Sportowy weekend w Wielkopolsce. W niedzielę bieganie po...

    Sportowy weekend w Wielkopolsce. W niedzielę bieganie po schodach, ale też dużo piłki nożnej i koszykówki

    LUMAR, MAC

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    W niedzielę w Poznaniu odbędzie się bieg po schodach na szczyt Collegium Altum.

    W niedzielę w Poznaniu odbędzie się bieg po schodach na szczyt Collegium Altum. ©Łukasz Gdak

    Weekendowy kalendarz wielkopolskich wydarzeń sportowych jest bardzo obszerny, ale tym razem w naszym regionie nie będzie imprez nadzwyczaj elektryzujących kibiców. W pikarskiej trzeciej lidze najciekawiej zapowiada się mecz Mieszka Gniezno z Bałtykiem Gdynia, natomiast w ekstraklasie koszykarek Enea AZS Poznań podejmuje Widzewa Łódź. Bardzo widowisko powinno być Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie w niedzielę odbędzie się czwarty bieg po schodach, w tym mistrzostwa policji w bieganiu po schodach.
    W niedzielę w Poznaniu odbędzie się bieg po schodach na szczyt Collegium Altum.

    W niedzielę w Poznaniu odbędzie się bieg po schodach na szczyt Collegium Altum. ©Łukasz Gdak

    PIŁKA NOŻNA
    Medyk Konin – Olimpia Szczecin, ekstraliga kobiet, niedziela, godz. 11. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
    Medyk II Konin – Piastovia Piastów, I liga kobiet (grupa północna), niedziela, godz. 13.30. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
    GSS Grodzisk Wielkopolski – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wielkopolskim.

    Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg, trzecia liga (grupa II), sobota, godz. 14. Stadion przy Alei 600-lecia w Kleczewie.
    Polonia Środa Wielkopolska – Wierzyca Pelplin, trzecia liga (grupa II), sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
    Mieszko Gniezno – Bałtyk Gdynia, trzecia liga (grupa II), sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Strumykowej w Gnieźnie.
    KKS 1925 Kalisz – Wda Świecie, trzecia liga (grupa II), sobota, godz. 18. Stadion przy ul. Łódzkiej w Kaliszu
    Lech II Poznań – Świt Skolwin, trzecia liga (grupa II), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
    IV LIGA WIELKOPOLSKA
    15. kolejka, sobota: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Victoria Września (14), Lubuszanin Trzcianka – LKS Gołuchów (14), Orkan Śmiłowo – Kotwica Kornik (14), Krobianka Krobia – Olimpia Koło (14), Pogoń Nowe Skalmierzyce – Warta Międzychód (15), Obra Kościan – Zjednoczeni Trzemeszno (15), KS Opatówek – Centra Ostrów Wielkopolski (15), Polonia Kępno – Nielba Wągrowiec (15), Polonia 1912 Leszno – Unia Swarzędz (15), Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Sokół Pniewy (15).

    Lech Poznań – Pogoń Szczecin, Centralna Liga Juniorów U17 (grupa B), sobota, godz. 12. Boisko w Popowie koło Wronek.
    Warta Poznań – Błękitni Wronki, Centralna Liga Juniorów U17 (grupa B), niedziela, godz. 12. Boisko MOS przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.

    PIŁKA RĘCZNA
    KS AP Poznań – ChKS PŁ Łódź, I liga kobiet (grupa A), sobota, godz. 18. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
    Lider Swarzędz – Bór Oborniki Śląskie, II liga mężczyzn (grupa1), sobota, godz. 16.30. Hala przy ul. Jana Heweliusza w Swarzędzu-Zalasewie.
    1 »

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
    2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
    3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
    4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
    5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
    6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
    7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
    8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
    9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
    10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
    11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
    12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
    13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
    14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
    15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45