0 1 połowa

Puszcza Niepołomice

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! To nie był nudny bezbramkowy remis. Stal i Puszcza stworzyły mnóstwo sytuacji, ale jakimś sposobem piłka nie wpadła ani razu do sieci. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze okazja dla Radionowa, ale napastnik Puszczy nie uderzył celnie.

• Marcin Orłowski na ostatnie sekundy za Tomalskiego.

• Bartłomiej Kiełbasa za Stasika.

• Żółta kartka dla Andei Prokicia.

• Kilka strzałów graczy Stali w polu karnym, ale wszystkie zablokowane.

• Stal naciska, ale ma już coraz mniej czasu, by rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść.

• Na pochopny strzał zdecydował się Stasik.

• Będzie tylko rzut rożny po zablokowanym strzale Michała Żyry.

• Bylo blisko gola dla Puszczy! Żytek uderzył z głowy tuż obok bramki!

• Żółta kartka pokazana Żurkowki, który siedział już na ławce. Trudno utrzymać nerwy na wodzy.

• Mak próbował główą po zagraniu Prokicia, ale prosto w ręce Niemczyckiego.

• Za Żurka melduje się na boisku Maksymilian Sitek.

• Jakub Bąk wchodzi za Michała Kleca.

• Żółta kartka dla Stasika.

• Ajjj, brzydko nadepnięty na piszczel Niemczycki, któremu muszą pomóc medycy.

• Bartosz Nowak zastępuje Domańskiego.

• Naprawdę nieźle bronią się niepołomiczanie, którzy nie panikują przy szybkich akcjach Stali.

• Tym razem niezła akcja Puszczy, która jednak nie była w stanie sfinalizować jej strzałem.

• Nieprzygotowany strzał w wykonaniu Urbańskiego zginął w gąszczu nóg zawodników Puszczy.

• Składna akcja Stali zakończona próbą Tomasiewicza, która jedna została zablokowana i nic z tego nie wyszło.

• Michał Żyro, czyli bohater meczu z Miedzią, wszedł za Dadoka.

• Początek drugiej połowy.

• Czas na przerwę. Znakomite widowisko oglądamy w Mielcu. Jakimś cudem bramki nie padły w pierwszej połowie.

• Teraz zamieszanie pod bramką mielczan. Padł jeden z graczy Puszczy i futbolówka w rękach Wrąbla.

• Wyrzocony za linię końcową Robert Dadok posłał piłkę w boczną siatkę.

• Znowu blisko objęcia prowadzenia Stal! Zabrakło niewiele, by zamknąć dobre dogranie przed bramkę.

• Poprzeczka! Kolejny świetny strzał w tym meczu, tym razem w wykonaniu Grzegorza Tomasiewicza.

• Hubert Tomalski ogląda kartkę.

• Kropnął z rzutu wolnego Szymon Stasik, jak długi musiał się wyciągnąć Niemczycki! Będzie korner.

• Żółta kartka dla Jakuba Serafina.

• Wrąbel! Co za parada! Bramkarz Stali cudem wyciągnął uderzenie Radionowa z najbliższej odległości!

• Pięknie kropnął z lewej nogi Jewhen Radionow i najwyższym trudem bramkarz Stali przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Lekki, niezbyt czysty strzał z główki po rzucie rożnym, pewna interwencja Karola Niemczyckiego.

• Bardzo źle Maciej Domański z rzutu wolnego z dobrej odległości. Prosto w mur.

• Teraz strzał w wykonaniu Żurka. Piłka po rykoszecie trafiła do Wrąbla.

• Ze znacznej odległości spróbował szczęścia Krystian Getinger, ale nic z tego nie wyszło.

• Mateusz Żyro ukarany żółtą kartką. Przypomnijmy, że ten zawodnik obejrzał dwa "żółtka" kilka dni temu w meczu z Miedzią Legnica.

• W odpowiedzi strzał Mateusza Maka, ale również przeszedł obok bramki.

• Piękne uderzenie z dystansu Wiktora Żytka, piłka trafiła po drodze w głowę jednego z obrońców Stali i przeszła tuż obok słupka.

• Płaskie dośrodkowanie Bartosza Żurka i spokojnie wyłapuje piłkę Jakub Wrąbel.

• Od środka rozpoczęła Puszcza. Gramy.

• Dzisiaj mielczan czeka spotkanie z zupełnie innym rywalem. Puszcza walczy tylko o utrzymanie. We wtorek skromnie pokonała Chojniczankę Chojnice. W drugiej połowie strzelił Jewhen Radionow, którego pozyskano z ŁKS Łódź - właśnie do takich celów.

• Stal zwyciężyła w ligowym i utrzymała pozycję na podium. Błysnął Michał Żyro. Napastnik wypożyczony z Korony Kielce zdobył obie bramki (wcześniej trafił jeszcze w meczu z Olimpią Grudziądz).

• Przed Stalą tak naprawdę trzeci mecz po wznowieniu gry. Zespół Dariusza Marca ma za sobą dwa hity; w zeszłym tygodniu zagrał z Lechem Poznań w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski (1:3), a we wtorek na wyjeździe z Miedzią Legnica (2:1) w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• Witamy! Pora na drugą kolejkę po przerwie w Fortuna 1 Lidze. Opromieniona zwycięstwem Stal zagra u siebie z Puszczą, która również zapunktowała w środku tygodnia. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.