Powstanie Wielkopolskie
  konkurs

  20 tysięcy złotych na wyciągnięcie ręki

  Rozwiń
  SuperRolnik Wielkopolski 2016: ostatni tydzień głosowania!

  SuperRolnik Wielkopolski 2016: ostatni tydzień głosowania!

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Trwa czwarta edycja konkursu, w którym wybieramy najlepszych z najlepszych gospodarzy w regionie. Jeszcze tylko tydzień został na to, by oddać na nich nasz głos i w ten sposób podziękować za ich trud
  SuperRolnik Wielkopolski 2016: ostatni tydzień głosowania!
  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody na ogólną kwotę ponad 36 tys. zł brutto, w tym za pierwsze miejsce – aż 18 750 zł, za drugie – 9 750 zł, a za trzecie – 3 750 zł. Składają się na nie vouchery na zakupy sprzętu rolniczego z oferty Agromarketu w Jaryszkach, dowolne zakupy w firmie Agrmimac Maciej Gracz z Obornik lub odżywki i środki ochrony roślin hiszpańskiego koncernu chemicznego Probelte ufundowane przez firmę Agrimac. Na zasłużony odpoczynek będą też mogli laureaci pojechać do Hotelu SPA Sandra w Pogorzelicy lub Karpaczu.

  Ci, którzy nie staną na podium, zdobywcy IV, V i VI miejsca otrzymają w tym roku nagrody pocieszenia (1400 zł) – weekend w Olandii, XVIII-wiecznym, zrewitalizowanym folwarku położonym na skraju Puszczy Noteckiej, dla aż 4 osób z każdej rodziny.
  Pierwsza plebiscytowa dziesiątka pojedzie też do Brukseli, gdzie zwiedzi m.in. Parlament Europejski. Fundatorem tego wyjazdu jest europoseł Andrzej Grzyb.

  – Ufundowanie wyjazdu do Parlamentu, połączonego ze zwiedzaniem Brukseli dla dziesięciu laureatów plebiscytu "SuperRolnik Wielkopolski" jest formą podziękowania za ich rzetelną pracę na roli, kulturę duchową i materialną, poprawianie wizerunku polskiej wsi i upowszechnianie obrazu rolnika przedsiębiorcy, menedżera, a także promowanie wysokiej jakości wielkopolskich produktów i kreowanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych – mówi Andrzej Grzyb. – Wszyscy nominowani wpisują się do zacnego grona przedsiębiorczych rolników, którzy poprzez dokonywanie zmian i modernizacji w swoich gospodarstwach dążą do uzyskania najlepszych wyników, poprawienia jakości hodowli i produkcji, a tym samym uzyskują wysokiej jakości produkt, jednocześnie nie zapominając o dbaniu o dobrostan zwierząt oraz o środowisko naturalne.

  SuperRolnik Wielkopolski 2016 - sprawdź kandydatów i zagłosuj!

  SMS-owe głosowanie, które wyłoni zwycięzców zakończy 30 września br. o godzinie 23.59(59).
  Partnerem plebiscytu, organizowanego we współpracy z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

  Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, odbędzie się podczas targów w Centrum Edukacyjno-Wystawowym w Marszewie, 2 października ok. godziny 12 (o godz. 11 nastąpi oficjalne uroczyste otwarcie targów), na które już teraz zapraszamy wszystkich nominowanych.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo