Spring Break 2016 wystartował: Muzyczna wędrówka po klubach...

  Spring Break 2016 wystartował: Muzyczna wędrówka po klubach Poznania [ZDJĘCIA]

  SZKI

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  1flfsoap - Meskalina
  1/47
  przejdź do galerii

  1flfsoap - Meskalina ©Łukasz Gdak

  W czwartek rozpoczął się festiwal Spring Break 2016. Przez trzy dni w Poznaniu wystąpi ponad stu wykonawców. Zapraszamy na muzyczną wędrówkę po klubach Poznania.
  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference kusi ponad setką wykonawców, którzy w ciągu trzech dni wystąpią na kilkunastu scenach Poznania.

  Prócz tych, którzy osiągnęli już sukcesy, jak wykonująca po raz pierwszy na żywo materiał z nowej płyty Brodka, Dawid Podsiadło czy powracająca na scenę Reni Jusis, do stolicy Wielkopolski zawitali wykonawcy, którzy dopiero budują swoją markę.

  W tegorocznym bogatym programie znalazło się najwięcej w dotychczasowej historii festiwalu wykonawców zagranicznych, m.in. Protomartyr (USA), Malky (Niemcy), Carnival Youth (Łotwa), a także uczestnicy showcase'ów Instytutu Francuskiego w Polsce (Cold Silvers, Einleit, Birdy Hunt) oraz bloga Good Because Danish (Ida Wenøe, Sherpa).

  CZYTAJ TAKŻE: Trzy dni z Enea Spring Break Showcase Festival & Conference  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo