Super Dealer 2015 - Dwa dni do rozstrzygnięcia, kto jest...

  Super Dealer 2015 - Dwa dni do rozstrzygnięcia, kto jest najlepszym sprzedawcą aut

  Krzysztof M. Kaźmierczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Tylko do czwartku włącznie można jeszcze wskazywać, który salon samochodowy zasługuje na tytuł wielkopolskiego Super Dealera 2015 roku.
  Super Dealer 2015 - Dwa dni do rozstrzygnięcia, kto jest najlepszym sprzedawcą aut
  Do końca zbliża się plebiscyt motoryzacyjny, który „Głos Wielkopolski” organizuje już od trzech lat. W ubiegłych latach tytuł Super Dealera zdobyły: firma Polody i Bemo Motors. Obie biorą udział także w tegorocznym sondażu i znajdują się w pierwszej dziesiątce.

  Dotąd zdecydowanym liderem pod względem liczby głosów był salon BMW Smorawiński, w którym oferowane są samochody marek BWM i MINI. Przed nami jednak najbardziej ekscytująca i obfitująca często w zmiany część plebiscytu. Z dnia dzień widać jak coraz szybciej przybywa głosów innym sprzedawcom.

  W ścisłej czołówce jest wspomniana już firma Polody sprzedająca auta japońskich marek - Nissan i Mitsubishi, swarzędzkie Miasteczko Samochodowe Szpot - dealer Opel, Kia, Citroen, Hyundai, Nissan i Suzuki oraz Auto Club (dealer Peugeot i Suzuki) i Volvo Karlik z Poznania. Nie brakuje także wysoko oceniających firmy Opel Domcar i Staszak Dealer Volkswagena.

  Głosować na najlepszych dealerów w Wielkopolsce może każdy. Jest to możliwe na trzy sposoby - każdy z nich jest przedstawiony na niższej wskazanej stronie, na której znajdują się też krótkie prezentacje każdego z 32 uczestniczących w sondażu sprzedawców i zdjęcia ich salonów.

  SUPER DEALER 2015 ROKU - TUTAJ MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA NAJLEPSZYCH SPRZEDAWCÓW SAMOCHODÓW  Zapraszamy do głosowania i przypominamy, że można wziąć w nim wyłącznie do jutra, do ostatnich sekund marca br. Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu i nagrodzenie jego zwycięzcy nastąpi w najbliższy piątek - podczas Motor Show.

  Partnerami Super Dealer 2015 są targi Motor Show oraz Max-Dywanik - producent dywaników welurowych i dystrybutor dywaników gumowych do wszystkich marek samochodów.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo