Sport w TV. W sobotę żużlowa Fogo Unia Leszno o mistrzostwo,...

    Sport w TV. W sobotę żużlowa Fogo Unia Leszno o mistrzostwo, piłkarze Lecha w niedzielę grają z Miedzią, o co walczyć będą polscy siatkarze

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Kibicom, którzy trochę czasu w weekend zdecydują się spędzić przed telewizorami, polecamy zwłaszcza relacje z decydującej fazy mistrzostw świata w siatkówce

    Kibicom, którzy trochę czasu w weekend zdecydują się spędzić przed telewizorami, polecamy zwłaszcza relacje z decydującej fazy mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn. ©Sylwia Dąbrowa

    Kibicom, którzy trochę czasu w weekend (29-30 września 2018) zdecydują się spędzić przed telewizorami, polecamy zwłaszcza relacje z decydującej fazy mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, mistrzostw świata w kolarstwie szosowym w Innsbrucku oraz Grand Prix Rosji w Soczi, 16. rundy MŚ 2018 w Formule 1. Najwięcej będzie jednak oczywiście futbolu. Na ekranach telewizorów tradycyjnie zobaczyć będzie można wszystkie mecze naszej LOTTO Ekstraklasy oraz spotkania w ligach zagranicznych. Mecz Lecha Poznań z Miedzią Legnica w niedzielę od 17.40 w Canal+. Na pewno na brak emocji nie będą mogli narzekać sympatycy żużla. W sobotę poznamy Drużynowego Mistrza Polski. Tego dnia w Lesznie odbędzie się, przełożony z poprzedniej niedzieli rewanżowy mecz finałowy PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno – Cash Broker Stal Gorzów (transmisja od 18.30 w nSport), zaś w niedzielę mecz barażowy o miejsce w PGE Ekstralidze Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik. Dla sympatyków piłki ręcznej, oprócz spotkań 3 kolejki Ligi Mistrzów mężczyzn, także mecz PGNiG Superligi mężczyzn, Chrobry Głogów – Energa MKS Kalisz (niedziela, od 12.45, nSport). Poza tym polecamy przede wszystkim relacje ze spotkania o Superpuchar Polski w koszykówce mężczyzn, w którym w Gnieźnie zmierzą się Anwil Włocławek i Polski Cukier Toruń.
    Kibicom, którzy trochę czasu w weekend zdecydują się spędzić przed telewizorami, polecamy zwłaszcza relacje z decydującej fazy mistrzostw świata w siatkówce

    Kibicom, którzy trochę czasu w weekend zdecydują się spędzić przed telewizorami, polecamy zwłaszcza relacje z decydującej fazy mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn. ©Sylwia Dąbrowa

    PIŁKA NOŻNA
    LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Zabrze, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport oraz nSport, KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Korona Kielce, sobota, godz. 20, Canal+ Sport, Zagłębie Sosnowiec – Cracovia Kraków, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lech Poznań – Miedź Legnica, niedziela, godz. 17.40, Canal+.

    Fortuna I liga: Odra Opole – Garbarnia Kraków, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport.

    Liga angielska, Premier League: West Ham United – Manchester United, sobota, godz. 13.25. Canal+ Sport 2, Arsenal Londyn – Watford FC, sobota, godz. 15.55, Chelsea Londyn – Liverpool FC, sobota. godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Cardiff City – Burnley FC, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2,

    Liga angielska, Championship: Hull City – Middlesbrough FC, sobota, godz. 15.55, Eleven Sports 4.

    Liga hiszpańska: Real Sociedad San Sebastian – Valencia CF, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4, FC Barcelona – Athletic Bilbao, sobota, godz. 16.10, Eleven Sports 1, SD Eibar – Sevilla FC, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Real Madryt – Atletico Madryt, sobota, godz. 20.40. Canal+ Sport 2, SD Huesca – Girona FC, niedziela, godz. 11.55, Eleven Sports 4, Villarreal CF – Real Valladolid, niedziela, godz. 16.10, Eleven Sport 1, UD Levante – CD Alaves, niedziela, godz. 18.25, Canal+Sport, Real Betis Balompie Sevilla – CD Leganes, niedziela, godz. 20.40, Canal+Sport 2.

    Liga niemiecka, 1.Bundesliga: VfL Wolfsburg – Borussia Monchengladbach, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsk, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 3, Bayer 04 Leverkusen – Borussia Dortmund, sobota, godz. 18.20, Canal+, Eintracht Frankfurt – Hannover 96, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports 3, FC Augsburg – SC Freiburg, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4.

    Liga niemiecka, 2.Bundesliga, FC Heidenheim 1846 – VfL Bochum, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 3, Hamburger SC – FC Sankt Pauli Hamburg, niedziela, godz. 13.25, Eleven Sports.

    Liga włoska: AS Roma – Lazio Rzym, sobota, godz. 14.55. Eleven Sports 2, Juventus Turyn – Napoli, sobota, godz. 17.55. Eleven Sports 2, Inter Mediolan – Cagliari, sobota, godz. 20.25, Eleven Sports 1, Bologna FC – Udinese, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports 2, Frosinone – Genoa, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 2, Fiorentina – Atalanta Bergamo, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports 4, Parma – Empoli, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports 3, Sassuolo – AC Milan, niedziela, godz. 20.25, Eleven Sports 2.

    Liga austriacka: Wolfsburger AC – FC Red Bull Salzburg, sobota, godz. 17, SportKlub.

    Liga holenderska: NAC Breda – PSV Eindhoven, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport News, Fortuna Sittard – Ajax Amsterdam, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport News, Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport News.
    Liga amerykańska, MLS: Chicago Fire – Los Angeles FC, sobota, godz. 21.45, Eurosport 1, New York Red Bulls – Atlanta United, niedziela, godz. 19, Eurosport 1.
    1 3 »

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
    2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
    3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
    4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
    5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
    6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
    7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
    8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
    9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
    10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
    11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
    12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
    13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
    14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
    15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45