Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. W weekend 17 oraz 18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka tysięcy psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli
  Zwierzęta

  Poznań: Te rasy psów spotkasz w weekend na MTP

  W weekend 17 oraz 18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka tysięcy psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii. Dodatkowo na odwiedzających będą czekały liczne stoiska, na których będzie można zakupić akcesoria, karmę oraz zabawki.

 2. Na wystawie można podziwiać psy będące przedstawicielami około 260 ras.
  Zwierzęta

  Psie piękności prezentują swoje wdzięki w Poznaniu

  W weekend 17-18 listopada psie piękności opanowały Poznań. Na MTP trwa właśnie Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Zobaczyć można kilka tysięcy psów z ponad 260 ras, które walczą o tytuł najpiękniejszego w swojej kategorii.

 3. Lekarze weterynarii chcą podwyżek. Ile zarabiają i co grozi, jeśli odejdą z pracy?
  Wiadomości

  Lekarze weterynarii chcą podwyżek. Ile zarabiają i co grozi, jeśli...

  W powiatowych inspektoratach brakuje lekarzy, bo nie chcą pracować za oferowane wynagrodzenie. Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej ostrzega przed zaostrzeniem protestu, a tym samym grożącym paraliżem.

 4. Pomoc suszowa 2018. Minął termin złożenia wniosku! [liczba wniosków do 15.11]
  Dopłaty

  Pomoc suszowa 2018. Minął termin złożenia wniosku! [liczba wniosków...

  Pomoc po suszy 2018. W piątek 16 listopada upłynął ostateczny termin składania wniosków o wsparcie. Ile osób starało się o rekompensatę?

 5. Szczupak gigant wyłowiony z Pogorii IV. Gigantycznego szczupaka w Pogorii IV złowił Tomasz Chruściel, mieszkaniec Będzina i członek grupy Łowców
  Zwierzęta

  Szczupak gigant wyłowiony z Pogorii IV. Zobaczcie, jaki wielki...

  Gigantycznego szczupaka w Pogorii IV złowił Tomasz Chruściel, mieszkaniec Będzina i członek grupy Łowców. Ryba miała 119,5 cm długości i ważyła ponad 12 kilogramów. Spodziewaliście się takiego giganta w Pogorii IV?

Zobacz koniecznie