Sport w TV: Żużel na Narodowym i ostatnie kolejki w ligach...

    Sport w TV: Żużel na Narodowym i ostatnie kolejki w ligach piłkarskich

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Sport w TV: Żużel na Narodowym i ostatnie kolejki w ligach piłkarskich.

    Sport w TV: Żużel na Narodowym i ostatnie kolejki w ligach piłkarskich. ©szymon starnawski

    Przede wszystkim polecamy żużlowe zawody Grand Prix Polski, które w sobotę odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz mecz Polska – Reszta Świata w niedzielę także na Stadionie Narodowym, podczas którego z reprezentacja narodową pożegna się oficjalnie najbardziej utytułowany polski żużlowiec Tomasz Gollob.
    Sport w TV: Żużel na Narodowym i ostatnie kolejki w ligach piłkarskich.

    Sport w TV: Żużel na Narodowym i ostatnie kolejki w ligach piłkarskich. ©szymon starnawski

    Ponadto polecamy zwłaszcza czwarty w sezonie 2016 wyścig Formuły 1, Grand Prix Hiszpanii, mistrzostwa świata Elity w hokeju na lodzie w Moskwie oraz mistrzostwa Europy w pływaniu, które odbywają się w Londynie, mistrzostwa Europy w kajakarstwie w Liptowskim Mikulaszu.

    Jak zwykle do obejrzenia będzie bardzo dużo futbolu. Poznamy nowego mistrza Polski, zakończą się także rozgrywki angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, a także rozgrywki lig we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii.

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa, grupa spadkowa, sobota, relacja łączona Multiliga+, godz. 14.30, Canal+ Sport, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Zabrze, godz. 15.25, Canal+ Sport 2, Korona Kielce – Jagiellonia Białystok, godz. 15.15, Eurosport 1, Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna, godz. 15.15, nSport; grupa mistrzowska, niedziela, relacja łączona Multiliga+, godz. 17, Canal+ Sport, Legia – Pogoń, godz. 17.45 TVP 2, godz. 17.55 Canal+, Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin, godz.17.55, Canal+ Sport 2, Lech Poznań – Ruch Chorzów, godz. 17.45, Eurosport 1, Cracovia – Lechia Gdańsk, niedziela, godz. 17.55, nSport.

    Pierwsza liga, Chrobry Głogów – Wisła Płock, niedziela, godz.12.35, Polsat Sport.

    Liga angielska, ostatnia kolejka, transmisja łączona z meczów Manchester United – Bournemouth i Swansea City – Manchester City, niedziela, godz. 15.55, Canal+ Sport 2, Chelsea Londyn – Leicester City, niedziela, godz. 15.55, Canal+.

    Liga niemiecka, ostatnia 34. kolejka, Werder Brema – Eintracht Frankfurt, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2.

    2. Bundesliga, ostatnia 34. kolejka, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2.

    Liga francuska, Paris Saint Germain – FC Nantes, sobota, godz.. 21.20, Eleven.

    Liga hiszpańska, Granada – FC Barcelona, sobota, godz. godz. 16.45, Eleven, Deportivo La Coruna – Real Madryt, sobota, godz. 16.45, Eleven Sports, Atletico Madryt – Celta Vigo, sobota, godz. 19.30, Eleven, Malaga – Las Palmas, niedziela, godz. 12, Eleven, transmisja łączona z meczów Rayo Vallecano – Levante i Sporting Gijon – Villarreal, niedziela, godz. 19.30, Eleven.

    Liga włoska, Milan – Roma, sobota, godz. 20.45, Eleven Sports, Empoli – Torino, niedziela, godz.18, Eleven Sports, Palermo – Hellad Verona, niedziela, godz. 20.45, Eleven Sports.
    1 3 4 5 »

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33