sportowy24
    Piłka nożna

Wyniki

Brak wyników

Polska - Anglia 1:1. Wynik jak na Wembley, ale remis pozostawia niedosyt [ZDJĘCIA]

Powtórką z Wembley był w środę tylko wynik. Siódmy remis w historii meczów obu drużyn z jednej strony daje nam poczucie satysfakcji, a z drugiej niedosytu, bo Anglicy nie pokazali niczego wielkiego i na "wysuszonym" Stadionie Narodowym byli do ogrania. Remis uratował nam w drugiej połowie Kamil Glik po stałym fragmencie gry. W pierwszej, w podobnych okolicznościach, do siatki...

Polska - Anglia 1:1. Remis z niedosytem na Stadionie Narodowym [RELACJA NA ŻYWO, ZDJĘCIA]

Polska reprezentacja piłkarska, po wtorkowym odwołaniu meczu z powodu ulewy, gra dziś z Anglią na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2014. Dla kadry Waldemara Fornalika to najtrudniejszy sprawdzian w tych rozgrywkach. Na zwycięstwo nad Anglikami czekamy od 39 lat. Czy uda się tym razem, zwłaszcza po wczorajszej kompromitacji z bajorem na murawie? Początek...

Luis Henriquez i Aleksandar Tonew z Lecha Poznań zagrali w reprezentacjach Panamy i Bułgarii

We wtorkowych meczach eliminacyjnych mistrzostw świata wystąpiło dwóch piłkarzy poznańskiego Lecha. Luis Henríquez zagrał 90 minut w reprezentacji Panamy. W grupie C strefy CONCACAF (Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby) Panamczycy zremisowali w Hawanie z Kubą 1:1. Natomiast Aleksandar Tonew pojawił się na boisku w Pradze, gdzie Bułgaria bezbramkowo zremisowała z Czechami w grupie B.