Sport w TV. Lech z Legią w niedzielę, startują żużlowcy

LUMAR, MAC
Szymon Starnawski /Polska Press
Przed nami bardzo bogaty sportowy weekend. Sympatycy futbolu będą mogli zobaczyć wszystkie spotkania polskiej ekstraklasy oraz wiele spotkań najsilniejszych lig europejskich i amerykańską MLS. Hit Lotto Ekstraklasy Lech Poznań – Legia Warszawa w niedzielę od 17.30 w Canal+. Polecamy też drugi w tym sezonie wyścig Formuły 1, słynny :”brukowy” klasyk kolarski Paryż - Roubaix, gale bokserski w Zakopanem i w Oxon Hilla oraz relacje z mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów, mistrzostw świata w wyścigach motocyklowych i eliminacji mistrzostw Europy w futsalu mężczyzn. Rozkręca się też sezon żużlowy. Niespełna tydzień przed inauguracją rywalizacji w PGE Ekstralidze na telewizyjnych ekranach będzie można zobaczyć jedno spotkanie Nice PLŻ (I ligi) oraz 14. Memoriał Edwarda Jancarza.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa, Górnik Łęczna – Wisła Płock, sobota, godz. 15, Canal+ Sport oraz godz. 15.10, nSport, Pogoń Szczecin – Arka Gdynia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Legia Warszawa, niedziela, godz. 17.30, Canal+.

Nice 1 liga, Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga niemiecka, RB Lipsk – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayern Monachium – Borussia Dortmund, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Hertha Berlin – Augsburg, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, Ingolstadt – Darmstadt, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga angielska, Premier League, Tottenham – Watford, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Manchester City – Hull, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Bournemouth – Chelsea, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Sunderland – Manchester United, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Everton – Leicester, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.

Liga angielska, Championship, Nottingham Forrest – Huddersfield Town, sobota, godz. 15.55, Eleven Extra, Sheffield Wednesday – Newcastle United, sobota, godz. 19, Eleven.

Liga włoska. Empoli – Pescara, sobota, godz.14.55, Eleven, Atalanta – Sassuolo, sobota, godz.17.55, Eleven Extra, Sampdoria – Fiorentina, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Milan – Palermo, niedziela, godz. 14.55, Eleven Extra, Bologna – Roma, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Lazio – Napoli, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga francuska, Angers AS Monaco, sobota, godz.16.55, Eleven, Olympique Lyon – Lorient, sobota, godz. 19.55, Eleven Extra, Paris Saint Germain – Guingamp, niedziela, godz. 20.55, Eleven.

Liga hiszpańska, Espanyol Barcelona – Alaves, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports, Real Madryt – Atletico Madryt, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports, Sevilla – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports, Malaga – FC Barcelona, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports, Granada – Valemcia, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Celta Vigo – Eibar, niedziela, godz. 16.10, Eleven, Osasuna – Leganes, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Las Palmas – Real Betis Sevilla, niedziela, godz. 20.40, Eleven Extra.

Liga austriacka, SV – Rapid Wiedeń, sobota, godz. 16, SportKlub, RZ Pelletz WAC SCR Altach, sobota, godz. 18.30, SportKlub, – Red Bull Salzburg – Sturm Graz, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

Liga belgijska, Anderlecht Bruksela – Gent, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports.

Liga holenderska, PSV Eindhoven – Willem II Tilburg, niedziela, godz, 16.40, Polsat Sport Extra.

Liga ukraińska, Szachtar Donieck – Czermomorec Odessa, niedziela, godz. 16, Polsat Sport News.

Liga amerykańska MLS, DC United – New York City FC, sobota, godz. 22, Eurosport 2.

PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga mężczyzn, Orlen Wisła Płock – VIVE Tauron Kielce, sobota, godz. 17.30, Canal+.
Puchar Niemiec mężczyzn, finał, niedziela, godz. 14.30, SportKlub.

KOSZYKÓWKA

Liga NBA, San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers, sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+ Sport, Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers, niedziela, godz. 21.30, Canal+ Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn, King Szczecin – Miasto Szkła Krosno, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga hiszpańska, Divina Seguros Joventut Badalona – Herbalife Gran Canaria, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, Real Madryt – Baskonia,, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.

SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów, rewanż półfinału MP, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.
PlusLiga mężczyzni, PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów, play-off, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.

ŻUŻEL
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils, Nice Polska Liga Żużlowa (I liga), niedziela, godz. 14,45, Polsat Sport.
14. Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim, niedziela, godz. 16, nSport.

FORMUŁA 1
Grand Prix Chin w Szanghaju, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 8.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 7.45, Eleven.

BIEGI NARCIARSKIE
Ski Classics, Yllas - Levi, sobota, godz. 7, TVP Sport oraz sobota, godz. 9.15, TVP Sport

KOLARSTWO
Wyścig dookoła Kraju Basków, sobota, godz. 15.30, Eurosport 1.
Wyścig Paryż – Roubaix, niedziela, godz. 11, Canal+Sport.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Europy w Splicie, kategoria do 105 kg mężczyzn, sobota, godz. 11, Eurosport 1 oraz sobota, godz.11.05, TVP Sport, kategoria powyżej 90 kg kobiet, sobota, godz. 14.25, TVP Sport, kategoria powyżej 105 kg mężczyzn, sobota, godz. godz. 17.10, TVP Sport oraz sobota, godz.17.15, Eurosport 1.

LEKKA ATLETYKA
Maraton w Paryżu, niedziela. godz. 8.30, Eurosport 1.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Gramd Prix Argentyny), 3. sesja treningowa w klasie Moto3, sobota, godz. 14, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News, 3.sesja treningowa w klasie Moto GP, sobota, godz. 14.55. Polsat Sport News, 3. sesja treni8ngowa w klasie Moto 2, sobota, godz. 15.55, Polsat Sport News, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3, sobota, godz.17.35, Polsat Sport News, 4. Sesja treningowa w klasie Moto GP, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport News, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto GP, sobota, godz. 19.10, Polsat Sport News, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto 2, sobota, godz.20.05, Polsat Sport News, rozgrzewki, niedziela, godz. 14.40, Polsat Sport News, wyścigi, niedziela, godz.18, Polsat Sport News

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

Wyścigi samochodów turystycznych – Mistrzostwa Świata w Marakeszu, wyścig otwarcia, niedziela, godz.17.30, Eurosport 1, wyścig główny, niedziela, godz. 18.30, Eurosport 1
BOKS
Gala w Zakopanem (waga średnia Maciej Sulęcki – Michi Munoz), sobota, godz. 20, Polsat Sport
Gala w Oxon Hilla- (w tym walka o mistrzowski pas Federacji WBO w wadze piórkowej Wasyl Łomaczenko – Jason Sosa), sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport

SPORTY WALKI
KSW 38 w Warszawie (w tym, walka wieczoru Artur Sowiński – Łukasz Chlewiński), sobota/niedziela, godz. 0.30, Polsat Sport

JUDO
Grand Prix w Antalyi, niedziela, godz. 16, TVP Sport

TENIS
Turniej WTA w Charleston, mecze półfinałowe gry pojedynczej, sobota, godz. 19 oraz sobota, godz. 21, TVP Sport, finał gry pojedynczej, niedziela, godz. 19. TVP Sport

FUTSAL
Eliminacje Mistrzostw Europy mężczyzn, Hiszpania – Mołdawia, sobota, godz. 15, Polsat Sport Extra, Polska – Serbia, sobota, godz. 20, Polsat Sport Extra, Serbia – Hiszpania, niedziela, godz.15, Polsat Sport Extra, Polska – Mołdawia, niedziela, godz. 20, Polsat Sport Extra

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, Los Angeles Kings – Chicago Blackhawks, sobota/niedziela, godz. 0.00, TVP Sport, New York Islanders – Ottawa Senators, niedziela, godz. 23, TVP Sport.

RUGBY
Rugby Europe Trophy, mecz Polska – Holandia, sobota, godz.18, Polsat Sport Extra.

CURLING

Mistrzostwa Świata w Edmonton – mężczyźni, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 21.15, TVP Sport, mecz finałowy, niedziela, poniedziałek, godz. 2, TVP Sport.

GIMNASTYKA SPORTOWA

Zawody Pucharu Świata w Londynie, sobota, godz. 21.30, Polsat Sport Extra.

GOLF

Turniej Masters w Auguście, sobota, godz. 20.45, Eurosport 1, niedziela, godz. 20, Eurosport 1.

Co powiedział Maciej Makuszewski przed meczem Lech Legia?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie