Sport w TV. Startuje French Open, hokej na lodzie i...

    Sport w TV. Startuje French Open, hokej na lodzie i pucharowe szlagiery piłkarskie

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    PIŁKA NOŻNA
    Pierwsza liga, Arka Gdynia – Chojniczanka Chojnice, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport.
    Liga belgijska, Anderlecht Bruksela – Zile Waregom, niedziela, godz. 14.30, Eleven Sports, KAA Gent – KRC Genk, niedziela, godz. 16, Eleven Sports, Club Brugie – KV Ostende, niedziela, godz. 14.30, Eleven.
    Liga brazylijska, Ponte Preta – Palmeiras Sao Paulo, sobota, godz. 21, Eleven, Fluminese Rio de Janeiro – Santa Cruz, sobota, godz. 23.30, Rleven, .FC Sao Paulo – International Porto Alegre, niedziela, godz. 21, Eleven, Sport Recife – Botafogo Rio de Janeiro, niedziela, godz. 23.30, Eleven.
    Liga rosyjska, Rubin Kazań – CSKA Moskwa, sobota, godz. 12.35, Polsat Sport Extra.
    Liga amerykańska, New York City – New York Red Bulls, sobota, godz. 21, Eurosport 2, Chicago Fire – Houston Dynamo, sobota, godz. 23, Eurosport 2.
    FA Cup, Puchar Anglii, finał Crystal Palace – Manchester United, sobota, godz. 18. Eleven.
    Puchar Niemiec, finał FC Bayern Monachium – Borussia Dortmund, sobota, godz. 19.55, TVP 1.
    Puchar Szkocji, finał Hibernian FC Edynburg – Glasgow Rangers, sobota, godz. 16, SportKlub.
    Puchar Włoch, finał AC Milan – Juventus Turyn, sobota, godz.20.40, Polsat Sport Extra.
    Puchar Hiszpanii, finał FC Barcelona – Sevilla FC, niedziela, godz. 21.25, Canal+ Sport.
    Mistrzostwa Europy do lat 17, finał Hiszpania – Portugalia, sobota, godz. 17, Eurosport 2.
    Mecz towarzyski Anglia – Turcja, niedziela, godz.18.15, Eleven.

    ŻUŻEL
    PEG Ekstraliga,Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław, niedziela, godz. 16.30, nSport, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów, niedziela, godz.19, nSport
    Nice PLŻ (I liga), Wanda Instal Kraków – Orzeł Łódź, niedziela, godz.13.15, TVP 3.

    HOKEJ NA LODZIE
    Mistrzostwa Świata Elity w Rosji, półfinały, USA – Kanada, sobota, godz. 15.10, TVP Sport, Finlandia – Rosja, sobota, godz. 19.10, TVP Sport, o 3. miejsce, niedziela, godz. 15.10, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 19.35, TVP Sport.

    KOLARSTWO
    Giro d’Italia, 14. etap, Farra d’Alpago – Corvara, sobota, godz.13, Eurosport 1, 15. etap Kastelruth – Alpe d’Siusi, jazda indywidualna na czas, niedziela, godz. 14.30, Eurosport 1.
    Tour de California, 7. etap, sobota, godz.23, Eurosport 1, 8. etap, niedziela, godz. 23, Eurosport 1.

    TENIS
    Turniej wielkoszlemowy French Open na kortach im. Rolanda Garrosa w Paryżu, niedziela, godz. 11 oraz godz. 17.45, Eurosport 1, godz. 11, Eurosport 2.

    KOSZYKÓWKA
    Liga NBA, Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers, sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+ Sport, Oklahoma City Thunder – Golden State Waerriors, niedziela/poniedziałek, godz. 2. Canal+Sport.

    PIŁKA RĘCZNA
    Turniej Final Four PGNiG Pucharu Polski mężczyzn, półfinały, VIVE Tauron Kielce – PGE Stal Mielec, sobota, godz. 15, Polsat Sport, ORLEN Wisła Płock – Górnik Zabrze, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport, o 3. miejsce, niedziela, godz. 15, Polsat Sport, finał, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
    Liga hiszpańska mężczyzn, FC Barcelona Lassa – Iberostar Tenerife, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.
    Liga niemiecka mężczyzn, Melsungen – THW KIel, niedziela, godz. 17.15, SportKlub.

    SIATKÓWKA
    Turniej kwalifikacyjny kobiet do igrzysk w Rio de Janeiro, Korea Południowa – Tajlandia, sobota, godz. 3, Polsat Sport, Kazachstan – Dominikana, sobota, godz. 5.45, Polsat Sport, Peru – Holandia, sobota, godz. 8.30, Polsat Sport, Japonia – Włochy, sobota, godz. 12, Polsat Sport, Dominikana – Korea Południowa, niedziela, godz. 3. Polsat Sport, Tajlandia – Peru, niedziela, godz. 5.45, Polsat Sport, Włochy – Kazachstan, niedziela, godz. 8.30, Polsat Sport, Japonia – Holandia, niedziela, godz. 20.10, Polsat.Sport Extra (retransmisja).
    1 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33