Sport w TV. Piłkarze ręczni grają o Rio, a także dużo futbolu

MAC, LUMAR
Polscy piłkarze ręczni grają o awans na igrzyska
Polscy piłkarze ręczni grają o awans na igrzyska Przemysław Świderski
Udostępnij:

Jak zwykle bardzo wiele będzie futbolu. Wyjazdowy mecz Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna pokaże w sobotę o godzinie 18 Eurosport 1. Łączona transmisja ze wszystkich spotkań ostatniej kolejki zasadniczej części sezonu w polskiej ekstraklasie, w sobotę od godziny 17 w Canal+Sport.

A kolejka zapowiada się interesująco, gdyż przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową o dwa pozostałe wolne miejsca w grupie mistrzowskiej rywalizuje jeszcze siedem drużyn.

Ponadto polecamy interesujące gale bokserskie. Między innymi ostatnią walkę w karierze ma stoczyć jeden z najlepszych pięściarzy w historii Filipińczyk Manny Pacquiao. Warto też zobaczyć inauguracyjną kolejkę spotkań PGE Ekstraligi żużlowej.

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa, Multiliga+, łączona transmisja ze wszystkich spotkań 30. kolejki, sobota, godz.18 (studio od godziny 17), Canal+ Sport.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, sobota, godz. 17.55. Canal+, Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów, sobota, godz. 17.55, Canal+ Sport 2, Górnik Łęczna – Lech Poznań, sobota, godz. 18, Eurosport 1, Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, sobota, godz. 17.55, nSport.

Pierwsza liga, PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport.

Liga angielska, West Ham United – Arsenal Londyn, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Swansea City – Chelsea Londyn, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Sunderland – Leicester City, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Tottenham – Manchester United, niedziela, godz. 16.55, Canal+Sport, Liverpool FC – Stoke City, niedziela, 16.55, Canal+ Sport 2.

Liga niemiecka, VFB Stuttgart – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, VfL Wolfsburg – FSV Mainz 05, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, 1.FC Köln – Bayer 04 Leverkusen, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga francuska, Guingamp – Paris Saint Germain, sobota, godz. 17, Eleven Sports, Lille – AS Monaco, niedziela, godz. 14, Eleven.

Liga hiszpańska, Real Madryt – Eibar, sobota, godz. 16, Eleven, Espanyol Barcelona – Atletico Madryt, sobota, godz. 18.15, Eleven, Real Sociedad San Sebastian – FC Barcelona, sobota, godz. 20.30, Eleven, Betis Sevilla – Levante, sobota, godz. 22.20, Eleven, Sporting Gijon – Celta Vigo, niedziela, godz. 12, Eleven, Valencia – Sewilla, niedziela, godz. 16, Eleven, Villarreal – Getafe, niedziela, godz. 18.15, Eleven, Athletic Bilbao – Rayo Vallecano, niedziela, godz. 20.30, Eleven.
Liga włoska, Frosinone – Inter Mediolan, sobota, godz. 15.20, Eleven Sports, AC Milan – Juventus Turyn, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Empoli – Fiorentina, niedziela, godz. 12.30, Eleven Sports, Napoli – Verona, niedziela, godz. 15, Eleven Sports, Palermo – Lazio Rzym, niedziela, godz.20.45, Eleven Sports.

Liga portugalska, Academica Coimbra – Benfica Lizbona, sobota, godz. 19.30, SportKlub, Sporting Lizbona – Maritimo, sobota, godz. 21.45, SportKlub, Pacos Fareira – FC Porto, niedziela, godz. 19.15, SportKlub, Storting Braga – Moreirense, niedziela, godz. 21.45, SportKlub.

Liga rosyjska, Amar Perm – Zenit Sanki Petersburg, sobota, godz. 13.30, Polsat Sport Extra.

Liga szkocka, Motherwell – Celtic Glasgow, sobota, godz. 13.30, Eleven.

Liga belgijska, Club Brugie – KAA Gent, sobota, godz. 19, Eleven Sports, Zulte-Waregem – Anderlecht Bruksela, niedziela, godz. 19, Eleven Sports.

Liga amerykańska, New York City FC – Chicago Fire niedziela/poniedziałek, godz. 1.15, Eurosport 1.
ŻUŻEL
PGE Ekstraliga, MRGARDEN GKM Grudziądz – Unia Tarnów, sobota, godz. 15, nSport, ROW Rybnik – Get Well Toruń, niedziela, godz. 16.30, nSport, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław, niedziela, godz. 19, nSport.

Nice Polska Liga Żużlowa, Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Orzeł Łódź, niedziela, godz. 13.15, TVP 3.

KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga mężczyzn, Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom, niedziela, godz. 13.35, Polsat Sport News.

Liga NBA, Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers, sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+ Sport, Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks, niedziela, godz. 21.30, Canal+ Sport, San Antonio Spurs – Golden Stare Warriors, niedziela/poniedziałek, godz 1, Canat+ Sport.

Liga hiszpańska mężczyzn, Laboral Kutxa Baskonia – CAI Saragossa, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.

PIŁKA RĘCZNA
Turniej kwalifikacyjny mężczyzn do igrzysk w Rio de Janeiro, Macedonia – Tunezja, sobota, godz. 18, Polsat Sport, Polska – Chile, sobota, godz.. 20.30, Polsat Sport oraz Polsat Sport News, Macedonia – Chile, niedziela, godz. 18, Polsat, Polska – Tunezja, niedziela, godz. 20.30, Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

SIATKÓWKA
Final Four Ligi Mistrzyń, finał, niedziela, godz. 17,30, Polsat Sport Extra.

PlusLiga mężczyzn, PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
TENIS
Turniej WTA w Katowicach, półfinały, sobota, godz. 16, Polsat Sport Extra, godz. 18, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News, finał, niedziela, godz. 16, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News.

Turniej WTA w Charleston. półfinały, sobota, godz. 19, godz. 21, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 19, TVP Sport.

BOKS
Gala w Londynie, sobota, godz. 20, Polsat Sport Extra, walka o mistrzowski pas federacji IBF, waga ciężka Anthony Joshua – Charles Martin, godz. 22.40, Polsat Sport.

Gala w Las Vegas, walka o mistrzowski pas federacji WBO International, waga półśrednia, Manny Pacquiao – Timothy Bradley Jr, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Mistrzostwa Europy w Forde, kategoria 56 kg mężczyzn, niedziela, godz. 18, Eurosport 1.

CURLING
Mistrzostwa Świata mężczyzn, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 10, TVP Sport, finał, godz. 14.55, TVP Sport.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata, sobota, godz. 16, godz. 16.55 oraz godz. 19.35, Polsat Sport News, wyścigi, niedziela, godz. 19.20, Polsat Sport Extra.

FIM Endurance Wirld Championship w Le Mans – wyścig 24. godzinny, sobota, godz. 14.45, Eurosport 2, sobota, godz. 20.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 7, Eurosport 2, niedziela, godz. 13, Eurosport 2.

Motocross – mistrzostwa świata w Argentynie, niedziela, godz. 20.30, Eurosport 2.

KOLARSTWO
Wyścig Dookoła Kraju Basków, jazda indywidualna na czas, sobota, godz. 15.30, Eurosport 1.
Wyścig Paryż – Roubaix, niedziela, godz. 10.15, Eurosport 1.

GOLF
Turniej Masters w Auguście, sobota, godz. 20, niedziela, godz. 20, Eurosport 1.

SPORTY WALKI
Gala MMA XCage 9 – PLMMA 65 w Toruniu, sobota, godz. 20, Orange Sport.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie