Sport w TV: Skoczkowie w Lahti, dużo futbolu i piłki ręcznej

LUMAR, MAC
Sport w TV: Skoczkowie w Lahti, dużo futbolu i piłki ręcznej
Sport w TV: Skoczkowie w Lahti, dużo futbolu i piłki ręcznej Wojciech Matusik
Wydarzeniem, które przede wszystkim skupi uwagę sympatyków sportu będzie sobotni konkurs skoków narciarskich mężczyzn na skoczni normalnej., w ramach mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. które odbywają się w Lahti.

Kibicom, którzy w sobotę i niedzielę zdecydują się zasiąść przed telewizorami oprócz relacji z Finlandii, polecamy zwłaszcza kolejne spotkania Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, szczególnie te z udziałem broniącego trofeum LM VIVE Turonu Kielce i wicemistrza Polski Orlenu Wisły Płock.Na pewno narzekać nie będą również sympatycy futbolu, którzy tradycyjnie zobaczyć będą mogli wszystkie spotkania polskiej LOTTO Ekstraklasy oraz wiele spotkań najsilniejszych lig europejskich. Ponadto finał Pucharu Ligi Angielskiej.

Polecamy transmisje z mistrzostw świata w wieloboju sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim, z meczów koszykarskiej ligi NBA, która wróciła do rywalizacji po All-Star Game, ligi hokeja na lodzie NHL oraz ze spotkań w polskich ligach siatkówki kobiet i mężczyzn oraz Polskiej Ligi Hokeja.

Warto zobaczyć także gale bokserskie, zwłaszcza tę w Birmingham z walką o pas mistrzowski Federacji WBC World w wadze ciężkiej Deontay Wilder – Gerald Washington oraz zawody PŚ w narciarstwie alpejskim.

NARCIARSTWO KLASYCZNE
Mistrzostwa Świata w Lahti, bieg łączony kobiet, sobota, godz.10.30, Eurosport 1 oraz godz. 10.45, TVP Sport, bieg łączony mężczyzn, sobota, godz. 13.15, TVP Sport oraz Eurosport 1, konkurs na skoczni normalnej, sobota, godz. 16.30, TVP 1 oraz. 16.15, Eurosport 1, biegi narciarskie (sprint drużynowy) niedziela, godz. 10.15 i godz. 11.50, TVP Sport oraz godz. 12.15, Eurosport 1 i godz. 12.20, TVP 2, kombinacja norweska, konkurs drużynowy, skoki, niedziela, godz. 10.15, Eurosport 1 oraz godz.11, TVP Sport, bieg sztafetowy, niedziela, godz. 14, TVP Sport oraz godz. 14.30, Eurosport 1, mieszany konkurs skoków, niedziela, godz. 16.15, TVP Sport oraz Eurosport 1.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa, Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin, sobota, godz. 15, Canal+Sport, Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Górnik Łęczna – Piast Gliwice, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Bruk- Bet Termalica Nieciecza, niedziela, godz. 17.35, Canal+.
Liga angielska, Chelsea Londyn – Swansea City, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Watford FC – West Ham United, sobota, godz, 18.25,Canal+ Sport 2, Tottenham Hotspur – Stoke City, niedziela, godz, 14.25, Canal+.

Finał Pucharu Ligi Angielskiej, Southampton FC – Manchester United, niedziela, godz. 17.15, Eleven Sports.

Liga francuska, EA Guimgaamp – AS Monaco, sobota, godz. 16.55, Eleven Extra, Olympique Marseille – Paris Saint Germain, niedziela, godz. 20.55, Eleven Extra

Liga hiszpańska, CD Alaves – Valencia CF, sobota, godz. 12.55, Eleven, Real Betis Sevilla – Sevilla CF, sobota, godz.16.10, Eleven, Eibar – Malaga CF, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Espanyol Barcelona – Osasuna Pampeluna, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Atletico Madryt – FC Barcelona, niedziela, godz. 16.10, Eleven, Athletic Bilbao – Granada CF, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Villarreal CF – Real Madryt, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.
v\
Liga niemiecka, Bayerm Monachium – Hamburger SV, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 18.30 , Eurosport 2, FC Ingolstadt – Borussia Moenchengladbach, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2, 1.FC Schalke 04 Gelsenkirchen – TSG Hoffenheim, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga włoska, SSC Napoli – Atalanta Bergamo, sobota, godz. 18.10, Eleven, Juventus Turyn – Empoli FC, sobota, godz. 20.40, Eleven, US Palermo – Sampdoria Genua, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Lazio Rzym – Udinese Calcio, niedziela, godz. 14,55, Eleven Extra, Sassuolo Calcio – AC Milan, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Inter Mediolan – AS Roma, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

Liga austriacka, RZ Pollets WAC – Rapid Wiedeń, sobota, godz. 16, SportKlub, Austria Wiedeń – Cashpoint SCR Altach, sobota, godz. 18.30, SportKlub, Red Bull Salzburg – SV Mattersburg, sobota, godz. 20.30, SportKlub, St. Polten – Sturm Graz, niedziela, godz. 16.30, SportKlub.

Liga holenderska, Feyenoord Rotterdan – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News, Ajax Amsterdan – Herakles Almelo, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport Extra.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, Telekom Veszprem – Orlen Wisła Płock , sobota, godz, 16.55, Canal+ oraz Eleven Sports, Paris Saint Germain – Kadetten Schaffchausen, sobota, godz. 19.55, Eleven Extra, VIVE Tauron Kielce – MOL Peck Szeged, niedziela, godz. 17.35, Canal+ Sport oraz Eleven Extra, FC Barcelona Lassa – SC Flensburg-Handewitt, niedziela, godz. 19.25, Canal+ Sport 2.

KOSZYKÓWKA

Liga NBA, Sacramento Kings – Charlotte Hornets, sobota, godz. 23, Canal+ Sport 2, Los Angeles Lakers – Sam Antonio Spurs, niedziela, godz, 21,30, Canal+ Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn, Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka, Yesiligiresun Belediyespor – Besiktas Sampo Japan, sobota, godz. 14, SportKlub.
Liga hiszpańska, Estudiantes – FC Barceloma Lassa, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, Real Madryt – Gran Canaria, niedziela, godz. 15.30, SportKlub.

SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, Grot Budowlani Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, niedziela, godz. 20.30, Polsat Sport.
Plus Liga mężczyzn, ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Indykpol AZS Olsztyn, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz, sobota, godz. 20, Polsat Sport, PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel, niedziela, godz. 14.45.

RUGBY
Puchar Sześciu Narodów, Anglia – Włochy, niedziela, godz.15.55, Canal+ Sport 2.

BOKS
Walka o mistrzowski pas Federacji WBC World w Birmingham, waga ciężka Deontay Wilder – Gerald Washington. sobota/niedziela, godz. 2, Canal+ Sport.
Gala w Szczecinie, waga ciężka, Krzysztof Zimnoch – Mike Molo, sobota, godz, 22, Polsat Sport.
Gala w Hull, walka o pas mistrzowski Federacji WBC World w wadze superkoguciej, sobota, godz. 21, Polsat Sport News.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, Mashville Predators – Washington Capitals sobota/niedziela, godz. 0.00, TVP Sport.
Polska Liga Hokeja, play-off, GKS Jastrzębie Zdrój – TatrySki Podhale Nowy Targ, sobota, godz. 18, TVP Sport, Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom, niedziela, godz. 18.45, TVP Sport.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mistrzostwa Świata w wieloboju sprinterskim, 500 m kobiet, sobota, godz. 20.25, niedziela, godz. 20.25, TVP Sport, 500 m mężczyzn, sobota, godz.21.15, niedziela, godz. 21.15, TVP Sport, 1000 m kobiet, sobota, godz. 22.05, niedziela, godz. 22.05, TVP Sport, 1000 m mężczyzn, sobota, godz. 23.05, niedziela, godz. 23.05, TVP Sport.

SANECZKARSTWO
Zawody Pucharu Świata w Altenbergu, sobota, godz. 14.45, Eurosport , niedziela, godz. 9.30, Eurosport 1.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Zawody Pucharu Świata w Kvitfiell, zjazd mężczyzn, sobota, godz.12, Eurosport 2, supergigant mężczyzn, niedziela, godz. 12, Eurosport 2.
Zawody Pucharu Świata w Crans Montana, supergigant kobiet, sobota, godz. 10.15, Eurosport 2, supergigant do kombinacji kobiet, niedziela, godz. 10.15, Eurosport 2, slalom do kombinacji kobiet, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 2.

BIATHLON

Mistrzostwa Świata juniorów, sobota, godz.13.50, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 14.05, Polsat Sport Extra.

TENIS
Turniej WTA w Dubaju, finał, sobota, godz. 16, TVP Sport.
Turniej WTA w Budapeszcie, półfinały, sobota, godz.16 i 18.30, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 20.10, Polsat Sport News (retransmisja).
Turniej ATP w Rio de Janeiro, półfinały, sobota, godz.21 i 23, Polsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 21, Polsat Sport Extra.
Turniej ATP w Delray Beach, półfinały, sobota/niedziela, godz. 0.00 i sobota/niedziela, godz. 2, Eleven Sports, finał, niedziela, godz. 22.45, Eleven Sports.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Mistrzostwa Świata superbikeów, sobota/ niedziela, godz 3.00, Eurosport 1.

GOLF
European Tour, Joburg Open, sobota, godz. 11, Canal+ Sport 2, finał, niedziela, godz, 11.15, Canal+ Sport.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie