Sport w TV. Żużel w Melbourne, dużo piłki, początek alpejskiej zimy

LUMAR, MAC
Grand Prix Australii w Melbourne będzie jedną z atrakcji tego weekendu.
Grand Prix Australii w Melbourne będzie jedną z atrakcji tego weekendu. Sławomir Kowalski
Kibicom, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zwłaszcza Grand Prix Australii, ostatnie zawody cyklu Grand Prix 2017 Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu, Grand Prix Meksyku, 18. z 20 zawodów Formuły 1 w sezonie 2017, Grand Prix Malezji na torze Sepang – przedostatnie zawody MŚ w wyścigach motocyklowych oraz Rajd Walii, przedostatnią rundę MŚ w rajdach samochodowych.

Nie można nie zobaczyć pierwszych w nowym sezonie zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.
Po raz kolejny bardzo dużo będzie futbolu. Tradycyjnie na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy) oraz wiele meczów angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej włoskiej Dla kibiców piłki nożnej także decydujące mecze kończących się w Indiach Mistrzostw Świata drużyn do lat 17.
Na pewno będzie w czym wybierać.

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Płock, sobota, godz. 15.10, nSport, Cracovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 17.40, Canal+Sport, Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze, sobota, godz. 20.10, Canal+Sport, Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Legia Warszawa – Arka Gdynia, niedziela, godz. 17.35, Canal+.
Nice I liga: GKS Tychy – GKS Katowice, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.

Liga angielska: Manchester United – Tottenham, sobota, godz. 13.25, Canal+Sport 2, West Bromwich – Manchester City, sobota, godz. 15.55, Canal+Sport 2, Bournemouth – Chelsea, sobota, godz. 18.25, Canal+Sport 2, Brighton&Hove – Southampton, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Leicester – Everton, niedziela, hodz. 16.55, Canal+Sport 2.

Zobacz więcej: Zlatan Ibrahimović coraz bliżej powrotu na boisko

(Źródło: Press Focus)

Liga niemiecka: Schalke 04 Gelsenkirchen – VfL Wolfsburg, sobota, godz. 15.25, Eleven, Hoffenhein – Borussia Moenchengladbach, sobota, godz, 15.25, Eleven Extra, Bayern Monachium – RB Lipsk, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports, Werder Brema – FC Ausburg, niedziela, godz. 15.25, Eleven Extra, VfB Stuttgart – Freiburg, niedziela, godz. 17.55, Canal+Sport.

Liga hiszpańska: Alaves – Valencia, sobota, godz, 12.55, Eleven Sports, Atletico Madryt – Villarreal, sobota, godz. 18.25, Eleven Extra, Athletic Bilbao – FC Barcelona, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Getafe – Real Sociedad San Sebastian, niedziela, godz. 11.33, Eleven, Girona – Real Madryt, niedziela, godz. 16.10, Eleven, Eibar – Levante, niedziela, godz. 18.25, Eleven Sports, Malaga – Celta Vigo, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga włoska: Milan – Juventus, sobota, godz. 17.55, Eleven, Roma – Bologna, sobota, godz. 20.40, Eleven Extra, Benevento – Lazio, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Napoli – Sassuolo, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Torino – Cagliari, niedziela, godz. 20.30, Eleven Extra.

Mistrzostwa Świata Under 17, o 3. miejsce Brazylia – Mali, sobota, godz. 13.15, Eurosport 2, finał Anglia – Hiszpania , sobota, godz. 16.15, Eurosport 1.
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Admira, sobota, godz. 16, SportKlub, Red Bull Salzburg – Altach, sobota, godz. 18.30, SportKlub.
Liga chińska: Henan Jianye FC – Shanghai SIPG FC, niedziela, godz. 8.55, Polsat Sport News.
Liga czeska: Sparta Praga – Banik Ostrawa, niedziela, godz. 18, Polsat Sport Extra.
Liga holenderska: Roda JC Kerkrade – Feyenoord Rotterdam, sobota, godz. 18.25, Polsat Sport Extra, Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam, sobota, godz. 20.40, Polsat Sport Extra, Vitesse Arnheim – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport Extra.
Liga rosyjska: FK Rostów – Spartak Moskwa, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport News.
Liga ukraińska, Karpaty Lwów – Dynamo Kijów, niedziela, godz. 18.25. Polsat Sport News.

ŻUŻEL
Grand Prix Australii w Melbourne, ostatnia runda IMŚ sezonu 2017, sobota, godz. 9.30, Canal+.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Świata w Solden, gigant kobiet, sobota, godz. 9.45 i godz. 12.45, Eurosport 1, gigant mężczyzn, niedziela, godz. 9.45 i godz. 12.45, Eurosport 1.

KOSZYKÓWKA
Liga NBA: New Orleans Pelicans – Cleveland Cavaliers, sobota/niedziela, godz. 1. Canal+Sport.
Polska Liga Koszykówki, Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga turecka, Banvit – Trabzonspor, sobota, godz. 12, SportKlub, Darussafaka Basketbol – Pinar Karsiyaka, niedziela, godz. 12, SportKlub, Galatasaray Odeabank Stambuł – Fenerbahce Dogus Stambul, niedzie;a, godz. 16, SportKlub.
Liga hiszpańska, Valencia BC – Herbalife Gran Canaria, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.

SIATKÓWKA
Liga Siatkówki Kobiet, Developres SkyRes Rzeszów – BKS Profi-Credit Bielsko-Biała, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.
PlusLiga mężczyzn, Łuczniczka Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Kożle, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
Liga włoska kobiet: Saugella Team Monza – Savino Del Bene Scandicci, sobota, godz. 20.35, nSport.

PIŁKA RĘCZNA
Międzynarodowy turniej Golden League mężczyzn: mecz Dania – Polska, sobota, godz. 16, TVP Sport, Norwegia – Francja, sobota, godz. 18.50, TVP Sport, Polska – Norwegia, niedziela, godz. 17.50, TVP Sport, Dania – Francja, niedziela, godz. 20.05, TVP Sport.
FORMUŁA 1
Grand Prix Meksyku, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports, kwalifikacje, sobota, godz. 19.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 19.45, Eleven.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

FIA World Touring Car Championshiop w Motegi – kwalifikacje, sobota, godz. 7.15, Eurosport 1, wyścig otwarcia, niedziela, godz. 5.45, Eurosport 1, wyścig główny, niedziela, godz. 7, Eurosport 1.
Porsche Supercup,1. wyścig w Meksyku, sobota, godz, 22.10, Polsat Sport News, sobota/niedziela,, godz. 1,Eurosport 2, 2 wyścig w Meksyku, niedziela, godz. 17.15, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport News.
Euroformuła Open, 2 wyścig w Barcelonie, niedziela, godz. 13, Polsat Sport News.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Grand Prix Malezji – 17. runda MŚ, sesja kwalifikacyjna klasy Moto3, sobota, godz.6.35, Polsat Sport Extra, 4. sesja treningowa klasy MotoGP, sobota, godz. 7.30, Polsat Sport Extra, sesje kwalifikacyjne klas MotoGP, sobota, godz. 8.10 oraz godz.8.35, sesja kwalifikacyjna klasy Moto2, sobota, godz.9.05, Polsat Sport Extra, rozgrzewki przed wyścigami, sobota/niedziela, godz. 2.10, Polsat Sport Extra, wyścigi MŚ, niedziela, godz. 5 (Moto3), niedziela, godz. 6.20 (Moto 2), niedziela, godz. 8 (MotoGP), Polsat Sport Extra.

RAJDY SAMOCHODOWE
Rajd Wielkiej Brytanii (Walii) – przedostatnia impreza MŚ 2017, SS 12: Gartheiniong 2, sobota.godz.13, Canal+Sport, SS 18: Brenig 1, niedziela, godz. 10, Canal+Sport 2. SS 21: Brenig 2- Power Stage, niedziela, godz. 13, Canal+Sport 2.

TENIS
Turniej WTA Finals w Singapurze, półfinały gry pojedynczej, sobota, godz. 10 oraz godz. 13.30, TVP Sport, finał gry podwójnej, niedziela, godz. 9, TVP Sport, finał gry pojedynczej, niedziela, godz. 12. TVP Sport.
Turniej ATP w Bazylei, 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 14.30, Polsat Sport Extra, 2.mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 22.50, Polsat Sport Extra (retransmisja), mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 15, Polsat Sport Extra.
Turniej ATP w Wiedniu, 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 14, Polsat Sport News, 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 16, Polsat Sport News, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 14, Polsat Sport News.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL Montreal Canadiens – New York Rangers, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport.

BOKS
Gala w Cardiff, w tym walka o mistrzowskie pasy federacji IBF World, IBO World i WBA World w wadze ciężkiej Anthony Joshua – Carlos Takam, sobota, godz. 21, Canal+Sport 2.

SPORTY WALKI
Cage Warriors 88 w Liverpoolu, sobota, godz. 22, Eleven.

KOLARSTWO

Tour of Hainan, sobota, godz. 7, Eurosport 2, niedziela, godz. 7, Eurosport 2.

KOLARSTWO TOROWE
Wyścig Six Day w Londynie, sobota, godz. 20.30, Eurosport 1, niedziela, godz. 18.15, Eurosport 1.

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Skate Canada – program dowolny solistek, sobota, godz. 19, Eurosport 2, program dowolny par tanecznych sobota, godz. 21.10, TVP Sport oraz sobota, godz. 21.15, Eurosport 2, pokazy mistrzów, niedziela, godz, 21, Eurosport 2.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
liga NFL: Dertroit Lions – Pittsburgh Steelers, niedziela/poniedziałek, godz.2.25, Eleven Sports.

GOLF
WGC-HSBC Champioms, 3. runda, sobota, godz. 5, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz.5, Canal+Sport 2.

SNOOKER
Turniej International Championship w Daqingu – 1. dzień, niedziela, godz. 8.45 oraz niedziela, godz. 12.30, Eurosport 2.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie