Sport w TV. Skoki narciarskie, dużo futbolu i piłki ręcznej

LUMAR, MAC
Rywalizacja skoczków narciarskich w tym sezonie zbliża się do końca
Rywalizacja skoczków narciarskich w tym sezonie zbliża się do końca Pawel Relikowski
Kibicom, którzy w sobotę i niedzielę zdecydują się zasiąść przed telewizorami polecamy relacje z kończących się powoli zmagań o punkty Pucharu Świata w dyscyplinach zimowych. Polskich sympatyków sportu szczególnie interesuje rywalizacja w skokach narciarskich, bo Kamil Stoch ma szanse sięgnąć po triumf indywidualnie, a Polska na historyczne pierwsze zwycięstwo w Pucharze Narodów.

Zwracamy tez uwagę na spotkania ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, szczególnie te z udziałem broniącego trofeum Vive Tauronu Kielce i wicemistrza Polski Orlenu Wisły Płock. .Na pewno narzekać nie będą również fani futbolu, którzy zobaczyć będą mogli wszystkie spotkania polskiej LOTTO Ekstraklasy oraz wiele spotkań najsilniejszych lig europejskich. Ponadto mecze ćwierćfinałowe FA Cup – Pucharu Anglii oraz amerykańska Major League Soccer.
Poza tym polecamy transmisje z meczów koszykarskiej ligi NBA (w nocy z soboty ma niedziele czasu polskiego mecz dwóch najlepszych drużyn obecnego sezonu San Antonio Spurs – Golden State Warriors). Warto także oglądać turnieje tenisowe w Indian Wells.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa, Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 15, Canal+ Sport, Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Jagiellonia Białystok – Korona Kielce, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Wisła Kraków, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Nice I liga, Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska, Premier League, Liverpool FC – Burnley FC, niedziela, godz.16.55, Canal+ Sport 2.
FA Cup, Puchar Anglii, mecze ćwierćfinałowe, MIddlesbrough – Manchester City, sobota, godz,13.10, Eleven Sports, Arsenal Londyn – Lincoln City FC, sobota, godz. 18.25, Eleven, Tottenham – Millwall, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports.

Liga włoska, Genoa – Sampdoria Genua, sobota, godz. 20.40, Eleven, Sassuolo – Bologna, niedziela, godz. 12.25, Eleven Extra, Napoli – Crotone, niedziela, godz. 14.55, Eleven Extra, Eleven, Palermo – Roma, niedziela, godz. 20.40, Eleven.

Liga francuska, AS Monaco – Girondins Bordeaux, sobota, godz. 16.40, Eleven Extra, Olympique Lyon – Toulouse, niedziela, godz. 16.55, Eleven Extra, Lorient – Paris Saint Germain, niedziela, godz. 20.55, Eleven Extra.

Liga hiszpańska, Valencia – Sporting Gijon, sobota, godz. 12.55, Eleven, Sevilla – Leganes, sobota, godz. 16.10, Eleven, Granada – Atletico Madryt, sobota, godz. 20.40, Eleven Extra, Real Sociedad San Sebastian – Athletic Bilbao, niedziela, godz.11.55, Eleven, Deportivo La Coruna – FC Barcelona, niedziela, godz. 16.10, Eleven, Celta Vigo – Villarreal, niedziela, godz. 18.25, Eleven, Real Madryt – Betis Sevilla, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga niemiecka, Hertha Berlin – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Ingolstadt – 1.FC Koeln, sobota, godz.18.30, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Augsburg, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, 1, Hamburger SV – Borussia Moenchengladbach, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga rosyjska, Amkar Perm – Zenit Sankt Petersburg, niedziela, godz. 9.30, Polsat Sport Extra.

Liga szkocka, Celtic Glasgow – Glasgow Rangers, niedziela, godz.12.55, Eleven Sports.

Liga austriacka, SKN St. Poelten – SV BGuntamatic Ried, sobota, godz. 16, SportKlub, Admira Wacker Moedling – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 18.30, SportKlub.

Liga amerykańska MLS, New York City FC – DC United, niedziela, godz. 19.30, Eurosport 2, Minnesota United – Atlanta United, niedziela, godz. 22, Eurosport 2.
SKOKI NARCIARSKIE
PŚ w Oslo, konkurs drużynowy, sobota, godz.16, Eurosport 1, godz.16.15, TVP 1, konkurs indywidualny, niedziela, godz 14.15. TVP 1, godz. 14.30, Eurosport 1, konkurs kobiet, niedziela, godz. 10.15, Eurosport 2.

BIEGI NARCIARSKIE
PŚ w Oslo, 50 km techniką klastyczną mężczyzn, sobota, godz. 12.45, Eurosport 1, 30 km techniką klasyczną kobiet, niedziela, godz.11.45, Eurosport 1 oraz godz. 11.55, TVP 2.

KOMBINACJA NORWESKA
PŚ w Oslo, konkurs skoków, sobota, godz. 11, Eurosport 1, bieg na 10 km, sobota, godz. 18, Eurosport 1.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Zawody Pucharu Świata w Squaw Valley, slalom kobiet, sobota, godz. 18.30 i godz. 21.45, Eurosport 1.

BIATHLON
PŚ w Kontiolahti, bieg na dochodzenie mężczyzn, sobota, godz.11.50, Polsat Sport oraz godz. 12, Eurosport 1, bieg na dochodzenie kobiet, sobota, godz.14.45, Eurosport 1 oraz godz. 15.05, Polsat Sport Extra, pojedyncza sztafeta mieszana, niedziela, godz.13.20, Polsat Sport Extra oraz godz,13.30, Eurosport 1, sztafeta mieszana, niedziela, godz. 16, Polsat Sport Extra.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
PŚ w Stavanger, 500 m kobiet i mężczyzn, sobota, godz. 10.25 oraz niedziela, godz, 11.40, TVP Sport, wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn, sobota, godz.11.40, TVP Sport oraz niedziela, godz.13.30, TVP Sport, 1000 m kobiet i mężczyzn, sobota, godz. 12, TVP Sport, 3000 m kobiet, sobota, godz. 13, TVP Sport, 1500 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz.12.25, TVP Sport, wyścigi finałowe, niedziela, od godz, 15.45, TVP Sport.

SHORT TRACK
Mistrzostwa Świata w Rotterdamie, sobota, godz. 14, TVP Sport, niedziela, godz. 15.10, TVP Sport.

SNOWBOARD
Mistrzostwa Świata w Sierra Nevada, sobota, godz.12, Polsat Sport Extra oraz Eurosport 2, sobota, godz. 20, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 12, Polsat Sport Extra oraz Eurosport 2.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL San Jose Sharks – Mashville Predators , sobota, godz. 22, TVP Sport, Edmonton Oilers – Montreal Canadiens, niedziela/poniedziałek, godz. 1, TVP Sport.
Polska Liga Hokeja, TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia Kraków, sobota, godz. 17.55, TVP Sport, Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy, niedziela, godz.17.50, TVP Sport.
PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzów, Vive Tauron Kielce – Mieszków Brześć, sobota, godz. 15.30, Canal+ Sport 2 oraz godz. 15.55. Eleven Sports, Telekom Veszprem – SG Flensburg-Handewitt, sobota, godz. 17.30, Eleven Sports oraz godz.17.35, nSport, FC Barcelona Lassa – Orlen Wisła Płock, sobota, godz. 19.55, Eleven Sports, Bjerringbo Silkeborg – Kadetten Schaffhausen, niedziela, godz, 16.45, nSport, Paris Saint Germain Handball – THW Kiel, niedziela, godz. 16.55, Eleven Sports.
Liga niemiecka, Frish Auf Goppingen –TBV Lemgo, niedziela, godz. 15, SportKlub.

KOSZYKÓWKA
liga NBA, San Antonio Spurs – Golden State Warriors, sobota/niedziela, godz, 2.30, Canal+ Sport, Boston Celtics – Chicago Bulls, niedziela, godz. 20.30, Canal+ Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn, Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga hiszpańska, Novistar Estudiantes – Iberostar Tenerife, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, Real Madryt – FC Barcelona Lassa, niedziela, godz 18, SportKlub.
Liga niemiecka, Walter Tigers Tubingen – Bayern Monachium, niedziela, godz. 18, Polsat Sport Extra.
Liga turecka, Tofas – Banvit, sobota, godz. 14, SportKlub.

SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Grot Budowlani Łódź – Chemik Police, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
Plus Liga mężczyzn, Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.

TENIS
Turniej ATP w Indian Wells, sobota, godz. 6, Polsat Sport, godz. 22, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 19, Polsat Sport, godz.21, TVP Sport.

KOLARSTWO
Wyścig Paryż – Nicea, niedziela, godz. 16, Eurosport 1.

BOKS
Gala w Weronie, waga średnia, David Lemieux – Curtis Stevens, sobota/ niedziela, godz. 4, Polsat Sport .

SPORTY WALKI
FEN16 Warsaw Reoaded, walka Gabriel Silva – Kamil Łebkowski, sobota, godz. 20, Polsat Sport.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Mistrzostwa Świata superbike.ów w Buricam, sobota, godz. 7.30, godz. 9, superpole, sobota, godz 10, Eurosport 1, niedziela, godz. 10, Eurosport 1.

GOLF
European Tour, Hero Indian Open, sobota godz. 8.30, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz. 8, Canal+ Sport 2.

SNOOKER
Turniej Players Championship – mecz półfinałowy, sobota, godz. 20.30, Eurosport 2, mecz finałowy, niedziela, godz.14, Eurosport 2, niedziela, godz 20, Eurosport 1.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie