz. 13,45, Eurosport 1, bieg na dochodzenie stylem klasycznym kobiet, niedziela, godz.11.15, TVP 2 oraz Eurosport 2.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Val d’Isere, zjazd kobiet, sobota, godz. 10.15, Eurosport 1, supergigant kobiet, niedziela, godz. 10.30, Eurosport 1
Puchar Świata w Val Gardena, zjazd mężczyzn, sobota, godz. 12,30. Eurosport 1.
Puchar Świata w Alta Badia, 1. przejazd giganta mężczyzn, niedziela, godz. 9.15, Eurosport 1, 2. przejazd giganta mężczyzn, niedziela, godz. 12.15, Eurosport 1.
BIATHLON
Puchar Świata w Annecy, bieg ma dochodzenie kobiet, sobota, godz.11.35, Polsat Sport oraz godz. 11.45, Eurosport 1, bieg na dochodzenie mężczyzn, sobota, godz.14.35, Polsat Sport Extra oraz godz.14.45, Eurosport 1, bieg ze startu wspólnego kobiet, niedziela, godz.11.35, Polsat Sport Extra oraz godz. 11.45, Eurosport 1, bieg ze startu wspólnego mężczyzn, niedziela, godz. 14.20, Polsat Sport Extra.

SNOWBOARD
Puchar Świata w Montafonie, sobota, godz. 12.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 12.15, Eurosport. 2.
Zawody Pucharu Świata w Cortina d’Ampezzo, sobota, godz. 19, Eurosport 2

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL: Ottawa Senators – Montreal Canadiens, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.

PŁYWANIE
Mistrzostwa Europy na krótkim basenie w Kopenhadze, sobota, godz. 16.55, TVP Sport oraz godz. 17.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 17, Eurosport 2.

BOKS
Gala w Paryżu, w tym waga ciężka Tony Yoka – Ali Baghouz, sobota, godz. 21, TVP Sport.
Gala w Laval, w tym walka o pas mistrzowski federacji WCO World, waga średnia Billy Joe Sounders – David Lemieux, sobota/niedziela, godz. 3.40, Polsat Sport.

RUGBY
European Champions Cup, Leinster Rugby – Exeter Chiefs, sobota, godz. 16.10, Polsat Sport Extra, Bath Rugby – RC Toulon, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport News, ASM Clermont Auvergne – Saracens, niedziela, godz. 16.10, Polsat Sport Extra.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
Liga NFL, Kansas City Chiefs – Los Angeles Chargers, sobota/niedziela, godz. 2.25, Eleven Sports 2, Oakland Raiders – Dallas Cowboys, niedziela/ poniedziałek, godz.2.25, Eleven Sports 2.

DART
Mistrzostwa Świata PDC, 4. dzień, niedziela, godz. 23.05, TVP Sport

SNOOKER
Turniej Scotish Open w Glasgow, mecze półfinałowe, sobota, godz.14, Eurosport 2 oraz sobota, godz. 19.30, Eurosport 1, mecz finałowy, niedziela, godz.13.45, Eurosport 2 oraz niedziela, godz.19.45, Eurosport 1.

Top sportowy 24 - Zobacz:

Źródło: vivi24

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3