Sport w TV. W niedzielę Lech z Cracovią i losowanie grup...

    Sport w TV. W niedzielę Lech z Cracovią i losowanie grup Euro'2020, a ponadto skoki narciarskie w Niżnym Tagile i koszykówka Polska - Włochy

    MAC, LUMAR

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Sport w TV: Co oglądać w weekend?

    Sport w TV: Co oglądać w weekend? ©Lukasz Gdak

    Kibice, którzy trochę czasu zdecydują się w weekend spędzić przed telewizorami, na pewno będą mieli w czym wybierać. Polecamy zwłaszcza mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet, Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn, zawody Pucharu Świata w sportach zimowych oraz walki o pasy mistrzowskie federacji WBC World w wadze półciężkie i wadze ciężkiej. Najwięcej będzie jednak futbolu.
    Sport w TV: Co oglądać w weekend?

    Sport w TV: Co oglądać w weekend? ©Lukasz Gdak

    Tradycyjnie zobaczyć będzie można wszystkie mecze naszej Lotto Ekstraklasy, spotkania angielskiej Premier League i Championship, mecze 1 i 2 Bundesligi, hiszpańskiej La Liga oraz włoskiej Seria A. Spotkanie Lotto Ekstraklasy Cracovia – Lech Poznań w niedzielę o 17.40 w Canal+ (początek meczu o godzinie 18).
    Nie można przegapić również ceremonii losowania grup eliminacyjnych ME 2020, która odbędzie się w niedzielę w Dublinie.
    Polecamy także relacje ze spotkań koszykarskiej ligi NBA, meczu eliminacyjnego MŚ 2019 w koszykówce mężczyzn Polska – Włochy i Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn.

    PIŁKA NOŻNA
    Lotto Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Zabrze, sobota, godz.
    15.10, Canal+ Sport oraz nSport, Miedź Legnica – Wisła Kraków, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Legia Warszawa – Korona Kielce, sobota, godz. 20, Canal+ Sport, Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Cracovia Kraków – Lech Poznań, niedziela, godz. 17.40, Canal+.
    Fortuna 1 liga: Chrobry Głogów – Wigry Suwałki, sobota, godz. 14.50, Polsat Sport, Odra Opole – Raków Częstochowa, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport Extra.

    Liga angielska, Premier League: Manchester City – Bournemouth, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Southampton - Manchester United, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Chelsea – Fulham, niedziela, godz. 12.55, Canal+ Sport 2, Arsenal – Tottenham, niedziela, godz. 15, Canal+ Sport 2, Liverpool – Everton FC, niedziela, godz. 17.10, Canal+ Sport 2.
    Liga angielska, Championship: Sheffield United FC – Leeds United FC, sobota, godz. 13.30, Eleven Sports 3.
    Puchar Anglii: mecz 2. rundy Wrexham AFC – Newport County, sobota, godz. 20.55, Eleven Sports 3.

    Liga hiszpańska: Celta Vigo –Huesca, sobota, godz. 12.55, nSport, Real Valladolid – Leganes, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 3, Real Madryt – Valencia, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports 1, Betis Sevilla – Sociedad San Sebastian, niedziela, godz. 11.55, Canal+ Sport, Girona – Atletico Madryt, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sports 3, FC Barcelona – Villarreal, niedziela, godz. 18.25, Canal+ Sport, Alaves – Sevilla, niedziela, godz. 20.40, Canal+Sport 2.

    Liga niemiecka , 1.Bundesliga: Borussia Dortmund – Freiburg, sobota, godz. 15.20, Canal+ Sport, Werder Brema – Bayern Monachium, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 1, Hannover 96 – Hertha Berlin, sobota, godz. 15.30, Eleven Sports 4, RB LIpsk – Borussia Monchengladbach, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports 2, Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 1.

    Liga niemiecka, 2.Bundesliga: Inglostadt – Hamburger SV, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, 1.FC Magdeburg – VfL Bochum, niedziela, godz. 23.25, Eleven Sports 2.

    Liga włoska: SPAL Ferrara – Empoli, sobota, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Fiorentina – Juventus, sobota, godz. 17.55, Eleven Sports 1, Sampdoria – Bologna, sobota, godz. 20.25, Eleven Sports 2, Milan – Parma, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 1, Sassuolo – Udinese, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 4, Torino – Genoa, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 1, Chievo – Lazio niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 2, Roma – Inter, niedziela, godz. 20.25, Eleven Sports 1

    MŚ kobiet drużyn do lat 17, finał Hiszpania – Meksyk, sobota, godz. 22.45, Eurosport 1 oraz 22.50, TVP Sport.
    Liga holenderska: AZ Alkmaar – Willem II Tillburg, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport Extra, Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport Extra.

    Losowanie grup eliminacyjnych ME'2020 w Dublinie, niedziela, godz. 12, TVP Sport (studio od godz. 11.05), godz. 11.50, TVP 1, godz. 12, Polsat Sport.

    1 3 »

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 22 46 13 7 2 36-18
    2 Legia Warszawa Live 22 42 12 6 4 35-22
    3 Jagiellonia Białystok Live 22 39 11 6 5 38-29
    4 Korona Kielce Live 22 35 9 8 5 27-24
    5 Piast Gliwice Live 22 34 9 7 6 32-25
    6 Pogoń Szczecin Live 22 34 10 4 8 32-27
    7 Lech Poznań Live 22 33 10 3 9 33-29
    8 Cracovia Live 22 33 9 6 7 24-22
    9 Wisła Kraków Live 22 32 9 5 8 34-31
    10 Zagłębie Lubin Live 22 30 9 3 10 36-33
    11 Arka Gdynia Live 22 25 6 7 9 33-33
    12 Śląsk Wrocław Live 22 21 5 6 11 29-31
    13 Miedź Legnica Live 22 21 5 6 11 21-41
    14 Górnik Zabrze Live 22 20 4 8 10 26-40
    15 Wisła Płock Live 22 20 4 8 10 30-39
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 22 15 3 6 13 27-49

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 3 pkt za zaległości finansowe
    1 Raków Częstochowa Live 21 48 14 6 1 36-10
    2 Sandecja Nowy Sącz Live 21 38 10 8 3 23-12
    3 Stal Mielec Live 21 37 10 7 4 30-14
    4 ŁKS Łódź Live 21 37 10 7 4 32-18
    5 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 21 32 9 5 7 30-22
    6 Puszcza Niepołomice Live 21 30 8 6 7 24-27
    7 Chojniczanka Chojnice Live 21 29 7 8 6 29-27
    8 GKS 1962 Jastrzębie Live 21 29 7 8 6 24-27
    9 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 21 27 7 6 8 32-34
    10 Bytovia Bytów Live 21 26 5 11 5 33-28
    11 GKS Tychy Live 21 26 6 8 7 28-26
    12 Odra Opole Live 20 23 6 5 9 28-33
    13 Warta Poznań Live 21 23 6 5 10 19-27
    14 Chrobry Głogów Live 21 23 6 5 10 14-21
    15 Wigry Suwałki Live 20 22 5 7 8 22-33
    16 Stomil Olsztyn Live 21 19 6 4 11 20-29
    17 GKS Katowice Live 21 18 4 6 11 16-28
    18 Garbarnia Kraków Live 21 16 4 4 13 16-40