Sportowy weekend w telewizji (4-5 sierpnia). Zobacz, jakie transmisje sportowe będą do obejrzenia w telewizji w sobotę i niedzielę

Radosław Patroniak, Krzysztof MaciejewskiZaktualizowano 
W weekend sporo emocji mogą dostarczyć nam pływacy podczas ME na basenie w Glasgow
W weekend sporo emocji mogą dostarczyć nam pływacy podczas ME na basenie w Glasgow Fot. Archiwum Głosu Wlkp.
Weekend będzie dość bogaty w wydarzenia sportowe. Jak zwykle na ekranach telewizorów będzie nożna zobaczyć wszystkie mecze polskiej LOTTO ekstraklasy piłkarskiej. Spotkanie Śląsk Wrocław - Lech Poznań w niedzielę od 15.10 w Canal+Sport.

Z wydarzeń piłkarskich także mecz Fortuna 1 Ligi (na antenie Cyfrowego Polsatu, w Polsacie Sport), Tarcza Współnoty – mecz mistrza kraju ze zdobywca FA Cup otwierający sezon piłkarski w Anglii, angielska Championship, niemiecka 2. Bundesliga, spotkanie o Superpuchar Turcji. mecze International Champions Cup oraz amerykańska Major League Soccer (MLS).

Będą także mecze piłki nożnej plażowej w ramach Euro Beach Soccer League.
Ponadto polecamy zwłaszcza relacje z mistrzostw Europy w pływaniu, ME w wioślarstwie, ME w kolarstwie torowym, zawodów Letniej Grand Prix w skokach narciarskich oraz Grand Prix Czech – dziesiątej rundy MŚ w wyścigach motocyklowych.

Dla sympatyków żużla tym razem sobotni finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie oraz niedzielne Indywidualne, Międzynarodowe Mistrzostwa PGE Ekstraligi.

Polecamy również relacje z turniejów tenisowych.

Nie można przegapić także relacji z 75. Tour de Pologne, jednego ze starszych wyścigów kolarskich w Europie.

PIŁKA NOŻNA
Liga polska – LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin, sobota, godz. 17.40, Canal+Sport, Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, sobota, godz. 20.10, Canal+Sport, Śląsk Wrocław – Lech Poznań, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, niedziela, godz.17.30, Canal+, Miedź Legnica – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 17.35, Canal+Sport.
Liga polska – Fortuna 1 liga, Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.
Anglia – Tarcza Wspólnoty, mecz Chelsea Londyn – Manchester City (mecz zdobywcy FA Cup i mistrza Anglii inaugurujący sezon w Anglii), niedziela, godz. 15.55, Eleven Sports 1
Turcja – Superpuchar, mecz Galatasaray SK Stambuł – Akhisar Belediyespor, niedziela, godz. 19.45, Polsat Sport News.
Liga angielska – Championship: Ipswich Town – Blackburn Rovers, sobota, godz. 15.55, Eleven Sports 2, Sheffield United – Swansea City, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports 1, Leeds United – Stoke City, niedziela, godz. 17.25, Eleven Sports 2.
liga niemiecka – 2.Bundesliga: VfL Bochum – 1.FC Kóln, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports 1, SSV Jahn Regensburg – FC Ingolstadt 04, sobota, godz. 15.25, Eleven Sports 1, 1.FC Magdeburg – FC St. Pauli Hamburg, niedziela, godz. 13.25, Eleven Sports 1, 1.FC Heiedenheim – Arminia Bielefeld, niedziela, godz.15.25, Eleven Sports 2.
liga amerykańska – Major League Soccer (MLS): Atlanta United – Toronto FC, sobota, godz. 22, Eurosport 2, New York Red Bulls – Los Angeles FC, niedziela/poniedziałek, godz. 0.15, Eurosport 1.
International Champions Cup, Real Madryt – Juventus Turyn, niedziela, godxz.0.00, TVP Sport, AC Milan – FC Barcelona, sobota/niedziela, godz. 2, TVP 1 oraz TVP Sport, Inter Mediolan – Olympiqee Lyon, niedziela, godz. 6, TVP Sport.
inne mecze towarzyskie: FC Bayern Monachium – Manchester United FC , niedziela, godz. 20.10, Polsat Sport Extra, Rayo Vallecano – CF Os Belenenses, niedziela, godz. 21.25, Eleven Sports 1.

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA
Euro Beach Soccer League – turniej w Mińsku: Turcja – Włochy, sobota, godz. 16, Polsat Sport Extra, Białoruś – Polska, sobota, godz. 17.15, Polsat Sport Extra, Polska – Turcja, niedziela, godz.16, Polsat Sport, Włochy – Białoruś, niedziela, godz. 17.15, Polsat Sport Extra.

ŻUŻEL
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie, sobota, godz. 18.30, nSport.
Indywidualne, Międzynarodowe Mistrzostwa PGE Ekstraligi, niedziela, godz.17.30, nSport.

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Grand Prix Czech – dziesiąta runda MŚ 2018 w Brnie, 3 sesja treningowa w klasie Moto 3, sobota, godz. 9, Polsat Sport Extra, 3 sesja treningowa w klasie Moto GP, sobota, godz. 9.55, Polsat Sport Extra, 3 sesja treningowa w klasie Moto G2, sobota, godz. 10.55, Polsat Sport Extra, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto 3, niedziela, godz. 12.35, Polsat Sport Extra, 4 sesja treningowa w klasie MotoGP, sobota, godz. 13.30, Polsat Sport Extra, sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP, sobota, godz. 14.10, Polsat Sport Extra, sesja kwalifikacyjna w klasie Moto 2, sobota, godz. 15.05, Polsat Sport News, rozgrzewka w klasie Moto 3, niedziela, godz. 8.40, Polsat Sport Extra, rozgrzewka w klasie Moto 2, niedziela, godz. 9.10, Polsat Sport Extra, rozgrzewka w klasie MotoGP, niedziela, godz. 9.40, Polsat Sport Extra, wyścig w klasie Moto 3, niedziela, godz.11, Polsat Sport Extra, wyścig w klasie Moto 2, niedziela, godz. 12.20, Polsat Sport Extra, wyścig w klasie Moto GP, niedziela, godz. 14, Polsat Sport Extra.

SKOKI NARCIARSKIE
Zawody Letniej Grand Prix w Einsiedeln, konkurs indywidualny mężczyzn, sobota/niedziela, godz. 0.30, Eurosport 2 (retransmisja).

KOLARSTWO
75. Tour de Pologne, 1. etap Kraków – Kraków, sobota, godz.15.35, TVP Sport, sobota, godz. 17.30, TVP1 oraz sobota, godz. 17.45, Eurosport 2, 75. Tour de Pologne, 2.etap Tarnowskie Góry – Katowice, niedziela, godz.15.10 i godz. 16.40, TVP Sport, niedziela, godz. 17.30, TVP 1 oraz niedziela, godz. 18, Eurosport 2.
Mistrzostwa Europy w Glasgow – wyścig kobiet, niedziela, godz. 14.15, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 14.20, TVP Sport.
Wyścig Classica San Sebastian (38. edycja wyścigu), sobota, godz. 16, Eurosport 2

KOLARSTWO TOROWE
Mistrzostwa Europy w Glasgow – 3. dzień, sobota, godz. 8.45, Eurosport 2, sobota, godz. 10, TVP Sport, sobota, godz. 14.45, Eurosport 1, sobota, godz. 19.50, Eurosport 1, sobota, godz. 20.10, TVP Sport, ME w Glasgow – 4 dzień, niedziela, godz. 9.45, Eurosport 2, niedziela, godz. 10, TVP Sport, niedziela, godz. godz. 20, Eurosport 1, niedziela, godz. 20.30, TVP Sport

PŁYWANIE
Mistrzostwa Europy w Glasgow, 2. dzień, sobota, godz. 10.30, Eurosport 1, sobota, godz. 17.45, Eurosport 1, sobota, godz. 19.30, TVP Sport, ME w Glasgow – 3. dzień, niedziela, godz. 10,15, Eurosport 1, niedziela, godz. 18. Eurosport 1, niedziela, godz. 19.30, TVP Sport.

WIOŚLARSTWO
Mistrzostwa Europy w Glasgow – 3. dzień, sobota, godz. 12, Eurosport 2 oraz sobota, godz. 12.05, TVP Sport, ME w Glasgow - 4. dzień. niedziela, godz. 12, Eurosport 1 oraz niedziela, godz. 12.35, TVP Sport

GIMNASTYKA SPORTOWA
Mistrzostwa Europy w Glasgow – 3. dzień, sobota, godz. 14, TVP Sport oraz sobota, godz. 14.15, Eurosport 2.

TENIS
Turniej WTA w San Jose, 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 22.35, TVP Sport, 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota/niedziela, godz. 4. TVP Sport, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 23, TVP Sport. (w TVP Sport także transmisje z ewentualnych spotkań Magdy Linette w turnieju w Waszyngtonie)
Turniej ATP w Waszyngtonie, 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 20, Polsat Sport, 2.mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota/niedziela, godz. 1, Polsat Sport, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 21, Polsat Sport.
Turniej ATP Challenger w Sopocie, 1. mecz półfinałowy, sobota, godz. 13, Polsat Sport News, 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 15, Polsat Sport News, necz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 15, Polsat Sport News.

BADMINTON
Mistrzostwa Świata w Nankinie, sobota, godz. 6, Polsat Sport, niedziela, godz. 7, P)olosat Sport.

BOKS
Gala w Cardiff z walką wieczoru Joe Cordina – Sean Dodd o pas mistrza Wspólnoty Narodów, sobota, godz. 20, Polsat Sport News (od godz. 22. Gala w Cardiff również w Polsacie Sport)
Gala w Uniondale z walką wieczoru Andre Berto – Devon Alexander w wadze półśredniej, sobota/niedziela, godz. 1.30, Canal+Sport.
Gala w Atlantic City z walką wieczoru Siergiej Kowaliew – Eleider Alvarez o pas mistrza świata federacji WBO w wadze ciężkiej, sobota/niedziela, godz. 3, Polsat Sport.

KOSZYKÓWKA
NBA Africa Game 2018. Mecz Afryka – Reszta Świata, sobota, godz. 17, Canal+Sport 2.

GOLF
European Tour, Turniej Bridgestone Invitation – 3 runda sobota, godz. 19.30, Canal+Sport2, turniej Bridgestone Invitation – finał, niedziela, godz. 18, Canal+Sport 2.

SPORTY WALKI
Gala UFC 227 w Los Angeles z walką wieczoru TJ Dillashaw – Cody Garbrandt w wadze koguciej, sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport Extra.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

polecane: FLESZ: Umacnia się rynek pracownika. Oto zawody najbardziej pożądane.

Wideo

Materiał oryginalny: Sportowy weekend w telewizji (4-5 sierpnia). Zobacz, jakie transmisje sportowe będą do obejrzenia w telewizji w sobotę i niedzielę - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3