Spragnieni Lata 2018: Festiwal dotarł do Poznania. Zobacz...

  Spragnieni Lata 2018: Festiwal dotarł do Poznania. Zobacz zdjęcia

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Spragnieni Lata 2018: Festiwal dotarł do Poznania. Zobacz zdjęciaZobacz kolejne zdjęcie ----------->
  1/29
  przejdź do galerii

  Spragnieni Lata 2018: Festiwal dotarł do Poznania. Zobacz zdjęcia

  Zobacz kolejne zdjęcie ----------->

  ©Łukasz Gdak

  Duet Smolik i Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins oraz Bitamina to gwiazdy, które zagrały w sobotę nad Maltą, podczas poznańskiej odsłony festiwalu Spragnieni Lata.
  Początek koncertu należał do Marceliny, która przedstawiła utwory ze swej nowej płyty „Koniec wakacji”. Ma się ona ukazać pod koniec września. Rytmiczne, wpadające w ucho piosenki podobały się publiczności. A najbardziej niezwykle dynamiczna piosenka „Tańcz”, którą Marcelina wykonała ze słuchaczami.

  Zaraz potem pojawiła się Kasia Lins. Pochodząca z Poznania artystka zaprezentowała piosenki ze swej płyty „Wiersz ostatni”.
  Piosenkarka konsekwentnie buduje swój artystyczny image. W jej repertuarze jest miejsce i na balladę, i na ambitne country. Utwory te znakomicie mogłyby się sprawdzić na ścieżce dźwiękowej. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczny głos tej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów. Kasia Lins zaskoczyła tym, że jej zespół to przede wszystkim dziewczyny. Ale niespodzianką wieczoru był także jej wspólny występ w jednym z utworów z Kevem Foxem i Smolikiem. I był to występ niezwykle udany.  Kev Fox i Smolik przedstawili bardzo energetyczną muzykę. Było w niej miejsce na utwory z ich krążka wydanego trzy lata temu jak i na rzeczy nowe. Tego wieczoru podobać mogła się także umiejętnie łącząca hip-hop i jazz Bitamina. Nic dziwnego, że publiczność bawiła się znakomicie.

  Poznański koncert był przedostatni podczas tegorocznej trasy. Zakończy ją występ w Lublinie 15 września.  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo