Sport w TV. Lech z Legią, żużel z Australii, tenis i Formuła 1

LUMAR, MAC
Klasyk Legia Lech w sobotę
Klasyk Legia Lech w sobotę SZYMON STARNAWSKI
Kibicom, którzy w sobotę i niedzielę zdecydują się zasiąść przed telewizorami, oprócz spotkań piłkarskich w polskiej Lotto Ekstraklasie (Lech z Legią w warszawie w sobotę o godz. 20.30) i pierwszej lidze oraz najsilniejszych ligach europejskich polecamy przede wszystkim żużlową Grand Prix Australii, ostatnią rundę IMŚ 2016, wyścig Formuły 1 o Grand Prix USA w Austin oraz Ligę Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, w której tytułu broni mistrz Polski Vive Tauron Kielce Ponadto zwracamy uwagę na kończący sezon tenisistek turniej WTA World Tour Finale w Singapurze, gdzie tytułu bronić będzie Agnieszka Radwańska, inaugurację Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, Klubowe MŚ w siatkówce oraz rozgrywki ligowe w Polsce w dyscyplinach halowych.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa, Wisłą Płock – Górnik Łęczna, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Śląsk Wrocław – Cracovia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Lech Poznań, sobota, godz. 20.05, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – Piast Gliwice, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Pierwsza liga, Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki, sobota,, godz. 17.30, Polsat Sport, GKS Katowice – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska, Bournemouth – Tottenham, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Arsenal – Middlesbrough, sobota, godz. 15.55,Canal+ Sport 2, Liverpool – West Bromwich, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Manchester City – Southampton, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Chelsea – Manchester Uniterd, niedziela, godz.16.55, Canal+ Sport 2.

Liga niemiecka, Ingolstadt 04 – Borussia Dortmund , sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, Bayern Monachium – Borussia Moenchengladbach, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, RB :Lipsk – Werder Brema, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – Mainz 05, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga hiszpańska, Espanyol Barcelona – Eibar, sobota, godz. 12.55, Eleven, Palencia – FC Barcelona, sobota, godz. 16.10, Eleven, Real Sociedad – CD Alaves, sobota, godz. 18.25, Eleven, Celta Vigo – Deportivo La Coruna, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Sevilla – Atletico Madryt, niedziela, godz.16.10, Eleven, Villarreal – Las Palmas, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Real Madryt – Athletic Bilbao, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

Liga włoska, Sampdoria Genua – Genoa, sobota, godz. 18.05, Eleven Sports, AC Milan – Juventus, sobota, godz.20.40, Eleven, Udinese – Pescara, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, FC Crotone – Napoli, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Bologna – Sasuolo, niedziela, godz.17.55, Eleven Sports.

Liga austriacka, Puntigamer Sturm Graz – Mattersburg, sobota, godz. 16. SportKlub, SSV Guntamatic Ried – RZ Pellets WAC, sobota, godz. 18.30, SportKlub, Altach – Admira Wacker Moedling, sobota, godz. 20.30, SportKlub, St. Poelten –Red Bull Salzburg, niedziela, godz, 14, SportKlub, Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

Liga brazylijska, niedziela, godz. 23.30, Eleven Sports.

Liga holenderska, NAC Nijmegen – Vitesse Arnhem, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport News, Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News.

Liga amerykańska MLS, Seattle Sounders FC – Real Salt Lake, niedziela, godz.22, Eurosport 1.

ŻUŻEL

Grand Prix Australii w Melbourne, ostatnia runda IMŚ 2016, sobota, godz. 9.30, Canal+.

FORMUŁA 1

Grand Prix USA w Austin, sesja treningowa, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports, sesja kwalifikacyjna, godz. 19.55, Eleven Sports, wyścig, niedziela, godz. 20, Eleven Sports.

TENIS

Turniej WTA Kremlin Cup w Moskwie, finał, sobota, godz. 12, TVP Sport.
Turniej WTA w Luksemburgu, finał, sobota, godz. 15, Eurosport 1.
Turniej WTA Tour Finale w Singapurze, niedziela, godz. 11, niedziela, godz. 13.30, TVP Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzyń, Rostów Don – Györi Audi ETO KC, sobota, godz. 14.55, nSport.
Liga Mistrzów, HC Pro Zagrzeb – HC Vardar Skopje, sobota, godz. 20, nSport, VIVE Tauron Kielce – Rhein-Neckar Loewen, niedziela, godz. 19, Canal+Sport.
PGNiG Superliga mężczyzn, Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin, sobota, godz. 18.15, nSport.

HOKEJ NA LODZIE

Liga NHL, Boston Bruins – Montreal Canadiens, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport, Winnipeg Jest – Edmonton Oilers, niedziela, godz. 21, TVP Sport.
Puchar Kontynentalny, GKS Tychy – Acroni Jewsenice, sobota, godz. 17.50, TVP Sport, GKS Tychy – DVTK Jegesmedvék, niedziela, godz, 17.55, TVP Sport.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Soelden, slalom gigant kobiet, sobota, godz. 9.45 i godz. 12.45, Eurosport 1, slalom gigant mężczyzn, niedziela, godz. 9.45 i godz. 12.45, Eurosport 1.

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Skate America, program krótki solistów, sobota, godz. 20.35, Eurosport 2, program dowolny solistek, godz. 22, Eurosport 2 oraz TVP Sport, program dowolny solistów, niedziela, godz. 20.45, Eurosport 2.

RUGBY
European Champions Cup, Toulouse – Wasps, niedziela, godz.16.10, Polsat Sport Extra.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Grand Prix Australii, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3, sobota, godz. 4.35, Polsat Sport News, 4. sesja treningowa w klasie Moto GP, sobota, godz.5.30, Polsat Sport News, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto GP, sobota, godz. 6.10, Polsat Sport News, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto 2, sobota, godz. 7.05, Polsat Sport News, rozgrzewki przed wyścigami, sobota/niedziela, godz. 1.40, Polsat Sport News, wyścigi, niedziela, godz. 4, Polsat Sport News.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

Porsche Supercup, 1. wyścig na torze Circuit of the Americas w Austin, sobota, godz. 23, Eurosport 1 oraz Polsat Sport News, 2. wyścig torze Circuit of the Americas, niedziela, godz. 18.30, Eurosport 1 oraz Polsat Sport News.
Eurocup, Formuła Renault 2.0, sobota, godz. 14.45, Eurosport 2, niedziela, godz. 11.45, Eurosport 2.

SIATKÓWKA

Klubowe Mistrzostwa Świata kobiet, półfinały, sobota, godz.6.50, Polsat Sport, godz. 12.50, Polsat Sport Extra, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 6.50, Polsat Sport Extra, finał, godz. 12.50, Polsat Sport Extra.
Klubowe Mistrzostwa Świata mężczyzn, półfinały, sobota, godz.18.50 i godz. 21.50, Polsat Sport Extra, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, finał, godz. 20.05, Polsat Sport Extra.
PLUS Liga mężczyzn, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.
ORLEN Liga kobiet, Developres SkyRes Rzeszów – Budowlani Łódź niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

KOSZYKÓWKA
Ekstraklasa mężczyzn, King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka mężczyzn, Istanbul BBSK – Besiktas Sompo Japan, sobota, godz. 13, SportKlub.
Liga hiszpańska mężczyzn, Movistar Estudiantes – Real Madryt Baloncesto, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.

KOLARSTWO
Abu Dhabi Tour, 3. etap, sobota, godz. 14, Eurosport 1.
Tour de Hajnan, 1 etap, sobota, godz. 7, Eurosport 2, 2.etap, niedziela, godz. 7.45, Eurosport 2.

KOLARSTWO TOROWE
Mistrzostwa Europy w Saint Quentin, sobota, godz. 19, Eurosport 1, niedziela, godz. 15.30, Eurosport1.

TENIS STOŁOWY

Mistrzostwa Europy w Budapeszcie, sobota, godz. 10, Eurosport 2, niedziela, godz.11. Eurosport 1, godz. 12.45, Eurosport 2.

BOKS

Gala w Wieliczce, m. in waga ciężka, walka Krzysztof Zimnoch – Marcin Rekowski, waga półciężka walka Marek Matyja – Norbert Dąbrowski, sobota, godz. 20, Polsat Sport
Gala w Birmingham, walka o mistrzowski pas Federacji WBA International waga półśrednia: Sam Eggington – Frankie Gavin, sobota/niedziela, godz.0.30, Polsat Sport.
Gala w Montrealu, waga średnia: David Lemieux – Cristian Fabian Rios; waga super półśrednia: Steven Butler – Janks TrotterPolsat Sport, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport.

SNOOKER
Turniej International Championship w Daqingu, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 2.

FUTBOL AMERYKAŃSKI

Liga NFL, niedziela/poniedziałek, godz. 2.25, Eleven Sports.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie