Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. Na wystawie można podziwiać psy będące przedstawicielami około 260 ras.
  Zwierzęta

  Psie piękności prezentują swoje wdzięki w Poznaniu

  W weekend 17-18 listopada psie piękności opanowały Poznań. Na MTP trwa właśnie Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Zobaczyć można kilka tysięcy psów z ponad 260 ras, które walczą o tytuł najpiękniejszego w swojej kategorii.

 2. W sobotę i niedzielę na MTP pojawiły się psie piękności z całego świata. Przyciągnęła je Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Zobacz kolejne zdjęcie
  Zwierzęta

  Psie piękności w Poznaniu [ZOBACZ]

  W sobotę i niedzielę na MTP pojawiły się psie piękności z całego świata. Przyciągnęła je Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

 3. Klub Przyrodników Koło Poznańskie poinformował, że w parku przy Grunwaldzkiej 55 rozpoczęła się wycinka drzew i krzewów pod budowę Centralnego Zintegrowanego
  Strefa Agro

  Zniszczono siedliska chronionych zwierząt?

  Klub Przyrodników Koło Poznańskie poinformował, że w parku przy Grunwaldzkiej 55 rozpoczęła się wycinka drzew i krzewów pod budowę Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Zdaniem ekologów w trakcie wycinki zniszczono siedliska ptaków chronionych i ssaków. Klub sprawę zgłasza do prokuratury.

 4. Czesław Siekierski podczas V Forum Rolniczego w Bydgoszczy
  Wiadomości

  Czesław Siekierski: - Dochody rolników w Unii są niskie. A połowa...

  Rozmowa z Czesławem Siekierskim, przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego m.in. o przyszłości Wspólnej Polityki Rolnej.

 5. Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz większe kontrowersje. W 10. odcinku rolnicy pojechali na rewizyty. Poznali
  Strefa Agro

  Rolnik szuka żony. Dorota zaskoczyła Grzegorza. To koniec związku?

  Rolnik szuka żony 5. W niedzielę, 18 listopada 2018, widzowie obejrzeli kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz większe kontrowersje. W 10. odcinku rolnicy pojechali na rewizyty. Poznali rodziny swoich wybranek oraz zobaczyli ich domy. Co się wydarzyło? Wszystkie odcinki będzie można oglądać online w internecie i w TVP 1.

Zobacz koniecznie