SuperRolnik 2016: Supernagrody dla superrolników!

  SuperRolnik 2016: Supernagrody dla superrolników!

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Sama nominacja do plebiscytu jest już oczywiście zaszczytem, bo oznacza, że w ten sposób wyróżnieni, to najlepsi gospodarze w regionie
  SuperRolnik 2016: Supernagrody dla superrolników!
  Trwa czwarta edycja konkursu, w którym wybieramy tych, którzy rzetelnie i uczciwie pracują w swoich gospodarstwach. Spośród zgłoszonych kandydatów internauci i czytelnicy "Głosu Wielkopolskiego" wybiorą tych najlepszych z najlepszych.

  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody na ogólną kwotę ponad 36 tys. złotych brutto, w tym za pierwsze miejsce – aż 18 750 złotych, za drugie – 9 750 złotych, a za trzecie – 3 750 złotych. Składają się na nie vouchery na zakupy sprzętu rolniczego z oferty Agromarketu w Jaryszkach, dowolne zakupy w firmie Agrmimac Maciej Gracz z Obornik lub odżywki i środki ochrony roślin hiszpańskiego koncernu chemicznego PROBELTE ufundowane przez firmę Agrimac.
  Na zasłużony odpoczynek będą też mogli laureaci pojechać do Hotelu Sandra SPA w Pogorzelicy lub Karpaczu.

  Ci, którzy nie staną na podium, zdobywcy IV, V i VI miejsca otrzymają w tym roku nagrody pocieszenia (1400 zł) – weekend dla aż 4 osób (dla każdej rodziny) w Olandii, XVIII-wiecznym, zrewitalizowanym folwarku położonym w miejscowości Prusim, nad jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej.

  SuperRolnik Wielkopolski 2016 - sprawdź kandydatów i zagłosuj!

  Pierwsza plebiscytowa dziesiątka pojedzie też do Brukseli, gdzie zwiedzi m.in. Parlament Europejski. Fundatorem tego wyjazdu jest europoseł Andrzej Grzyb.

  Nominowani gospodarze mogą mieć satysfakcję, że zostali zgłoszeni do konkursu i w ten sposób docenieni. Ich rodziny, sąsiedzi i znajomi mogą zaś teraz poprzeć ich swymi głosami, bo to będzie dla nich największą nagrodą, niezależnie od tych finansowych. SMS-owe głosowanie, które wyłoni zwycięzców zakończy 30 września br. o godzinie 23.59(59).

  Partnerem plebiscytu organizowanego we współpracy z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

  Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, odbędzie się podczas targów w Centrum Edukacyjno-Wystawowym w Marszewie, 2 października ok. godziny 12 (o godz. 11 nastąpi oficjalne uroczyste otwarcie targów), na które już teraz zapraszamy wszystkich nominowanych.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo