Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Supersołtys Wielkopolski 2014: Beata Gryska, sołtyska miejscowości Bolechowo Osiedle

Milena Kochanowska
Beata Gryska
Beata Gryska Archiwum
Same osiągnięcia świadczą o ich zaangażowaniu i wytężonej pracy. Wynik nie jest tak ważny jak nominacja do plebiscytu. Ona jest już zaszczytem, bo oznacza, że mieszkańcy wsi docenili ich trud i wysiłek, który na co dzień wkładają w swe działania na ich rzecz

Beata Gryska, sołtyska miejscowości Bolechowo Osiedle, gmina Czerwonak, powiat poznański.

Pani sołtys rząd swój sprawuje drugą kadencję. Stara się zintegrować społeczność lokalną poprzez różnego rodzaju inicjatywy i imprezy.

Głosujemy!
Beata Gryska – sołtyska miejscowości Bolechowo Osiedle, gmina Czerwonak, powiat poznański – wyślij sms o treści SUPER.238 pod numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)
W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do aktualnego e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" do wykorzystania na stronie www.prasa24.pl.

Organizuje festyny sołeckie, dzień dziecka, dzień seniora, rajdy rowerowe, wyjścia do kina lub teatru, sprzątanie świata. Imprezy te mają na celu zintegrowanie mieszkańców ze sobą poprzez zabawę, relaks oraz wspólną pracę.

Dzięki energicznym działaniom sołtyski, powstał plac zabaw dla dzieci oraz mini siłownia dla dorosłych. Sprawnie i szybko reaguje na zgłoszenia płynące od mieszkańców, na przykład związane z oświetleniem ulic, remontem nawierzchni dróg, naprawą stanu chodników oraz ich odśnieżaniem.

Doprowadziła również do tego, że miejscowość została upiększona – nasadzanie kwiatów, tablice ogłoszeń, ławki itp.. Intensywnie współpracuje także ze szkołą i parafią.

Dzięki jej energii i pracy widać duże zmiany zachodzące w sołectwie. Nie ma niczego, co by sprawiło jej trudność, ani nie ma takiego problemu, którego nie próbowałaby rozwiązać w ramach swoich możliwości.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski