sportowy24
    Zobacz
    odmiany i ceny

    Jak wybrać choinkę? Jodła, daglezja czy świerk?

    Rozwiń
    Sportowy weekend w telewizji (13-14 październiaka). Kto...

    Sportowy weekend w telewizji (13-14 październiaka). Kto pokaże najciekawsze relacje ze sportowych aren?

    Radosław Patroniak, Krzysztof Maciejewski

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Stocznia Szczecin z Bartoszem Kurkiem w minioną w niedzielę wygrała Memoriał Gołasia w Zalasewie koło Swarzędza, a w pierwszej kolejce PlusLigi będzie

    Stocznia Szczecin z Bartoszem Kurkiem w minioną w niedzielę wygrała Memoriał Gołasia w Zalasewie koło Swarzędza, a w pierwszej kolejce PlusLigi będzie można ją zobaczyć na antenie Polsatu Sport w meczu o ligowe punkty z Treflem Gdańsk (niedziela, godz. 14.45) ©Fot. Grzegorz Dembiński

    Tym razem weekend nie będzie zbyt bardzo bogaty w wydarzenia sportowe. Uwagę kibiców przykuwać będą przede wszystkim wielokrotnie bardzo atrakcyjne spotkania Ligi Narodów – nowych rozgrywek europejskich reprezentacji narodowych oraz mistrzostwa świata w siatkówce kobiet. Z wydarzeń piłkarskich, poza meczami Ligi Narodów, także amerykańska liga MLS.
    Stocznia Szczecin z Bartoszem Kurkiem w minioną w niedzielę wygrała Memoriał Gołasia w Zalasewie koło Swarzędza, a w pierwszej kolejce PlusLigi będzie

    Stocznia Szczecin z Bartoszem Kurkiem w minioną w niedzielę wygrała Memoriał Gołasia w Zalasewie koło Swarzędza, a w pierwszej kolejce PlusLigi będzie można ją zobaczyć na antenie Polsatu Sport w meczu o ligowe punkty z Treflem Gdańsk (niedziela, godz. 14.45) ©Fot. Grzegorz Dembiński

    Oprócz wydarzeń piłkarskich oraz MŚ siatkarek polecamy szczególnie relacje ze spotkań Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn
    (zwłaszcza mecze PGE VIVE Kielce i ORLEN Wisły Płock) oraz ważnych turniejów tenisowych.

    Ponadto warto zobaczyć spotkania ligi hokeja na lodzie NHL oraz mecze polskiej PLUSLigi w siatkówce mężczyzn , Energa Basket Ligi
    w koszykówce mężczyzn oraz Energa Basket Ligi Kobiet.


    Polecamy także galę bokserską w Omaha z walką o pas mistrzowski federacji WBO w wadze półśredniej Terence Crawford – Jose Benavidez , walki ćwierćfinałowe World Boxing Surer Serie oraz mecz Ligi Mistrzyń w tenisie stołowym Enea Siarka Tarnobrzeg – LZ Frosberg Linz.

    PIŁKA NOŻNA
    Liga Narodów Europy:
    Słowacja – Czechy, sobota, godz. 14.50, Polsat Sport News, Norwegia – Słowenia, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, Gruzja – Andora, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport News, Holandia – Niemcy, sobota, godz. 20.35, Polsat Sport, Irlandia – Dania, sobota, godz. 20.35, Polsat Sport Extra, Bułgaria – Cypr, sobota, godz. 20.25, Polsat Sport News, Rumunia – Serbia, niedziela, godz. 14.50, Polsat Sport News, Rosja – Turcja, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra, POLSKA – WŁOCHY, niedziela, godz. 20.05, TVP Sport oraz niedziela, godz. 20.35, TVP 1 i Polsat Sport, Litwa – Czarnogóra, niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport Extra, Izrael – Albania, niedziela, godz. 20.35, Polsat Sport News.
    Liga amerykańska, Major League Soccer, Minnesota United – Colorado Rapids, sobota, godz. 20, Eurosport 2, DC United - FC Dallas, sobota, godz. 23, Eurosport 2.

    LETNIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W BUENOS AIRES
    lekkoatletyka, 4. dzień, niedziela, godz. 19, Eurosport 2.

    PIŁKA RĘCZNA
    Liga Mistrzyń. mecz fazy grupowej Breszt Bretagne Hamdball – Rostow n/Donem, sobota, godz. 14.55, nSport.
    Liga Mistrzów, mecz fazy grupowej Mieszków Brześć - FC Barcelona Lassa, sobota, godz. 15.55, Canal+Sport oraz Eleven Sports 1, Momtpellier HB – Telekom Veszprem. Sobota, godz. 17.25, Eleven Sports 2, PGE Vive Kielce – HC Vardar Skopje (grupa A), niedziela, godz. 16.30, Canal+Sport oraz niedziela, godz. 16.55, Eleven Sports 1, Dinamo Bukareszt – ORLEN Wisła Płock, niedziela, godz. 19.55, Canal+Sport oraz Eleven Sports 1
    PGNiG Superliga – mężczyźni, NMC Górnik Zabrze – KS Azoty Puławy, sobota, godz. 18,15, nSport.

    KOSZYKÓWKA
    Energa Basket Liga Kobiet, Investin The West Enea Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin, sobota, godz. 19, SportKLub.
    Energa Basket Liga: AZS Koszalin – Polski Cukier Toruń, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport, Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
    Liga hiszpańska - mężczyźni, Real Madryt – Devina Seguros Juventut Badalona, niedziela, godz. 12.30, SportKLub, Unicaja Baloncesto Malaga – Herbalife Gran Canaria, niedziela, godz. 19.15, SportKLub

    SIATKÓWKA
    Mistrzostwa Świata w Japonii – kobiety, mecz III rundy, niedziela. godz.9.10, Polsat Sport News, mecz III rundy, niedziela, godz.12.10, Polsat Sport News.
    PlusLiga - mężczyźni: Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Stocznia Szczecin – Trefl Gdańsk, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport, GKS Katowice - Idykpol ZSAS OIlsztyn, niedziela, godz. 17,20, Polsat Sport News.

    HOKEJ NA LODZIE
    liga NHL, New York Rangers – Edmonton Oilers, sobota, godz. 19.05, TVP Sport

    BOKS
    Gala w Omaha, walka o pas mistrzowski federacji WBO w wadze półśredniej Terence Crawford – Jose Benavidez, sobota/niedziela, godz. 3.20, Polsat Sport.
    World Boxing Super Series, walka ćwierćfinałowa wagi koguciej Zolani Tate – Mikhaił Aloyan, sobota, godz. 22, TVP Sport (walka ćwierćfinałowa wagi junior ciężkiej Andrew Tabiti – Rusłan Fajfer, sobota, godz. 23.40, TVP Sport.

    TENIS
    Turniej WTA w Tiencinie, mecze półfinałowe gry pojedynczej, sobota, godz.5.30 oraz sobota, godz. 7.30, Polsat Sport Extra, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 8, Polsat Sport Extra.
    Turniej WTA w Hong Kongu, mecze półfinałowe gry pojedynczej, sobota, godz. 8, sobota, godz. 10, TVP Sport, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 10, TVP Sport.
    Turniej WTA w Linzu, mecze półfinałowe gry pojedynczej, sobota, godz. 14 oraz sobota, godz. 16, Eurosport 2, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz.14, Eurosport 1.
    Turniej ATP w Szanghaju, 1.mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 10.30, Polsat Sport, 2. Mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 14, Polsat Sport Extra, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz.10.30, Polsat Sport Extra.

    TENIS STOŁOWY
    Liga Mistrzyń , mecz fazy grupowej Enea Siarka Tarnobrzeg – LZ Frosberg Linz, sobota, godz.13, TVP Sport.

    WYŚCIGI SUPERBIKE’ÓW
    Mistrzostwa Świata w San Juan, superpole, sobota, godz. 18.30, Eurosport 1, 1 wyścig, sobota, godz. 21, Eurosport 1, 2, wyścig, niedziela, godz. 21, Eurosport 1.
    Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w Grands Hatch, 1. wyścig, niedziela, godz. 13.15, Eurosport 2, 2. wyścig, niedziela, godz. 13.45, Eurosport 2, 3. wyścig, niedziela, godz.17, Eurospoprt 2.

    WYŚCIGI SAMOCHODOWE
    FIA World Endurence Championship w Oyamie, niedziela, godz. 4, Polsat Sport News oraz niedziela, godz. 8.30, Eurosport 1.

    KOLARSTWO
    Tour of Turkey, 5. etap, sobota, godz. 11, Eurosport 1, Tour of Turkey,6. etap, niedziela, godz. 12, Eurosport 1.
    Giro d’Lombardia, sobota, godz. 14.30, Eurosport 1.

    GOLF
    British Masters, III runda, sobota, godz. 13, Canal+Sport 2, finał, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport 2.

    E-SPORT
    Finał League of Legends, niedziela, godz. 12.45, TVP Sport

    Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl