4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Filip Szymczak 4 (grał do 75 minuty)...

Stal Mielec - Lech Poznań 0:0. Kolejorz nie potrafi w Mielcu wygrać od 30 lat. Tak oceniliśmy lechitów

Napastnicy i rezerwowi

Filip Szymczak 4 (grał do 75 minuty)
Początek miał słaby, zbyt łatwo tracił piłkę. Potem się rozkręcił, ale pierwszy jego strzał, by zbyt słaby, bo zaskoczyć Mrozka. Po przerwie starał się, ale niewiele zdziałał.

Mikael Ishak 4
Bardziej widoczny w środku pola niż pod bramką. Drugą połowę zaczął od dwóch błędów technicznych. Gdy trafił wreszcie w 60 min. do bramki, okazało się, że jest na spalonym. W 89 min. miał na nodze piłkę meczową, ale trafił w Mrozka.