Sport w TV. Piłkarze ręczni grają o Rio, a także dużo...

    Sport w TV. Piłkarze ręczni grają o Rio, a także dużo futbolu

    MAC, LUMAR

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Polscy piłkarze ręczni grają o awans na igrzyska

    Polscy piłkarze ręczni grają o awans na igrzyska ©Przemysław Świderski

    Polscy piłkarze ręczni grają o awans na igrzyska

    Polscy piłkarze ręczni grają o awans na igrzyska ©Przemysław Świderski

    Jak zwykle bardzo wiele będzie futbolu. Wyjazdowy mecz Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna pokaże w sobotę o godzinie 18 Eurosport 1. Łączona transmisja ze wszystkich spotkań ostatniej kolejki zasadniczej części sezonu w polskiej ekstraklasie, w sobotę od godziny 17 w Canal+Sport.

    A kolejka zapowiada się interesująco, gdyż przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową o dwa pozostałe wolne miejsca w grupie mistrzowskiej rywalizuje jeszcze siedem drużyn.

    Ponadto polecamy interesujące gale bokserskie. Między innymi ostatnią walkę w karierze ma stoczyć jeden z najlepszych pięściarzy w historii Filipińczyk Manny Pacquiao. Warto też zobaczyć inauguracyjną kolejkę spotkań PGE Ekstraligi żużlowej.

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, Multiliga+, łączona transmisja ze wszystkich spotkań 30. kolejki, sobota, godz.18 (studio od godziny 17), Canal+ Sport.

    Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, sobota, godz. 17.55. Canal+, Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów, sobota, godz. 17.55, Canal+ Sport 2, Górnik Łęczna – Lech Poznań, sobota, godz. 18, Eurosport 1, Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, sobota, godz. 17.55, nSport.

    Pierwsza liga, PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport.

    Liga angielska, West Ham United – Arsenal Londyn, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Swansea City – Chelsea Londyn, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Sunderland – Leicester City, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Tottenham – Manchester United, niedziela, godz. 16.55, Canal+Sport, Liverpool FC – Stoke City, niedziela, 16.55, Canal+ Sport 2.

    Liga niemiecka, VFB Stuttgart – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, VfL Wolfsburg – FSV Mainz 05, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, 1.FC Köln – Bayer 04 Leverkusen, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

    Liga francuska, Guingamp – Paris Saint Germain, sobota, godz. 17, Eleven Sports, Lille – AS Monaco, niedziela, godz. 14, Eleven.

    Liga hiszpańska, Real Madryt – Eibar, sobota, godz. 16, Eleven, Espanyol Barcelona – Atletico Madryt, sobota, godz. 18.15, Eleven, Real Sociedad San Sebastian – FC Barcelona, sobota, godz. 20.30, Eleven, Betis Sevilla – Levante, sobota, godz. 22.20, Eleven, Sporting Gijon – Celta Vigo, niedziela, godz. 12, Eleven, Valencia – Sewilla, niedziela, godz. 16, Eleven, Villarreal – Getafe, niedziela, godz. 18.15, Eleven, Athletic Bilbao – Rayo Vallecano, niedziela, godz. 20.30, Eleven.
    1 3 4 5 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 22 46 13 7 2 36-18
    2 Legia Warszawa Live 22 42 12 6 4 35-22
    3 Jagiellonia Białystok Live 22 39 11 6 5 38-29
    4 Korona Kielce Live 22 35 9 8 5 27-24
    5 Piast Gliwice Live 22 34 9 7 6 32-25
    6 Pogoń Szczecin Live 22 34 10 4 8 32-27
    7 Lech Poznań Live 22 33 10 3 9 33-29
    8 Cracovia Live 22 33 9 6 7 24-22
    9 Wisła Kraków Live 22 32 9 5 8 34-31
    10 Zagłębie Lubin Live 22 30 9 3 10 36-33
    11 Arka Gdynia Live 22 25 6 7 9 33-33
    12 Śląsk Wrocław Live 22 21 5 6 11 29-31
    13 Miedź Legnica Live 22 21 5 6 11 21-41
    14 Górnik Zabrze Live 22 20 4 8 10 26-40
    15 Wisła Płock Live 22 20 4 8 10 30-39
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 22 15 3 6 13 27-49

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 3 pkt za zaległości finansowe
    1 Raków Częstochowa Live 21 48 14 6 1 36-10
    2 Sandecja Nowy Sącz Live 21 38 10 8 3 23-12
    3 Stal Mielec Live 21 37 10 7 4 30-14
    4 ŁKS Łódź Live 21 37 10 7 4 32-18
    5 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 21 32 9 5 7 30-22
    6 Puszcza Niepołomice Live 21 30 8 6 7 24-27
    7 Chojniczanka Chojnice Live 21 29 7 8 6 29-27
    8 GKS 1962 Jastrzębie Live 21 29 7 8 6 24-27
    9 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 21 27 7 6 8 32-34
    10 Bytovia Bytów Live 21 26 5 11 5 33-28
    11 GKS Tychy Live 21 26 6 8 7 28-26
    12 Odra Opole Live 20 23 6 5 9 28-33
    13 Warta Poznań Live 21 23 6 5 10 19-27
    14 Chrobry Głogów Live 21 23 6 5 10 14-21
    15 Wigry Suwałki Live 20 22 5 7 8 22-33
    16 Stomil Olsztyn Live 21 19 6 4 11 20-29
    17 GKS Katowice Live 21 18 4 6 11 16-28
    18 Garbarnia Kraków Live 21 16 4 4 13 16-40