Zobacz
  koniecznie

  Czy Twoje imię i nazwisko jest na liście?

  Rozwiń
  Supergliniarze przeciwko nowotworom

  Supergliniarze przeciwko nowotworom

  Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Mariusz Lepa(SMS o treści POL.34)
  1/4
  przejdź do galerii

  Mariusz Lepa
  (SMS o treści POL.34) ©Archiwum

  Oto kolejni kandydaci w plebiscycie SuperGlina 2015. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do środy, 20 kwietnia na adres: plebiscyt@glos.com (podając imię i nazwisko kandydata, opis, jednostkę oraz kontakt).
  Wstępując w policyjne szeregi, postanowił kontynuować rodzinną tradycję. Od najmłodszych lat przyglądał się bowiem ojcu, który też nosił mundur. Oto starszy aspirant Mariusz Lepa (SMS o treści POL.34) z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Na co dzień pracuje jako dzielnicowy, dlatego jest blisko ludzi i dobrze zna ich problemy.

  - Dla mnie służba trwa przez całą dobę. W małych miejscowościach wszyscy się znają i czy to w czasie służby, czy prywatnie mieszkańcy często zaczepiają i proszą o poradę - mówi nasz kandydat do tytułu SuperGliny 2015.


  Poznaj najlepszych policjantów Wielkopolski: Zagłosuj TUTAJ  Mariusz Lepa dla wielu osób jest bohaterem. Kiedy okazało się, że jeden z mieszkańców Dębska (gm. Wielichowo) choruje na białaczkę, policjant był jednym z pierwszych, którzy zarejestrowali się w Fundacji DKMS jako potencjalny dawca szpiku. - Po prostu chciałem pomóc - twierdzi Mariusz Lepa. Po kilku miesiącach otrzymał telefon z fundacji, że jego dane zgadzają się z danymi innego potencjalnego biorcy. Policjant przeszedł badania i we wrześniu 2015 roku oddał szpik. Tym samym uratował życie 44-letniego mieszkańca Niemiec. - Szpik się przyjął, a mężczyzna wraca do zdrowia - cieszy się Mariusz Lepa.
  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo