reklama

Sport w TV: Super Bowl, sporty zimowe i piłka nożna

LUMAR, MACZaktualizowano 
Sport: Co w weekend oglądać w TV
Sport: Co w weekend oglądać w TV Mike Mccarn
Tym razem weekend nie będzie obfitował w wiele istotnych wydarzeń sportowych. Dlatego tym, którzy zdecydują się zasiąść przed telewizorami polecamy szczególnie wydarzenie, którym żyją przede wszystkim kibice w USA – jubileuszowy 50 Super Bowl – finał NFL czyli ligi futbolu amerykańskiego.

Emocji nie zabraknie na pewno podczas zawodów po punkty Pucharu Świata w sportach zimowych..

Jak zwykle wiele będzie również futbolu. Na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można spotkania angielskiej Premier League, niemieckiej 1.Bundesligi oraz lig francuskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, portugalskiej i włoskiej.

Ponadto polecamy rywalizację w tenisowym Pucharze Federacji kobiet, zmagania o Puchar Polski w siatkówce mężczyzn, spotkania w polskich ligach piłki ręcznej kobiet i mężczyzn, siatkówki kobiet oraz koszykówki mężczyzn., a także kolejne mecze najlepszej ligi koszykarzy NBA, Ligę Mistrzyń w piłce ręcznej kobiet oraz mistrzostwa Europy w futsalu mężczyzn.

PIŁKA NOŻNA
Liga angielska, Manchester City – Leicester City, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Liverpool FC – Sunderland AFC, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Southampton FC – West Ham United, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport, AFC Bournemouth – Arsenal Londyn, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport.

Liga niemiecka, Hertha Berlin – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Hamburger SV – 1.FC Koeln, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, TSG 1899 Hoffenheim – SV Darmstadt 98, niedziela, godz. 17.15, Eurosport 2.

Liga francuska, AS Monaco – OGC Nice, sobota, godz. 14, Eleven, Angers SCO – Olympique Lyon, sobota, godz. 17. Eleven Sports, OSC Lille – Stade Rennais, niedziela, godz. 14, Eleven, Olympique Marseille – Paris Saint Germain, niedziela, godz. 21, Eleven Sports.

Liga hiszpańska, Atletico Madryt – SD Eibar, sobota, godz. 16, Eleven, Athletic de Bilbao – Villarreal CF, sobota, godz. 20.30, Eleven, Sporting Gijon – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 22.20, Eleven, UD Levante – FC Barcelona, niedziela, godz. 12, Eleven, Real Betis Sevilla – Valencia CF, niedziela, godz. 16, Eleven, Celta Vigo – Sevilla FC, niedziela, godz. 18.15, Eleven, Granada CF – Real Madryt, niedziela, godz. 20.30, Eleven.
Liga włoska, FC Bologna – AFC Fiorentina, sobota, godz. 18, Eleven, CFC Genoa – SS Lazio Rzym, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Hellas Verona – Internazionale Mediolan, niedziela, godz. 12.30, Eleven Sports, Frosinone Calcio – Juventus Turyn, niedziela, godz. 15, Eleven Sports.

Liga holenderska, AZ Alkmaar – Vitesse Arnhem, sobota, godz. 19.45, Polsat Sport Extra, Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport Extra, FC Utrecht – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport Extra.

Liga portugalska, Vitoria Setubal – Maritimo, sobota, godz. 19.30, SportKlub, Tondela – Vitoria Guimaraes, sobota, godz. 21.45, SportKlub, FC Porto – FC Arouca, niedziela, godz. 20.15, SportKlub.

FUTSAL
Mistrzostwa Europy w Serbii, Portugalia – Serbia, sobota, godz. 21, Eurosport 2.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
Super Bowl, finał ligi NFL, Carolina Panthers – Denver Broncos, niedziela/ poniedziałek, godz.0.30, Eleven Sports.

KOSZYKÓWKA
Turon Basket Liga, Siarka Tarnobrzeg – Energia Czarni Słupsk, niedziela, godz. 19.50, Polsat Sport News.
Liga NBA, Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder, sobota/niedziela, godz. 3, Canal+ Sport, Miami Heat – Los Angeles Clippers, niedziela, godz. 20, Canal+ Sport.
Liga turecka, Turk Telekom Ankara – Pinar Karsiyaka, sobota, godz. 17.30, SportKlub.
Liga hiszpańska, FC Barcelona Lassa – MoraBanc Andorra, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.

PIŁKA RĘCZNA

Liga Mistrzyń, FC Midtjylland – Buducnost Podgorica, niedziela, godz. 16.55, nSport.
PGNiG Superliga mężczyzn, VIVE Tauron Kielce – Górnik Zabrze, sobota, godz. 20.30, Polsat Sport.
PGNiG Superliga kobiet, Metrach Zagłębie Lubin – MKS Selgros Lublin, niedziela, godz. 18, Polsat Sport.
SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.
Puchar Polski mężczyzn, półfinały, sobota, godz. 14.45 i 17.30, Polsat Sport, finał, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
Puchar Włoch mężczyzn, półfinały, sobota, godz. 15 i 23.45, SportKlub (retransmisja), finał, niedziela, godz. 17.30, SportKlub.

RUGBY
Puchar Sześciu Narodów, Irlandia – Walia, niedziela, godz. 15.55, Canal+ Sport 2.

TENIS
Puchar Federacji kobiet, USA – Polska, sobota, godz. 22.20, Polsat Sport, niedziela, godz. 21, Polsat Sport Extra oraz godz. 22, Polsat Sport.
Turniej ATP w Sofii, półfinały, sobota, godz. 13 i godz. 19, Eleven Sports (retransmisja), finał, niedziela, godz.19, Eleven Sports (retransmisja)
BIATHLON
Puchar Świata w Canmore, bieg ze startu wspólnego mężczyzn, sobota, godz. 17.45, Eurosport 1 oraz godz. 17.50, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, bieg ze startu wspólnego kobiet, sobota, godz. 19.05, Eurosport 1oraz godz. 19.20, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Newes, pojedyncza sztafeta mieszana, niedziela, godz. 18, Polsat Sport News oraz Eurosport 1, sztafeta mieszana, niedziela, godz. 21.45, Eurosport 1, godz. 21.55, Polsat Sport Extra oraz godz. 22, Polsat Sport News.

SKOKI NARCIARSKIE
Pucharu Świata w Oslo, konkurs drużynowy, sobota, godz. 16, Eurosport 1 i TVP 1, konkurs indywidualny, niedziela, godz. 14, Eurosport 1 i TVP 1.

KOMBINACJA NORWESKA

Puchar Świata w Oslo, skok, sobota, godz. 9.45, Eurosport 1, bieg na 10 km, sobota, godz. 15.30, Eurosport 1.

BIEGI NARCIARSKIE
Puchar Świata w Oslo, 50 km techniką klasyczną mężczyzn, sobota, godz. 13, Eurosport 1, 30 km techniką klasyczną kobiet, niedziela, godz. 12.05 TVP 2 i godz. 12.15, Eurosport 1.
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Garmisch Partenkirchen, zjazd kobiet, sobota, godz. 11, Eurosport 1, supergigant kobiet, niedziela, godz. 10.30, Eurosport 1.
Puchar Świata w Jeongseon, supergigant mężczyzn, sobota/niedziela, godz. 3.45, Eurosport 1.

SANECZKARSTWO
Puchar Świata w Soczi, sobota, godz. 8, Eurosport 2, niedziela, godz. 7.45, Eurosport 1.

BOBSLEJE
Puchar Świata w Sanki Moritz, sobota, godz.8.30 oraz godz. 10.30 dwójki kobiet, sobota, godz. 9.30 oraz godz. 11.45 dwójki mężczyzn, TVP Sport, niedziela, godz. 10.30 oraz godz. 11.55 czwórki mężczyzn, TVP Sport.

SHORT TRACK
Puchar Świata w Dreźnie, sobota, godz. 14, TVP Sport oraz niedziela, godz. 14, TVP Sport.

HOKEJ NA LODZIE
Reprezentacja Polski – Zagraniczne Gwiazdy PHL, sobota, godz. 17.10, TVP Sport.

JEŹDZIECTWO
Cavaliada w Lublinie, powożenie, sobota, godz. 16.45, nSport, sztafeta, sobota, godz. 18.45, nSport, Cavaliada Future, niedziela, godz. 11, nSport.

KOLARSTWO
Tour of Dubai, sobota, godz. 10.15, Eurosport 2.
Wyścig dookoła Walencji, niedziela, godz. 12, Eurosport 2.

GOLF

European Tour, Omega Dubai Desert Classic, sobota, godz. 10, Canal+ Sport 2, finał, niedziela, godz. 10, Canal+ Sport 2.

SNOOKER
Turniej German Masters, półfinał, sobota, godz. 22, Eurosport 1, finał, niedziela, godz. 14 oraz godz. 20.30, Eurosport 2.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3