Sport w TV: Liga Mistrzów w piłce nożnej i ręcznej, tenis,...

    Sport w TV: Liga Mistrzów w piłce nożnej i ręcznej, tenis, siatkówka, Formuła 1

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    W sportowy weekend przed telewizorami przede wszystkim polecamy sobotni finał piłkarskiej Ligi Mistrzów, turniej Final Four Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn z udziałem mistrza Polski VIVE Tauronu Kielce, turniej kwalifikacyjny w siatkówce mężczyzn do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, w którym o olimpijską kwalifikację walczyć będą między innymi aktualni mistrzowie świata Polacy, wielkoszlemowy turniej tenisowy French Open na kortach im. Rolanda Garrosa oraz wyścig Formuły 1, Grand Prix Monaco na torze w Monte Carlo.
    Poza tym polecamy towarzyskie spotkania piłkarskie przed EURO 2016, mecze koszykarskiej ligi NBA, finał mistrzostw Polski w koszykówce mężczyzn, mecze żużlowej PGE Ekstraligi i Nice PLŻ, decydujące etapy kolarskiego wyścigu Giro d’Italia oraz interesującą galę bokserską w. Szczecinie.

    PIŁKA NOŻNA
    Finał Ligi Mistrzów Real Madryt – Atletico Madryt, sobota, godz. 20,45, TVP 1 (studio od godz. 20.20) oraz Canal+ (studio już od godz. 19.30).
    Pierwsza liga, Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce, niedziela, godz. 14.50, Polsat Sport, Rozwój Katowice – PGE GKS Bełchatów, niedziela, godz. 14,50, Polsat Sport Extra.

    Liga angielska, finałowy mecz barażowy o awans do Premier League Sheffield Wednesday – Hull City, sobota, godz.18, Eleven.
    Liga angielska, finałowy mecz barażowy o awans do Championship Barnsley FC – Millwall FC, niedziela, godz. 16, Eleven Sports.

    Liga brazylijska. Cruzeiro Belo Horizonte – America FC Belo Horizonte, sobota, godz.21, Eleven, Atletico Paranaense – Figueirense, sobota, godz. 23,30, Eleven, FC Sao Paulo – Palmeiras Sao Paulo, niedziela, godz. 21, Eleven, FC Santos – Internacional Porto Alegre, niedziela, godz. 23.30, Eleven.
    Liga amerykańska, Sporting Kansas City – DC United, sobota/niedziela, godz. 1, Eurosport 2, New York City – Orlando City, niedziela, godz. 22.30, Eurosport 1.
    Mecze towarzyskie: Niemcy – Słowacja, niedziela, godz. 17.40, TVP Sport, Turcja – Czarnogóra, niedziela, godz. 17.40, Polsat Sport Extra, Anglia – Australia, niedziela, godz. 18, Eleven Sports, Rumunia – Ukraina, niedziela, godz. 19.35, TVP Sport.

    ŻUŻEL
    PEG Ekstraliga, Betard Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno, niedziela, godz. 16.30, nSport, MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń, niedziela, godz.19, nSport.
    Nice PLŻ (I liga), Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils, niedziela, godz.13.45, TVP Sport oraz TVP 3.
    1 3 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (2)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    SportTV za free

    romanb1 (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 1

    Darmowa telewizja sportowa w HD

    freeHDTV.okis.ru

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Piękna sobota!

    Hylo (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

    Ależ to piekna, sportowa sobota :) Teraz siatkarze, potem vive w półfinale LM i na koneic wisienka czyli finał w multikinie. Uwielbiam takie dni :)

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33