Sport w TV: Żużel w Lesznie, dużo piłki i szczypiorniści w Kaliszu

LUMAR, MAC
Sport w TV: Żużel w Lesznie, dużo piłki i szczypiorniści w Kaliszu
Sport w TV: Żużel w Lesznie, dużo piłki i szczypiorniści w Kaliszu Mariusz Kapala
Tym razem sportowy weekend upłynie przede wszystkim pod znakiem spotkań eliminacyjnych do piłkarskich mistrzostw świata Rosja’2018. Oprócz piłki nożnej sympatykom sportu, którzy zdecydują się trochę czasu spędzić przed telewizorami, polecamy przede wszystkim relacje z odbywających się w Polsce mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn, rozgrywanych w Finlandii mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn, Grand Prix Włoch, 13. rundy MŚ Formuły 1, mistrzostw świata w judo w Budapeszcie oraz wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana.

Kibice żużla emocjonować się będą półfinałowymi meczami w polskiej PGE Ekstralidze, w niedzielę mecz Fogo Unii w Lesznie.
Poza tym warto z pewnością śledzić rywalizację podczas ostatniego w 2017 roku wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open w Nowym Jorku.. Polecany także transmisje ze spotkań PGNiG Superligi w piłce ręcznej mężczyzn, w tym pierwszego w historii Kalisz meczu PGNiG Superligi MKS Kalisz – VIVE Tauron Kielce (sobota, godz. 12.30, Canal+Sport.

PIŁKA NOŻNA
Eliminacje MŚ Rosja’ 2018, Gruzja – Irlandia, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, Finlandia – Islandia, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport News, Hiszpania – Włochy, sobota, godz. 20.35, Polsat Sport Extra, Ukraina – Turcja, sobota, godz. 20.35, Polsat Sport News, Holandia – Bułgaria, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, Białoruś – Szwecja, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport News, Węgry – Portugalia, niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport Extra, Grecja – Belgia, niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport News (skróty spotkań, sobota, niedziela, godz. 23.30, Polsat Sport News).

Zobacz też: Szczęsny o braku Krychowiaka

Źródło:

Nice I liga: Odra Opole – Chojniczanka Chojnice, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Chrobry Głogów – Miedź Legnica, niedziela, godz. 12.15, Polsat Sport.

Liga brazylijska: Gremio Porto Alegre – Sport Recife, sobota, godz. 22, Eleven Sports.

SIATKÓWKA

Mistrzostwa Europy, półfinały, sobota, godz. 17.15 i godz. 20.15, Polsat Sport, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 17.15, Polsat Sport, finał, niedziela, godz. 20.15, Polsat Sport oraz godz. 20.30, Polsat.

KOSZYKÓWKA
Eurobasket'2017: Polska – Islandia, sobota, godz. 12.35, TVP Sport, Grecja – Francja, sobota, godz. 15.20, TVP Sport, Finlandia – Słowenia, sobota, godz. 18.50, TVP Sport, Słowenia – Grecja, niedziela, godz. 15.20, TVP Sport, Finlandia – Polska, niedziela, godz. 18.50, TVP Sport.

PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga mężczyzn, MKS Kalisz – VIVE Tauron Kielce, sobota, godz. 12.30, Canal+Sport, MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze, niedziela, godz. 12.45, Canal+ Sport.
Liga niemiecka, THW KIel – SX Magdeburg, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, SG Flensburg-Handewitt – Rhein-Neckar Lowen, niedziela, godz. 15, SportKlub.
ŻUŻEL
PGE Ekstraliga, półfinały, Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów, niedziela, godz. 16, nSport, Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, niedziela, godz. 18.30, nSport.
Nice PLŻ, półfinałowe rewanże, Grupa Azoty Unia Tarnów – Orzeł Łódź, niedziela, godz. 12.30, Eleven Sports, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport oraz Super Polsat.
FORMUŁA1
Grand Prix Włoch na torze Monza, sobota, godz. 10.55, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz. 13.50, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eleven.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

Seria GP3, Grand Prix Włoch, 1. wyścig na torze Monza, niedziela, godz. 8. Polsat Sport Extra (retransmisja), 2. wyścig na torze Monza, niedziela, godz. 9, Polsat Sport Extra.
Formuła 2. Grand Prix Włoch, 1. wyścig ma torze Monza, sobota, godz. 16, Polsat Sport News, 2. wyścig na torze Monza, niedziela, godz. 10.05, Polsat Sport Extra.
Porsche Supercup, wyścig na torze Monza, niedziela, godz. 11.15, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 11.25, Polsat Sport Extra.
Euroformuła Open, 1. wyścig na torze Silverstone, sobota, godz. 15.10, Polsat Sport News, 2. wyścig na torze Silverstone, niedziela, godz. 13.10, Polsat Sport News.

TENIS
Turniej wielkoszlemowy US Open w Nowym Jorku, sobota, godz. 17, Eurosport 2 oraz godz.18, Eurosport 1, niedziela, godz. 17, Eurosport 2 oraz godz. 18, Eurosport 1.

KOLARSTWO
Vuelta a Espana, sobota, godz. 15, Eurosport 1, niedziela, godz, 13.45, Eurosport 1.
Tour of Britain, niedziela, godz.14.15, Eurosport 2.

JUDO
Mistrzostwa świata, kategorie do 100 kg mężczyzn, powyżej 100 kg mężczyzn, powyżej 70 kg kobiet, sobota, godz.17.10, TVP Sport, turniej drużynowy mężczyzn i kobiet, niedziela, godz. 17.10, TVP Sport.

GOLF
European Tour, D+D REAL Czach Masters, 3. runda, sobota, godz. 14, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz.13, Canal+Sport 2.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie